|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 62 63 [64]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2016
15.2.2018 13:53:28   
Pupa88
Živijo

Joj, evo mene. Končno mi je uspelo tudi kaj napisat, ne samo brati kaj dogaja.

Upam, da se čim prej pozdravite. MI se zaenkrat kar držimo. je bila 10 dni nazaj skoraj sama v skupini v vrtcu, tako da sem jo potem preventivno imela doma 2 dni. Zgleda je pomagalo, smo se izognili najhujšemu. Smo pa zdej spet smrkavi, ampak to smo itak že celo zimo. Tako da, upam da bo šlo skozi brez večjih problemov.

KAr se tiče daril ob rojstvu. Sama nisem nič dobila. Doma me je čakala štorklja, pa mož je bil doma 3 tedne. Me je potem kar panika grabila, ko je šel nazaj v službo.

Prejšnji teden smo bili na smučanju v AUT par dni. Tamala snega očitno ne mara, noče hoditi po njem, ga prijeti ali pa se sankati. Tako da je bolj po meni očitno, ker vodo obožuje :)
Za pusta je bila tudi moja pikapolonica, sem ji sama sešila kostum in je kar uspel. No, saj meni se zdi da je. So ga pohvalili.

Pikica4: mi smo v termah in bazenih kar veliko, tamala tako uživa da je škoda da ne bi šli. Hodili sva na vadbo v vodi ko je bila mlajša, vmes smo bili še večkrat v LJ Atlantisu, pa sedaj na smučanju spet. No za vikend nas pa tast peleje v terme, tako da bomo spet. Upam, da ne zboli do jutr :)

Nastja: joj, samo še 4 tedne. To je pa res šlo hitro. Upam, da ste se zedinili okrog imena.

Za zajtrk mi še vedno jemo frutek, zadnje mesece celo samo en okus- Fructal breskev-grozdje-riž. Nobenih drugih noče, včasih poje zraven kakšen kos kruha (če imam pečenega, ker drugim ne zaupam, zaradi alergije) ali pa piškot.
ZA večerjo pa različno. Kakšne juhe (govejo, zelenjavno) z gresom, polento, pašto, rižem. Meso pa riža, ali pa rižoto. Včeraj je jedla lososa s krompirjem. Poskušam bit izvirna, čeprav se mi zdi da se skozi ponavljamo. Zaenkrat poje vse, najraje ima govejo juho s pašto - še vedno :)

Punce, uživajte lep sončen dan.

LP vsem :)

(odgovor članu rumena1)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
16.2.2018 11:33:23   
bucka*
Punce!
Kako fino vas je brat! Vsem bolanckom zelim cimprejsnje okrevanje!
No, mi smo se pozdravili, najbolj je usekalo mene :-( sem bla cist boga ene 14 dni :-(

Rumena, tvoj sin je mojemu podoben, vsaka stvar je vprasanje pogajanj, nagrad in kazni. Pa nocem tako otroka vzgajat, ampak enostavno ne bo necesa naredil, ce ne bo nicesar v zameno :-( mi smo imeli velike borbe z zadrzevanjem blata, zdej kaka, ampak se vedno hoce nagrado. Kadar mu kaj ni prav, se pa isto kar polula . Ne vem no. Zmanjkuje mi idej.
Drugace pa bravo za ucenje! Bodi ponosna nase :-)

Ena je imela tezave s kakanjem tudi? V lekarni se dobi Lactecon, mehcalec blata, na katerega se telo ne navadi. Pomaga kakat.

Uh, ribica, ti mi mahas, mene pa ni blo doma, sem bla v pikicinih koncih, pri starsih :-) petek, soboto vecinoma delam, itak me ponucajo za najtezje sihte :-)

Nasa puncka ima se vedno samo pet zob in se mi ful smili, k ne more se jesti cisto tako kot bi lahko. Pa taka pozresnica :-) ima ze 9kg :-) sneg ji ni najljubsi, sankanja se je bala, hodit tudi noce po njem... jao, kaksna bojecka :-)
Za maskarce sva sla samo midva s fantkom na sprevod, jaz klovn, on nindza. Mala bi morala bit rozica, pa ni hotela nosit kape, potem je pa se tako neumno uro zaspala, da smo jo kar pustili :-) sva se imela lepo, malo sama :-)

Je pa lustna, pa lumpa, oboje hkrati. Vcasih se tako lepo zaigra, sama ali z bratcom, vcasih je pa tko nabrita, da je joj. Sem jo zacela dajat v posteljo, kadar nagaja :-)

No, jaz sem se lotila hujsanja z januarjem, mi je celo uspelo tri kilce zgubit, malo bom mogla pa se telovadit najbrz :-)

Tok zaenkrat, morm se kej postorit pred sihtom
Aja nastja, ja sej bos glihkar rodila! Ojoj :-) svetujem ti, da sinka vseeno vpises v vrtec, septembra bo malcica ze pol leta stara. Bo vsem pasalo :-)

Pozdravcke vsem, javite se se kaj :-)

(odgovor članu rumena1)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
19.2.2018 21:38:09   
nastja1
pikica ojoj potem vas kar te virusi in bakterije ne pustijo pri miru user posted image
tudi naš ima sedaj 9 zobkov.. iz 4 smo v dveh tednih prišli na 9. kar vsi naenkrat.. sedaj pa že zgornje štirke vn rinejo..
naš ima zjutraj vedno kosmiče z mlekom (koruzne, muslije, kakšne čok kroglice), gres, čokolino ali pa jajčka. včasih burek. drugega sploh noče zjutraj..
za večerjo pa kako kdaj.. če mi kaj ostane od kosila ali pa si pustim kak košček mesa pa ga popečem pa kaj sčaram zdraven.. če pa nič ne ostane, pa kaka salamica, marmelada, junior paštetka, mlečni namaz...
ja z dansas smo se dobile na kavici. super jo je bilo spoznati v živo. upam da bom imel kdaj priložnost tudi vas vse ostale spoznat user posted image

pia ojoj pljučnica? user posted image kako ste sedaj? ojoj ko so bolanči, bi samo spali pa se crkljali. sej prav :)
jaz imam termometer digitalni ko je lahko za ušesa, ritko, ali pa samo čela prisloniš... imam pa tudi digitalnega tistega poceni za izpod pazduhe, pa mi je tako čuden.. vedno drugače pokaže..

bucka tvoja ima že 9kg.. a naš ko ima 13kg na tešče? user posted image o super za hujšanje bravo user posted image jaz sem tudi rekla da par mescev po porodu grem v fitnes in ima da do službe izgubim vsaj 10 kg. na srečo sem se sedaj zredila samo 4kg. user posted image ja glih zdaj bomo imeli eno malo štručko. že komaj čakam. me te krčne žile vbijajo.. poleg nočnih krčov v nogi.. mi je zdej na mednožju takšno ratalo da sploh več nemorem imeti mojih gat oblečenih ker me vse drgne pa žuli, tako da imam kar od mojega boksarice user posted image to je res že za znorit da te cele dane brez prestanka tako boli med nogami.. user posted image

naš mali se je pa že kar lepo navadil na pograd.. spi odspodaj pa me je bilo strah kako bo hodil po stopnicah ko ga bo primilo da bi šel na zgornjo posteljo.. lojtrice bi lahko umaknila če bi bile.. tako pa so stopnice ob strani fiksne ( sm mislila da bo bolj štorast user posted image ) gre pa tako lepo previdno.. ob strani se prime za ograjico in lepo vseh 4 stopničk prehodi in zleze na zgornjo posteljo.. gor je pa itak zakon skakat user posted image

grem pa jutri prvič spoznat nečaka. user posted image sej je bil že čas.. sem mislila prejšni teden pa sva bila oba s T prehlajena pa si nisem upala da nebi malega nalezla..

punce mirno noč user posted image

(odgovor članu rumena1)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
20.2.2018 22:43:29   
dansas
Evo, še mene po (pre)dolgem času. Smo imeli kar hektično zadnja dva tedna: najprej so bile maškare in jaz sem predlagala starejšim puncam take maske, da sem imela na koncu jaz največ dela. Sem en teden šivala in ustvarjala ko norc. Sej mi je to lušno, samo raje vidim, da se mi ne mota eno malo bitje stalno pod nogami user posted image . Pa še stroj me je zezal, tako, da sem večino na roke zašila. Se je pa splačalo - starejša je pobrala drugo nagrado v njeni kategoriji (hi, hi, kako profesionalno to zveni;), to je od 4. do 9. razreda in druga je bila prva! med mlajšimi user posted image Sta bili obe tako ponosni in veseliuser posted image . Jaz pa tudi. Še posebaj, ker sem se prvič tako potrudila in celo masko zašila. Bile so pa Poppy iz risanke Trolls in pajek (črna vdova z mladičkom;) So dobile nagrade (veliko Gorenjko z lešniki, lizike in manjše čokoladice), samo so starejši med tem ko je šla na kosilo vse ukradli user posted image Lumpi presneti, samo vrečko so pustili. Sej potem so šle v lov po hišah in prinesle polno košaro bombonov, čokolad, nekaj malega denarja in (celo !) kavo user posted image . Je bila ena tetica čist navdušena nad njimi, pa ji je vsega zmanjkalo in jim je kar kafe dala user posted image .
Potem je imela ta druga roj. dan in smo najeli telovadnico v OŠ. Je povabila vse sošolke in še par sošolcev in da ne bi bile sestrice prikrajšane, so lahko še one povabile par prijateljčkov, da so se imele s kom igrat. Tako, da sem imela ene 30 otrok čez v nedeljo. Sem pripravila obložene kruhke, torte mi pa ni za te otroke peči, ker ponavadi samo malo pobrazdajo in večina pustijo, mene bi pa srce bolelo, da domačo torto stran mečejo, tako, da smo imeli kar kupljene (sadno in čokoladno). Ampak so me čisto presenetili, ker so bili nadušeni nad torto in jo na koncu celo pojedli! Sem jih pa malo spremenila - po svoje okrasila - s pisanimi bombončki in čokolado, da niso zgledale kot za praznovanje 80 letne babice user posted image
No, za nameček sta pa še tamaladva zbolela. S ima vneta ušesa (je na Hikoncilu) in tamala ima vnete učke in čisto zabasan nos (za enkrat zdravimo še doma, samo imam občutek, da bomo morali k zdravniku).

He, he, naš tudi ne mara snega. Mu je zanimiv, če pada na njega ali pa če hodi po njem ( ne po celem, samo po kepah), ali pa, ko so ga sestrice (nežno) kepale, je tudi užival. Ko smo se šli pa sankat, je pa tulil in se izvijal iz sank. Samo ni bilo druge, kot da se spustimo - najhitrejša pot doluser posted image . Tudi hoditi ni maral po celem snegu, tako da se gremo naslednjič sankat brez njega. Mi je pa fino, da se je sneg obdržal tako dolgo - je celo zimsko vzdušje eno leto za spremembo! user posted image

Nastja, lahko še ponovimo kako kavico preden rodiš, če boš kaj v teh koncih. Meni je bilo tudi fino te spoznat. Boga si s temi žilami, sočustvujem... Še malo, pa bo boljše. Kako mi je pa tvoja nosečnost hitro minila. Se mi zdi da si komaj par tednov (in ne mesecev) nazaj povedala da boste spet zibali... Super za spanje. Ja, kjer je že to 9 kg? user posted image Mislim, da jih je imel toliko pri 6ih ali 7ih mesecih user posted image Fantje! Naš bi kar naprej jedel. Trebušček ima pa tak, da se mora prav pomatrat, da se vidi kako lula, ko ga postavim v bano. Je tako hecen. V bani lula (mogoče ve, da fantki stojijo, ko lulajo ;) v kahlico pa noče (mogoče noče, ker je rozasta ;)
Kako je bilo pri nečaku? Se ti je kaj milo storilo pri mali štruci?

Izvirnost pri hrani pri nas ne pride v poštev. Ponavljamo ene in iste zadeve. Vrtimo par jedi, ker čim bi bi bilo kaj novega na jedilniku, bi se že kdo od otrok našel, ki tega pa že ne bo jedel user posted image S tem, da midva tudi ne olajšujeva stvari - jaz vegetarijanka, mož pa alergik na mleko in mlečne izdelke user posted image user posted image .

Uf, bučka, kar tri kile in to brez telovadbe! Jaz bi tudi :) Pa bo teba kaj naredit, ne samo hoteti:)

termometer - jaz se še vedno najbolj zanašam na staro varianto - na živo srebro. Sem kupila digitalnega, se meri na čelu ali pod pazduho, pa sem ga šla vrnit nazaj, ker nam je vsem kazal vročino (in to vsakič drugačno), čeprav takrat ni bil nihče bolan.

Rumena, pridna si z učenjem. Pri malih otrocih je to kar podvig.

Pikica, Pia, upam, ste kaj bolje. Grozno je, ko so otroci bolani. Ko bi vse to nase sprejel, če bi lahko...

Lahko noč vsem, pa upam da mi rata kej prej se naslednjič oglasit. Me čas tako baše...

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
23.2.2018 12:16:11   
nastja1
dansas o potem pa vse pohvale kostumografki če so take lepe nagrade pobrale punce user posted image to pa lepo da še hodijo otroci po hišah. pri nas ni bilo nič.. samo en sosed je prišel user posted image
ojoj potem si pa imela pestro s toliko otrok. user posted image
uh upam da se čim prej pozdravite user posted image
a malega reveža bote kar pustili v hiši ko se bote sankali user posted image ja sej vem kako je.. naš isto.. ni šans da se bi sankal..
upam ja da bom še kaj v NM, da se dobimo še na kaki kavici.. samo zdej ko je sneg pa če bo res tak hud mraz kot pravijo, bomo kar doma. user posted image haha ja tud naš ma tak trebušček.. pujski mali user posted image joo ko sm vidla tisto malo štručko še ne 3kg težko.. pa prstke.. ii sem že bolj nestrpna da minejo že te 3 tedni user posted image

mi gre pa že tako na živce, glih sedaj ko bi si morala po hiši še malo generalno pospravit pa počistit okna, zavese, dokler pride dojenčica... pa tud da bi malo počinla.. moj dela cele dneve/noči.. zadnič je mogel kar 16 ur delat.. danes spet 12h... a mali T bi bil zunaj, če je pa ob meni ko pospravlam.. na eni strani sobi ko pospravljam, na drugi strani on razmeta.. user posted image

punce kako pa kaj vaši spijo? se še veliko zbujajo? T se zbudi 2-3x na noč (mislim da mu zobki ne dajo spat ker mu zdej štirke rinejo vn), ob pol 7h pa pokonci... se je že vmirlo, je lepo spal.. zdej pa spet.. user posted image

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 62 63 [64]
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 62 63 [64]
Pojdi na:

"Normalno je."
Ob svetovnem tednu dojenja bo v soboto, 5. avgusta 2017, v enajstih slovenskih krajih potekal že četrti Festival Dojiva....
Prva klopca za dojenje in previjanje
Ob svetovnem tednu dojenja bo dojenje na javnih mestih poleg festivala Dojiva.se podprla tudi prva klopca za dojenje in ...

Osebni avtomobil
pikpiki RR

Katere vrste avtomobil se vam zdi najbolj primeren za družino z več (vsaj dvema) otroki?