|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim mnenja o dr. Senka Imamovic Kumalic
1.11.2018 6:35:24   
FirstTimeMom2016
Pozdravljeni, Prosila bi za vasa mnenja in izkusnje o dr. Senki Imamovic iz Leonisca, saj razmisljam da bi si jo izbrala za osebno ginekologinjo.Zaenkrat sem bila pri njej 1x (kontrolni pregled po splavu), imam pa prvi pregled v nosecnosti spet prav pri njej in se bom takrat se osebno malo bolj prepricala.Stvar je na tem, da je moja trenutna izbrana zelo zasedena in ne vidim poante, da v celi nosecnosti komaj pridem k njej spoh na pregled. Se mi zdi bolje da me ena oseba vodi cez celo preizkusnjo.Skratka kakersnokoli mnenje mi bo olajsalo odlocitev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

Najpogostejši imeni sta Luka in Zala
Preverite, katera imena za novorojenčke so najbolj priljubljena pri dečkih in katera pri deklicah ter katera imena po le...
5 nasvetov pri jutranji nosečniški slabosti
Strokovnjaki priporočajo, da pred spanjem pojeste kakšen manjši beljakovinski obrok, zjutraj pa si privoščite kakšno sad...

Smrečica
Michonne RR

Kdaj postavljate božično drevesce?