|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punce pomoč nujno
5.5.2005 17:01:14   
sabini
A je možno da zdej ko sem šla na vodo da je za mano priteklo malo plodovne vnimam pojma sam kr naknadno se je mal vlilo na hlačke ni rumene barve ampak brez vonja? Kaj naj zaženem paniko?:zmeden:

Počutim se oki sam v križu me boli nimam nobenih čudnih znakov.

Kakšne barve je sploh plodovnica pa koliko jo steče?

Čist panična sem k ne vem a je to to ?


PDP 12.5
Neposredna povezava do sporočila: 1
   punce pomoč nujno
5.5.2005 17:08:57   
leah
na tvojem mestu bi šla k ginekologu;)

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   punce pomoč nujno
5.5.2005 17:19:22   
san
poklici v porodnisnico in povej pa ti bodo najbolje svetovali
al pa ce gres kar tja

lp s:)

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   punce pomoč nujno
5.5.2005 17:54:50   
total
Res bi bilo dobro,da pokličeš in vprašaš.Srečno:bravo:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   punce pomoč nujno
5.5.2005 20:56:03   
sabini
oj jz sem nazaj še vedno v enem kosu kličem gin, pravi takoj v porodnišnico jas kaj čmo pa sem šla. Odprta en prst , voda ni odtekla:zmeden:ja nč pa sem šla domov:)-

Zdravnik v Ljubljanski full prijazen sestra pa čist anti neprijazna k :hudicek:, joj kaj šele bo kr neki je bluzla pa čist tečna je bla.


Hvala za pomoč l.p.

Aja pravi zdravnik gin. da od 1o.5. naprej pa bo:duda:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   punce pomoč nujno
5.5.2005 20:58:37   
Anonimen
Sabini, ne se sekirat zaradi ene sestre, pusti jo, naj bo tečna. Pri tvojem porodu je itak ne bo zraven, če pa že bo, bo pa čisto druge volje, boš videla.

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   punce pomoč nujno
6.5.2005 8:47:42   
Žirafca Helena1
meni je tko voda cel teden odtekala po malem. ko me je pa mož peljal v porodnišnico pa mi je med popadkom na ležečem plicaju zares odtekla.:kuza:
Tolk časa sem skup držala, da sem v porodnišnici vse na sekretu pustila. Se je pa naenkrat vsulo, kot bi poln škaf vode obrnu okol. Še dobr, da sem mela ta velik vložek.
Kar se pa odprtosti tiče; jaz sem bila večer pred porodom (cca. ob 23h) odprta za "mišjo dlako", zjutraj ob 9h pa kar 4 cm in sem imela vse uštimano za naravni porod. So porodničarka in babice kar vzdihovale od sreče, kako lahek porod bo to.
Najbrž boš rodila kaj kmalu. Pa nič zato.

Uževaj zadnje dneve nosečnosti in sprosti se pri porodu!:muca:

Pozdravček, Helena:miska:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?