|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 90 DNEVNA LOČEVALNA DIETA - RECEPTI
3.2.2009 20:15:26   
bodoča
Mislim, da Cukerček nima več teh slik gor. Vem, da bi raje videla, lahko pa mi verjameš, da je taka ogromna razlika pred in po dieti da je joj.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu natasa49)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 90 DNEVNA LOČEVALNA DIETA - RECEPTI
9.2.2010 12:31:17   
LARA_XX
Hej punce,mene pa zanima kaj bom danes jedla....4. dan SADNI DAN......ne vem vem ali lahko jem sadje in zelenjavo,ali pa samo sadje....ker sem na enem forumu prebrala da lahko zelenjavo....????? POMAGAJTE PROSIVA SAM user posted image LAČNA SEM ČIMPREJ BI ŠLA JEST PA NE VEM KAJ LAHKO JEM user posted image user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 90 DNEVNA LOČEVALNA DIETA - RECEPTI
30.3.2010 19:00:09   
sandra_sandra
zakaj si dala dol slike before pa after?? nekateri še zmari beremo stare a vendar aktualne teme? pa tud rabimo motivacijouser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 90 DNEVNA LOČEVALNA DIETA - RECEPTI
20.5.2010 17:53:41   
ninasiki
ojla punce bi se vmpridružla če se strinjate user posted image

sm iz litije mam enga 7 mescou starga sinčka aleksej ampak on ni glih 100% razlog da sm kle
1 je da sm nehala kadit
2 je kriu moj fnt ker ga moje kile ne motijo niti malo
no 3 pa tud porodmalnaredu svoje
tko da jst vem za to dieto in vem da je učinkovita sam nimam pa žiuceu začnem pa zdržim 2-3 tdne in kopo takem času vidm da ni učinka več da se vse skupi ustau neham kle pa vem da si dajete motivacijo se spodbujate in jst to rabm 100% ker ko se pogledam v ogledalo mi gre na bruhanje ampak dobesedno ker ko sem začela z mojim to je 7,5 let nazaj sm mela 65kg no zgej jih mam 100 in se ne počutm dobr v svoji lasni koži največji problem pa je da se ne vidm tok močne kokr sm sej vem da sm sam k se pa pogledam na sliki pa se streznm se pa ne maram slikat tko da je tud to razlog da se mi to dogaja
tko da punce upam da me sprejmete in da mi rata da dol 30kg

aja pa še eno uprašanje kako kej to upliva  na dojenje nevem če sm prou informirana tko da bi še kle prosila za pomoč

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?