|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praznovanje triletnika
12.1.2017 12:43:57   
Pia67
Pozdravljene,

zanima me, če za svoje otroke ve ali stari starši pripravite/jo praznovanje rojstnega dne v okviru širše družine (nečaki, strici, tete itd). Od moje tašče in tasta samoumevno pričakujem, da rojstni dan za njih del familije organizirata onadva.
Pa temu ni tako user posted image

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Praznovanje triletnika
13.1.2017 16:39:23   
mini86
čaki ne vem če razummem..ti pričakuješ od svoje tašče da za TVOJEGA otroka ona organizira praznovanje????

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Praznovanje triletnika
13.1.2017 21:13:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Pia67

Pozdravljene,

zanima me, če za svoje otroke ve ali stari starši pripravite/jo praznovanje rojstnega dne v okviru širše družine (nečaki, strici, tete itd). Od moje tašče in tasta samoumevno pričakujem, da rojstni dan za njih del familije organizirata onadva.
Pa temu ni tako user posted image

Hvala za odgovore.


Zakaj pa samoumevno pričakuješ? Če kot starša želita, pač organizirata praznovanje v okviru širše družine (povabita tudi svoje starše, taščo in tasta oz. vse kar gre v paketu k tej širši družini).....če tašča in tast želita razširiti krog povabljencev še na svoje taste in tašče, svake in svakinje, prijatelje, sosede itd. pa naj seveda organizirata praznovanje onadva.....vendar triletni otrok od tega praznovanja ne bo imel nič, bo pa praznovanje razlog za druženje zelo široke družine.......

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Praznovanje triletnika
14.1.2017 2:41:51   
bucka*
Tudi jaz ne razumem, zakaj bi morala tast in tasca organizirat praznovanje?
Navade ob praznovanjih so precej razlicne, ponavadi se partnerja uskladita glede na navade iz svojih druzin. Nekateri so navajeni praznovati bolj "na siroko", nekateri pa bolj skromno... v nobenem prineru pa ne vidim razloga, da bi to urejala tasca, mogoce kvecjemu tvoj moz, ce si z njegovo druzino nisi dovolj blizu, da bi jih vabila na praznovanje..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Praznovanje triletnika
19.1.2017 10:31:52   
Pia67
Se opravičujem, malo dlje je trajalo, da sem pregledala odgovore.

Ja, se strinjam z napisanim. Hvala za vaša mnenja. user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?