|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
8.11.2010 7:13:05   
TDTP
...me je prehitr skenslalo. Hotla sem še rečt, v glavnem: novim zmagam naproti!!lp

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
8.11.2010 9:18:45   
2violina
Prišle ste do iste ugotovitve kot sem prišla sama. Brez striktnega ločevanja pač ne gredo kilogrami dol.
Meni trenutni kg sploh niso pomembni. Pomembni so mi edino tisti do katerih bom prišla v enem mesecu. Do sedaj mi ločevanje gre dobro. Preživela sem prvi sadni dan in danes je moj drugi sadni dan. Sem pa popolnoma zasladkala včerajšnji večer.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Sem si pač dala duška. Za to močno precukrano večerjo je kriva user posted image . No danes grem naprej. Dopoldne jabolka in banana, za kosilo bo kuhan korenček in brstični ohrovt. Za popoldne si bom skuhala jabolčni kompot.
Jutri pa beljakovine. Že sanjam o velikem piščančjem zrezku z žara, zelenjavni prilogi in skledi salate.
Dajmo dečve, dajmo. Saj zmoremo. Koliko, pa bo vidno v mesecu dni. In kaj je mesec dni v primerjavi z večnostjo???

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
8.11.2010 9:50:54   
RAKICA1
Ojla punce no danes je ponedeljek in je vaganje men je pokazalo danes 66,6kg user posted image user posted image tako da sem zelo vesela in zadovoljna Upam d aste vse zadovoljne user posted image user posted image čestitke vsemm za izgubljene kguser posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
8.11.2010 12:50:30   
soncnica 3
Tako in očitnos em sedaj ostala največja bunka med vami, s 164 cm in trenutnih /ne boste verjele, ni 77, ampak/ 74,4 kg. user posted image user posted image user posted image

Torej, naslednji rezultati šele 1. 12., ste za?

Dejmo, teh presnetih 10 kil!!!user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
11.11.2010 11:29:56   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3


Dejmo, teh presnetih 10 kil!!!user posted image



Vse bolj čutim, da bo to najtežje dejanje v zbijanju telesne teže.
Da tema ne bo popolnoma zamrla vam poročam, da še pridno vztrajam na ločevanju. grem počasi od enega sadnega do drugega sadnega dne. Pričela sem s počasnimi in krajšimi razdaljami teka. Takimi za dušo in telo in ne s tistimi naspidiranimi za boljšo uvrstitev na tekmah. Pridno delam tudi vaje za trebušne in hrbtne mišice in če bo šlo vse po načrtih pričnem z naslednji tednom po 2 x na teden obiskovati fitnes. Da gre drastično dol nimam občutka a se počutim nekoliko lažjo. user posted image  zaenkrat moja glava še sodeluje z željami in začrtanimi cilji. Upam, da zdrži do konca.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
15.11.2010 16:33:37   
soncnica 3
No, po enem dolgem času se javljam... Sem bila zatrdno prepričana, da bi poskusila z dieto Kliničnega centra, da bi šlo npar kilc bolj na hitro dol, malo za motivacijo. No, pa sem si kar krepko premislila, se mi zdi preveč rizična...

Ločevanje... /ah, ko bi imela več časa za kuhat!!!/, če ne se pa na hitro "nažderam", kar je pa še slabše.
Mi pa nekak počasi le gre "dol"  grem po gram, gram po gram...




_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
19.11.2010 18:04:14   
**Tinkara78**
Še ena, ki se oglaša po dolgem času. Vidim, da se nisem oglasila en mesec. V novembru sem telovadila manj intezivno. Me je mučilo zdravje, rojstni dnevi, privat zadeve. Sem pa kljub temu shujšala še en kg. Zadnje dni spet grem vsak dan več kot eno uro na sprehod po srčnem utripu. Jem vse po vrsti. Če bi pazila še pri hrani bi sigurno izgubila še kak kg. Skupno izgubila 7 kg. Do cilja še manjkajo trije.

Pozdrav vsem, ki še vztrajate.user posted image



(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
21.11.2010 22:08:02   
valči
Ojla,babike!

Zgubljena duša se javlja po dolgih 2 mesecih,mislim,da sem imela takrat dobrih 64 kil,pol pa sem popustila po polni črti----------------------tema,nič več mislila,samo jedla.

In po 1. 11,me kolegica zdrami in mi reče,naj se jutri stehtam.Jaz vsa v strahu,da jih bom ziher imela 70,kot ona,obe sva se zredili.

Imela sem k sreči 68.Ja,veliko,vendar glede na moje žderanje,niti ne.

Nop sedaj sem spet tu,saj bi žće prej pisala,pa nekako časa ni bilo.

Jutri zjutraj se stehtam,pa dam gor za seznam,če še ga katera ureja,da ne bom med izbrisanimiuser posted image

Drugače sem še z vami,kenka,sami,huAnita,vse otalče stare sablje,.ki sem vam nick pozabila.user posted image Javljajte se,gremo dalje,bomo zmogle,sedaj je zima,ner smemo popustit,res ne.

Vse skupaj,lepo mi bodite in se beremo spet jutri.Čavči,ne pozabit nase,kot sem jaz.Samo sreča,da sem se pravočasno zbudila,če ne bi bila lahko kmalu na stari težiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
21.11.2010 22:10:15   
valči
user posted image ups,popolnoma sfalila temo,pardon,joj,sedaj pa ne znam prilepit na naše-Hujšanje na dolgi rokuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
21.11.2010 22:12:28   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: valči

user posted image ups,popolnoma sfalila temo,pardon,joj,sedaj pa ne znam prilepit na naše-Hujšanje na dolgi rokuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image nič hudega,glavno,da si spet v AKCIJI!!!


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
30.11.2010 20:53:51   
ninasiki
ojla bejbe

kako ste rezultati so upam da zadovoljivi jst delam bauhi raste velikrat sm vs brala ampak pisala pa ne ker se mi ne daaaa lena sm fuuuull uglaunem čestitke za vsak kilogram v - v plus bojo pa še šli jst sm 2 mesecih prenehanja ločevalne diete jem kar mi pride po doke ne gledam ker je pomembna moja štručka in vm povem skrivnost mojo še zmer na istih kilah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sm se dons tehtala in sm kr z rezervo stopla gor ampak bla pa full vesela no sej vem da bojo šle gor to vsekakor samo sm bla pa 100% da sm spet na 100tki tako da naslednje leto jst definitivno ponovim akcijo

nč grem še majčice pozdravit pa oktobrke madona nas je user posted image user posted image user posted image user posted image pol pa itak v pojstlo ker mam na pou že v minus učke user posted image bodite pridne in vsak rezultat je vreden vsakega spoštovanja in cenjenja

papa

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
13.12.2010 10:40:23   
2violina
Vidim, da je ta tema zamrla. Nič hudega. Tukaj je veseli december in hujšanje odpade. Pri meni je stanje tako. Še vedno tečem. Enkrat manj, drugič malo več. Kot sem si obljubila sem pričela obiskovat tudi fitnes in sicer sem vzela vodeno vadbo 2x tedensko. S svojim vaditeljem sem zadovoljna  o napredku pa čez kakšne 3 mesece user posted image  user posted image . Kg so se dvignili na  66. user posted image  user posted image . Kaj češ grehi se poznajo.
Bom malo bolj pazila, da ne bo šlo še kaj gor. Drugo leto pa ponovno pričnem in sicer takoj prvi ponedeljek. Torej 3.1.2011 štartam v čisto nov krog ločevanja.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo zmogle te JA
22.12.2010 8:02:31   
**Tinkara78**
Pozdravljene!

Se javljam po dolgem času. Moj načrt za te praznike je ohraniti 65 kg. Ker zeeeelo rada jem bo težka. Je pa res, da spet vztrajam na vsakodnevni vadbi na ergo_biku eno uro dnevno v območju srčnega utripa med 60-70%. Prevozim cca. 30 km na dan. Včasih se mi res ne da, ampak potem pa ko bike pripravim pa se oblečem v športno opremo in naštimam muziko na TV pa gre. Tak, da če sem optimist bi lahko prišla pod 65 kg.

Zaenkrat ostajam na -7 do 8 kg (ne vem natančno koliko je bila najvišja teža, ker mi je res bilo težko stopiti na tehtnico takrat).

Vesele praznike in da kg ne bodo šli preveč navzgor user posted image .



< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 22.12.2010 8:03:29 >

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 563
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?