|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 9:30:46   
adock
Živjo punce,

No da še jst malo izlijem svoje srce:)) pridružila sem se bodočim mamicami in kljb temu da sva oba izredno vesela še kar ne morem verjeti, da se to res dogaja:) Na prvi pregled sem naročena v 8 tednu. Zanima m kakšna je praksa, ste vzele na prvi pregled sabo partnerja, je to stvar obeh ali samo ženske? da ne bo pol ginekolog čudno gledal če se oba pojaviva na vratih:)
Hvala za odgovore in lp vsem "kompletom":)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 9:41:45   
Anonimen
Malo je odvisno od posameznika/ce in pa od navad ginekologa.
Jaz sem moža vzela s sabo na nuhalno v prvi nosečnosti (v drugi nisem šla) in na morfologijo, ki se jo izvaja okoli 20. tedna, sicer sem na preglede hodila sama.

(odgovor članu adock)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 9:47:20   
Češnca
Z mano je šel mož obakrat samo na nuhalno, prijateljičin pa na čisto vsak pregled. Odvisno, kako vama ustreza in kako sta s časom.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 9:54:47   
Medea10
Moj je hodil in hodi z mano (ker me pač mora peljat) in ponavadi počaka v čakalnici, ko pa G vpraša, če želim partnerja zraven (ko dela uz) pa pride tud v ordinacijo. 

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 9:57:00   
luka jan
Jaz sem na vse preglede hodila sama, ker moj enostavno ni mogel dobit dopusta vsak mesec. Šel pa je z mano na morfologijo in na nuhalno.user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 10:02:00   
tix
partnerji gredo ponavadi na prvi pregled, nuhalno in morfologijo, na običajne preglede pomoje ne, moj je šel samo na morfologijo ker drugače ni imel časa

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 10:04:11   
ronja
Jaz sem prej vprašala in pri Ronji mi je g. dovolila, da je zraven, samo pod pogojem, da se z njim ne bo treba ukvarjat in da ne bo skup zletel, če bo kaj narobe ali če bosta dva. Sem obljubila, ad bo priden in je lahko prišel not. Je pa opozorila, da je to vaginalni uz in če mu to ne bo čudno, potem ok. NO, on ni preveč občutljiv, pa tudi skup sva dala že marsikaj čez, tudi pri zdravnikih in tako to res ni bil problem. Pri naslednjih pregledih pa sem bila sama, saj je brezveze, da bi vsakič še on tam čas zgubljal (je pa seveda šel z mano na ns in na morfologijo). Pri Lejli in zdaj pri Svitu pa tudi na 1. pregled ni šel, ker imava pač že 2 mala otroka in ju mora nekdo medtem pazit in za taprvič, ko se še ne vidi bogvekaj, nisva iskala varstva in težila z urami, kdaj bi lahko prišla - je pa seveda obakrat šel spet na ns in morfologijo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu adock)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 10:30:10   
adock
Hvala punce vsem za odgovore, no saj tudi jaz sem mislila bolj tega ker je prvi in mogoče pol še nuhalno:)
gre se bolj zato da gre na prvega, da dejansko vidi da nekaj obstaja:)) ker tele črtice njega še niso čist prepričale:)


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 10:38:01   
ronja
Tudi če ne bo šel zraven, boš prinesla slikico malega fižolčka, kjer se bo videla glavica, trebušček, rokice in nogice... in bo že precej bol jkonkreten dokaz:). Vseeno pa rajši pokliči g. prej, če lahko pride, ker nekateri ne vidijo radi...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu adock)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 10:38:31   
anju
prvi pregled za prvega otroka je neki najlepšega v življenju! meni je zelo žal, da mojega takrat ni bilo z mano.

(odgovor članu adock)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 11:28:07   
marjetica8
Moj je šou na vse preglede z mano - to ni blo za nobenega od naju vprašanje al bi šou al ne. Edino na koncu, ko sem hodila samo še na ctg ni bil z mano, ker je pač mel službo in ni mogel.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 12:07:25   
oktober11
z mano je šel na prvi pregled, ter na nuhalno in na morfologijo.
s tem da na 1. pregledu (sem bla rahlo zmedena, hehe user posted image ) se nisem spomnila in vprašala ginekologinje če lahko pride zraven v ordinacijo. tak da je obsedel v čakalnici in celi živčen čakal če sem res noseča ali je test slučajno narobe pokazal. ko sem pa prišla iz ordinacije ga je kar katapultiralo iz stola od radovednosti in me na ves glas spraševal kako je stanje user posted image user posted image in ko sem mu na poti iz ZD dala UZ slikico v roke, še kar ni mogel verjeti, me je ne vem kolkokrat vprašal če sva res noseča. takih srečnih očk še nisem vidla user posted image nepozaben trenutek user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 12:34:43   
ksenija12
Mmm...si mi naredila skomine:) Pa ti ronja, ko si omenila 'fižolčka' - tako sem tudi jaz klicala malega pikota v trebuhu:) No, sicer pa je bil moj še na odvzemu krvi za toksoplazmozo zraven:) kaj naj rečem, ampak midva sva pač bila non stop skupaj...ampak pri ta drugem je blo že drgač, je utegnil komaj na porod, ker je blo tolk dela še s prvim..no, če bo še kakšen..ga bo utegnil samo še v šolo peljat:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 12:59:47   
Anonimen
moj je bil z mano na nuhalni,na morfologiji. pač kadar je ultrazvok.
sicer sem pa jaz svojega G vprašala in je rekel, da na prvi pregled (8 tednov) raje vidi samo žensko, ker takrat potrdi nosečnost ali pa pač ne. a je plod, a bije srce,...

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 14:17:08   
josephine27
moj je bil z mano samo na nuhalni. ko dela uz mi je lepo da je partner zdraven. kolikor sem videla tud ostale večinoma takrat pridejo zdraven na ostale preglede pa hodijo večinoma ženske same.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
16.9.2011 14:29:54   
Katy78
Na tisti 1. pregled sem šla sama, potem pa je šel z mano na NS in na vse tiste preglede, kjer so mi delali UZ (morfologija in samoplačniški 3D). user posted image Na ostale preglede sem šla pa sama, tudi nisem imela potrebe, da bi bil zraven.

G. ni nič čudno gledal, ker očitno so že navajeni, da bodoči očki hodijo zraven.


< Sporočilo je popravil Katy78 -- 16.9.2011 14:31:31 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
17.9.2011 13:51:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
17.9.2011 19:51:16   
*Zvončica*

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Na tisti 1. pregled sem šla sama, potem pa je šel z mano na NS in na vse tiste preglede, kjer so mi delali UZ (morfologija in samoplačniški 3D). user posted image


V prvi nosečnosti enako user posted image . Bil je pa tudi na tistem v 32. tednu (kontrolni Uz) in enkrat na CTG-ju (ampak samo tam, ne potem v ordinaciji). Sama niti nisem imela želje ne ideje da bi šel na prvi pregled zraven. Zdaj drugič pa je tudi bil na NS in čez par tednov gre ponovno z menoj na morfologijo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
18.9.2011 14:44:38   
Roberta69
Jaz tudi mislim, da je prvi pregled nekaj čisto posebnega v življenju, tako da če bi bil partner lahko zraven, bi bil po moje vesel. Jaz nisem jokave sorte, ampak ko sem prvič zagledala svojega otročka (prvorojenca) so me oblile solze in nepopisni, prekrasni občutki user posted image . Pri nas na vratih ordinacije piše, da je prisotnost partnerja možna samo na nuhalni in morfologij, pa še takrat je G boj vesela, če ga ni. Pri meni je šel obakrat na nuhalno, zdaj, ta tretjič, sva pa kar pozabila  user posted image . Mogoče je kul, da gre, zato ker moški nima glih nekega tesnega stika z nosečnostjo, pa mu da morda UZ malo bližji/globlji vpogled. 

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
18.9.2011 15:02:01   
hrchy
Pri nas je pa zazeleno, da je partner zraven, kadarkoli zeli... ima zmeraj nastiman stolcek zraven mize, tudi ekstra ekran, da lahko skupaj gledava malega... glede na to, da si otrocka zeli prav toliko kot jaz, bi bilo cisto nepravicno, ce bi bil prikrajsan za te trenutke...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvi pregled s partnerjem ali brez
18.9.2011 15:27:01   
adock
Hvala za vse odgovore,bova sla skupaj,upam le da ne bo moj ginekolog kaj kompliciral;)

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?