|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2018
12.2.2018 15:03:11   
Anonimen
Hej punce.
Še ena avgustovka tukaj, ki bi se vam pridružila na FB. Katera me že lahko doda v skupino?
Sicer pa je sedaj, ko se slabosti večinoma umirile, precej lažje. Spet nazaj malo več energije, le čakam še, da se zima tudi umiri, da bom lahko malo več zunaj.
Tudi nuhalna je mimo, tako da sedaj pa večinoma res že vsi vejo.
No, si pišemo še kaj na FB pa lepo se imejte user posted image

(odgovor članu kaaajch)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Avgustovke 2018
15.2.2018 19:50:40   
Monii 2
Hej nosečke!
Tudi zame je to prva nosečnost in upam, da bo čimbolj mirna in lepa. No od začetka sem se sicer že spopadala s slabostjo in bruhanjem..zdej pa je bolje in imam več energije tako da sem vsaj malo aktivna. Moj PDP je 22.8. In bomo vidli kaj bo saj pomoje ne bova vprašala za spol, čeprav me skos grize kaj bo..
Če je možnost bi se tudi jaz pridružila ostalim na Fbju tako, da če mi izdate kako se da pridit gor...
Srečno pa še kej pišem...

Lep pozdrav user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Avgustovke 2018
20.2.2018 7:35:38   
magdalenica
Joj, vse ste pobegnile na FB. Kako se vam lahko pridružim, da bomo lahko čvekale o user posted image :)

(odgovor članu Monii 2)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Avgustovke 2018
21.2.2018 9:58:24   
2inone
Še ena nova avgustovka! 😊 Dodajte še mene na fb.

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Avgustovke 2018
27.2.2018 8:05:06   
Darja12
Se ena avgustovka, me lahko dodate v vaso akupino na facebooku, lepo bi prosla.

user posted image user posted image

(odgovor članu 2inone)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Avgustovke 2018
27.2.2018 9:21:23   
sladkamamitobe
Zdravo nosečke :)

še ena avgustovka med vami. PDP imam 23.8., prvi otrok.

Vidim, da se vse selite na fb, tako da bi prosila, da tudi mene dodate v skupino :)

(odgovor članu Darja12)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Avgustovke 2018
27.2.2018 17:06:01   
Nikrmana
A če se pridružim fb skupini bodo moji fb prijatelji to videli? Tega ne bi rada...

(odgovor članu sladkamamitobe)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Avgustovke 2018
2.3.2018 18:37:27   
kaaajch
Smo kar malo pozabili na ringarajo, smo bolj na fb user posted image sicer je kar nekaj skupin nastalo za avgustovčke. Če bi še katera želela v našo skupino, lahko piše ;)

(odgovor članu Nikrmana)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Avgustovke 2018
4.3.2018 14:09:57   
Darja12
Pozdravljeni, jaz bi rada tudi prisla v skupino na facebooku. Lp

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Avgustovke 2018
20.3.2018 11:21:52   
uporabnica156
oj, dekleta!
tudi jaz pričakujem avgustovčka/avgustovko :) pridružila bi sem vam na fb, če je tu debata zamrla.

(odgovor članu Darja12)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Avgustovke 2018
22.3.2018 20:52:41   
Tinka33
Pozdravljene!
Tudi v meni raste avgustovček/avgustovka in bi se rada pridružila skupini na FB!

Hvala! user posted image

(odgovor članu uporabnica156)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Avgustovke 2018
23.3.2018 10:08:02   
tijac
Živijo vsem!

Tudi jaz bi se prijavila v skupino avgustovčki, sicer imam 2 BDPja, avgustovskega in septemberskega, ampak po moje bom rodila prej, tudi zaradi hipertenzije.
Imela bi tudi eno vprašanje glede Methyldope, če lahko.
Lp
Tijac

(odgovor članu Tinka33)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Avgustovke 2018
22.5.2018 14:00:45   
MummyAgain
Hej hej punce, še ena avgustovka tukaj - za prvega otroka sem pri januarčkih že od vsega začetka, v drugi nosečnosti pa me skoz baše čas (kdaj tudi lenoba) in še nisem ukrepala - ampak tudi za drugega sončka bi se rada pridružila klepetu na FB. Me lahko katera doda oz. kateri moram pisati na ZS s svojimi podatki? Sploh še sprejemate ali bom čista outsiderka, ker sem se tako pozno angažirala?user posted image user posted image

(odgovor članu tijac)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Avgustovke 2018
23.5.2018 14:18:24   
Keri123
Pozdravljene nosečke,
sem študentka 3. letnika Fakultete za vede o zdravju in bi Vas lepo lepo prosila, če si vzamete minutko časa in rešite anketo, ki mi bo v veliko pomoč pri izdelavi diplomske naloge.
Hvala!! user posted image
https://www.1ka.si/a/168374

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Avgustovke 2018
23.6.2018 16:13:23   
lena_8
Pozdravljene nosečke!
Sploh nisem vedela, da ta skupina obstaja... Vem, da sem pozna ampak vseeno upam, da se vam lahko pridružim na klepetu na FB :)
Hvala!!! :)

(odgovor članu MummyAgain)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Avgustovke 2018
4.7.2018 10:41:55   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, če rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?