|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberke 2017
30.1.2017 7:31:31   
Sassika
Doobro jutro s user posted image testom 😇😇😇 je še kje katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktoberke 2017
30.1.2017 8:35:00   
Tiijana
Zdravo,

še ena ki je včeraj izvedela da pride user posted image oktobra.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktoberke 2017
30.1.2017 11:53:41   
Sassika
Čestitkeuser posted image user posted image bomo nardile skupino na fb?

(odgovor članu Tiijana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 15:53:03   
bučkaaa
Živjo, tudi mene sta danes presenetili dve črtici! user posted image Malo sem še šokirana, ampak prijetno... user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 19:37:20   
katja_blaz
Se jaz se javljam :) sicer po ZM naj bi spadala med septembrcke ampak sem bila vceraj na urgenci zaradi izcedka in po UZ spadam v zacetek oktobra :)

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:22:08   
Blue_M
Še jaz se vam pridružujem. Dan D naj bi bil 9.10. :D user posted image

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:23:43   
Sassika
Imate kakšne znake? Sama v prvi nosečnosti nisem imela nič posebnega,pokala sem od energije, tokrat sem tako zelo utrujenauser posted image

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:28:07   
Blue_M
Zaenkrat nič kaj, razen da me že od sobote špika kot pri menstruacijskih krčih. In da mi zamuja že 3 dni. Pa vas?

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:31:43   
Sassika
Tudi mene zelo špika,kot pri menstruaciji, prsi me bolijo, nonstop hodim lulat in samo spala bi. Pri prvi nosečnosti ni bilo nobenih posebnih znakov, kr ne dojamem da je taka razlika. Imam pa pregled sele 6.3 . Kaj pa ve?

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:35:51   
Blue_M
Na WC že drugače zelo veliko hodim, tudi veliko tekočine pijem čez dan, tako da tu ne vidim neke razlike. Nisem še poklicala ginekologinje, pravzaprav je sploh še nimam, ker je šla moja v penzijo. user posted image V četrtek se grem prestavit k novi.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:39:37   
bučkaaa
tudi mene že nekaj dni močno špika... drugih znakov pa zaenkrat še nimam user posted image ginekologinjo imam namen poklicati naslednji teden. user posted image

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:45:04   
Blue_M
Koliko pa ste stare? Je to vaša prva nosečnost? Jaz sem 25, še študentka, pišem magistrsko, imela sem jo namen dokončati do septembra. Upam, da mi uspe. Je pa uspelo v prvo, tako da sem kar malo šokirana, nisem mislila, da nama bo že takoj uspelo. Moj še ne ve, sicer sem mu že omenila da mi tri dni zamuja in da sumim da sem, ampak trenutno sem v LJ in ko pridem v čet domov mu bom pokazala test. Mislim, da bo zelo vesel, je večji optimist, mene vedno kaj skrbi kako bo user posted image

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktoberke 2017
31.1.2017 20:59:29   
Sassika
Jaz sem stara 28 in je moja druga nosečnost. Imam že punčko staro 21
mesecev oz.začetek maja bo pihnila drugo svečko na tortici. Če bo vse okej,bomo takrat tudi uradno razglasili veselo novičko o prihajajočem drugem članu/čici.

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktoberke 2017
1.2.2017 12:45:05   
Tiijana
Uff koliko se nas je nabralo user posted image . Samo fb skupin ne prosim (nimam in ne uporabljam fb-ja).

Kar se tiče nosečniških znakov me malo špika, vendar nič hujšega. Se je pa že začela ta čudovita jutranja slabost.
Nekatera hrana mi diši bolj kot ponavadi (solata) in nekatera mi sploh ne paše. Prvi obisk imava 14. 2., za valentinovo.

Stara sem 28 in to je moja tretja nosečnost, prva bo leto 8, drugi pa 4 :)

Blue_M ne dvomim da ti bo uspelo. Zdaj imaš najboljšo motivacijo. Jaz sem bila ob prvi nosečnosti v prvem letniku faksa in sem ga uspešno zaključila.

Iz katerega kraja pa prihajate?

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktoberke 2017
1.2.2017 16:09:03   
bučkaaa
Jaz sem stara 26 in je to moja prva nosečnost... če bo katera ustvarila fb skupino, se vam pridružim po prvem pregledu. user posted image

(odgovor članu Tiijana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktoberke 2017
1.2.2017 19:46:54   
Blue_M
Jaz upam, da se nisem uštela. Zdaj sem še enkrat delala test in je bil negativen. Včeraj zvečer sem delala z First Sign (tisti, kjer je eden notri - palčka) in je bil pozitiven. Sicer je druga črtica bila zelo rahla, ampak bila je. Zdaj sem ponovila test, tudi z First Sign, ampak tistim, kjer sta dva (dva listka) in je bil negativen. Jutri zjutraj ponovim, ampak, ali je možno da sploh nisem noseča? user posted image Zamuja mi že 4 dni, poleg vseh zgoraj opisanih znakov.

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktoberke 2017
1.2.2017 21:03:24   
Sassika
Jaz sem iz okolice Lj. Hmmm čudno, a včeraj si z digitalnim delala? Lahko da je bil danasnji negativen ker ni bil digitalni in je še premalo hormona? Jaz na tvojem mestu bi sigurno šla na krvni test da se 100%prepričam. Ampak mislim da si,dvomim da bi ti zamujala in imela znake N. Javi

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktoberke 2017
1.2.2017 23:29:12   
bučkaaa
Blue_M, kaj pa če bi naredila test z ClearBlue? Ali pa tako kot je predlagala Sassika, najbolje, da greš na krvni test. user posted image Držim pesti. user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 7:34:02   
Blue_M
Zdaj sem še zjutraj naredila test in je bil spet negativen. Mislim, da ta dva first sign nista čisto zanesljiva, glede na to da sta bila dva notri in sta oba skupaj stala manj kot 3,5€. Zdaj bom šla po Clear Blue (digitalni), da bo ziher :) Ali naj počakam do jutra? Ali ga lahko naredim dopoldan?

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 8:14:36   
Sassika
Če ti M zamuja potem ti bo pokazal nosečost s katerikoli urinom. Držim pesti in hitro javi. Aja imam namen ustvariti fb skupino. Katera bi se želela pridružiti naj mi piše in jo dodam.

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 8:15:29   
Sassika
Aja tista ki nima fb ali ne želi pa brez skrbi, bomo tudi tukaj klepetaleuser posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 8:34:47   
bučkaaa
Sassika, jaz se bom pridružila fb skupini po prvem pregledu user posted image imam ga 24.2. in že komaj čakam! user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 8:43:06   
Sassika
Blagor tebi,jaz ga imam šele 6.3 user posted image

(odgovor članu bučkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 8:55:23   
Blue_M
Je kateri kaj slabo? Jaz nevem, ali je to psiha, ali zato ker nisem zjutraj takoj jedla (šele eno uro po tem, ko sem vstala, ponavadi jem takoj), ampak mi je tako slabo, da me je kar strah iti delat. Pa še z ljudmi delam, upam, da si ne pobruham cele mize user posted image pijem ingverjev čaj, še s sabo si ga bom nesla.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktoberke 2017
2.2.2017 9:25:16   
bučkaaa
meni zaenkrat še ni nič slabo, upam da tako ostane vsaj še nekaj časa user posted image punce, folno kislino že jemljete? katero pa? user posted image

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?