|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 207 208 [209]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
6.9.2014 14:18:02   
Bety11
Joj, ta tema je še živa...lepoooo....Želim vsem ta mesec en debel user posted image user posted image

LP

_____________________________

rojen: 4050/56 cm
1.mesec: 6170/58 cm
3.mesec: 8100/64 cm, OG 45
6.mesec: 9200/72 cm
11.mes: 11 kg/76 cm

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 5201
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
15.10.2014 18:01:28   
Neza007
Hej hej,sem nova tuki gor in tud cakam na prvi plusek. Menstruacijo moram dobiti sele v nedeljo ampak upam da je ne bo :) me pa prsa res ze bolijo in danes sem cutila neko spikanje v jajcnikih,se nikol nism tega cutila. Sam vseen me pa skrbi da ne bo,ker bom rahlo razocarana. Ker sem neucakan sem ze nardila test ampak je bil negativen,upam da sem ga naredila prezgodaj glede na to da na CB-ju pise,da lahko naredis 4 dni pred pricakovano M. No upam da mi v nedeljo pokazeuser posted image :)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5202
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.11.2014 21:02:57   
tarinca
Pozdravljene,

po dolgem času se zopet oglašam na forumu in še vedno čakamo na plusek. Ne vem več niti koliko časa je že odkar se trudiva, saj čas mineva tako hitro. mislim pa da bo že kmalu 4 leta.

Maja sva se odločila, da poiščeva pomoč v Dravljah, pri dr. Uršuli Reš Muravec. Ob prvem pregledu me je pomirila, da pri meni ne opazi nič nenavadnega razen mioma, ki pa ne bi smel biti razlog za neplodnost, možev spermiogram pa ni bil idealen vendar nič kritičnega.

Hormonski testi so bili v redu, povišan je bil le prolaktin, zato kasneje delan prolaktin ritem, ki je bil tudi v redu.

Nato sem opravila Hycosy - prehodnost jajcevodov, levi jajcevod BP, desni pa zavijugan in neprehoden. Bolelo je kot user posted image in ko me je spraševala o stopnji bolečine od 1-10 sem ji v solzah povedala, da takšne bolečine še nikoli nisem doživela, sem jo pač ocenila z 10 Ona pa je nato zavila z očmi in osorno povedala da je 10 - porod. HALOOOO Zato sem tukaj??? Ne vem kako boli porod???

No, sedaj me konec januarja čaka laparoskopija, potem pa še ne vem kako naprej...

< Sporočilo je popravil tarinca -- 22.11.2014 21:04:34 >

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 5203
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.11.2014 21:23:02   
jona klara
tarnica-če že 4 leta ne ge, ne čakaj po laparo več predolgo, pojdxi v neplodnostno, če ti Reševa ni všeč že na začetku pojdi drugam, saj niso edini, mi pa res ti reševci delujejo po liniji hitrosti in nič druga v kratkem času čimveč ljudi, odloči se pa sama.vso srečo, ne vem to, da pred tabo zavija z očmi, bi rada njo vidla na mizi kako bi zavijala z očmi....

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5204
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.11.2014 21:36:38   
tarinca
Samo zaradi tega ne bom menjala, je pa res, da mi je žal, da nisem šla takoj na Leonišče. Za Dravlje sem se odločila zaradi priporočila moje osebne zdravnice.

Imam že termin konec januarja, tako, da moram počakati. :) Itak bo (pre)hitro minilo...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 5205
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
19.12.2014 19:07:07   
medvedka15
Pozdravljene!

Sem nova med vami in je danes prvi dan ko sem zjutraj na testu videla user posted image . Zame bo to prva upam da nosečnost. Saj si user posted image zelo želiva. Pred dvema dnevoma sem začela delati teste. Počutim se namreč čudno v spodnjem delu trebuha me vse nekaj zateguje,občutek imam kot da mi vedno nekaj curlja tm spodaj...poleg tega me grozno peče zgaga in vsa hrana mi je težka. user posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5206
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
16.9.2015 22:33:24   
mikica32
Pozdravljene,
naj vam še jaz povem svojo iskušnjo o Hycosy-prehodnost jajcevodov z vbrizgavanjem kontrasta. Pregled sem opravila danes v Dravljah pri Dr. Uršuli Reš M. Zdravnica je zelo prijazna in nežna. Ves čas med pregledom-slikanjem ti vse natančno opiše in vse podrobnosti razloži. Pri vstavljanju katetra in napihovanju balončka sem čutila rahlo bolečino le nekaj sekund. Pri vbrizgavanju kontrasta je bolečina bila nekoliko močnejša in ravno tako prisotna le nekaj sekund. Zdravnica me je vprašala o stopnji bolečine od 1-5 in stopnja moje bolečine je bila 2,5. Zato vse tiste ki vas je strah vam odkrito povem da je ta pregled hitro opravljen (10-15min) in bolečine niso nevzdržne. Kar pogumno. Takoj po pregledu pri sestri plačaš 150eur, dobiš izvide, slike in greš lahko takoj domov.

(odgovor članu medvedka15)
Neposredna povezava do sporočila: 5207
Stran:   <<   < Prejšnja stran  205 206 207 208 [209]
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 207 208 [209]
Pojdi na:





Nuhalna (vratna) svetlina in ultrazvočni p...
photo
Večina mladih mamic in nosečnic v Sloveniji je že seznanjena, da lahko s pomočjo ultrazvočne preiskave v zgodnji nosečno...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...