|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 letnik in pitje po flaški
13.11.2018 7:14:31   
miška15
Sem mamica 3 let starega fantka in sem že poleg dojenja že od samega začetka dodajala mleko v flaški.
Fantek se je pri 8h mesecih tudi sam odstavil....flaško pa obdržal do danes.
To je seveda tudi problem ki ga danes izpostavljam!
Flaško 3 dcl popije zvečer pred spanjem in ponoči proti jutru...včasih čez dan, če se želi potolažit.
Problem je, ker od malega ne je prav veliko oz. ne je raznovrstne hrane.
Tudi če mu mleka kdaj ne dam ne poje zato nič več druge hrane. Psihologinja pri 3 letni sistematiki
mi reče TAKOJ odstavit flaško jaz pa to ne vem ravno kako se tega lotit, ker če jo slučajno ne dobi
dela veliko histerijo. Probala sem nadomestiti z čajem ali vodo in tega ne sprejme.
Naj povem da ima fantek močno voljo in je vztrajen do konca in še več. Je zdrav fantek.
Pripravljen seje dreti po več ur in ustvarjat histerijo! Sprašujem kaj je tako hudo narobe da popije še
mleko za tolažbo, nekateri imajo dude, ninice ipd...on nima drugega. Naj mi prosim to nekdo razloži
zakaj otroka pripraviti do histerije zaradi odstavljanja... Hvala za mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 letnik in pitje po flaški
18.12.2018 10:42:35   
Michonne RR
Hej,

Kaj pa, če mu mleko ponudiš v kozarčku? Morda prerežeš cucelj in rečeš, da se je pokvarila in da bosta kupila drugo, potem pač "pozabiš" kupit?

(odgovor članu miška15)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 letnik in pitje po flaški
18.12.2018 14:50:48   
Inod
Jaz bi edino pazila da mleka po flaski ne pije v ležečem stanju.

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 letnik in pitje po flaški
19.12.2018 12:46:57   
Sunshine357
Kot je že zgoraj napisano, bi jaz odstranila flaško, naj spije mleko iz kozarca.

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?