|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby check mini - izkušnje
5.11.2014 16:44:30   
Anonimen
Živjo,
zanima me kakšne izkušnje imate z testom baby check mini. Danes sem ga naredila, po enih 3-4 minutah se je pokazala res rahla user posted image ki je bila potem ko se je test posušil še bolj vidna (a še vedno rahla). Sedaj pa večih urah je test zbledel. Sem pa ene 2 dni pred M. bom priložila sliko, če se bo kaj videlo. Kakšne so vaše izkušnje s tem testom?
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby check mini - izkušnje
7.11.2014 12:19:17   
Teya D.
Meni ni lagal ampak jaz sem ga naredila ko je perilo zamujalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby check mini - izkušnje
7.11.2014 13:53:53   
Anonimen
Ponavadi so točni, tak da če je črta potem pač je. Čestitke user posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby check mini - izkušnje
7.11.2014 18:58:54   
Anonimen
Danes pa sem naredila First sign (sicer ne z jutranjem urinim) in je pokazalo spet rahlo črtico. ne vem kaj naj si mislim. prilagam sliko. izkušnje mnjenja...
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby check mini - izkušnje
7.11.2014 21:12:22   
Shana86
Jaz na obeh vidim reeees rahlo črtico. Na tvojem mestu bi polulala CB digital. Navijam user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby check mini - izkušnje
11.11.2014 14:11:52   
ronja
Meni je do zdaj še vedno prav pokazal. Če ti kaže 2 črtici, ne glede na to, kako rahli sta, si noseča oz. je prisoten pri tebi nosečniški hormon (ki je lahko prisoten še nekaj časa po splavu (spontanem ali umentem, nima veze - to je edina možnost, da je plus, pa nisi (več) noseča, velja pa za vse teste).
Čestitam!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: baby check mini - izkušnje
12.1.2015 22:41:31   
lillith82
Ravno iscem po forumih izkusnje s testom BC. Se to dogaja se komu ali samo meni... namrec ta test mi VEDNO pokaze pozitiven rezultat. Crtica je res cisto bleda, ampak je tam. Ostali testi pa so negativni in tudi noseca nisem. A je mozno da pokaze se kaksen drug hormon? Sicer sem hormone dala pregledati in so v redu. Pravijo da lahko pokaze lazen pozitivni rezultat pri PCO, vendar tega nimam. Ginekolog pravi da je s testom nekaj narobe, ampak v 3 mesecih sem uporabila cca 5 testov in ne verjamem da so vsi imeli napako.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: baby check mini - izkušnje
14.1.2015 11:15:03   
brunela
Zdravo, meni je baby check mini že dva dni pred izostankom prikazal zelo rahlo črtico, naslednji dan sem test ponovila še z CB in je v trenutku nastal +. Tako da mogoče poskusi še s kakšnim drugim testom za ziher :)

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: baby check mini - izkušnje
16.1.2015 11:03:25   
Neza007
http://shrani.najdi.si/?f/9N/2Dbei0EL/testn2.jpg

Men je pokazov tkole včeri se res mal vid, je treba sliko pomanjšat, da se sploh vidi, dons pa first sign -, tko da jutr nardim še enkrat baby check.

(odgovor članu brunela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: baby check mini - izkušnje
19.1.2015 11:16:26   
lillith82
Neza007 tocno taksno crtico imam jaz na istem testu. First sign pa tudi negativen. M mi zamuja 10 dni. Ze 3 leta delava na otroku. Vzrok je pri meni zaradi endometrioze. Na vsake toliko cutim zbadanje v trebuhu in krizu, ponoci me matra zgaga in nisem konkretno spala ze od petka. Da bi imela kaksne posebne znake pa ne morem rect. Se prsi me popolnoma nic ne bolijo, ceprav me vedno pred M. Tako da se zmeraj mislim da to ni to pri meni. Begajo me le crtice na BC user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: baby check mini - izkušnje
19.1.2015 11:51:33   
lillith82
http://shrani.si/f/42/LV/4pMkacMs/20150113162109.jpg
evo še slika mojega testa. nimam najboljši telefon, tako da slika ni najbolj ostra in se mogoče malo slabše vidi

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: baby check mini - izkušnje
19.1.2015 11:55:35   
Neza007
Pri meni se je pokazalo, da ni nič iz teh črtic, sem dobila menstruacijo. Sem imela pa ta mesec tudi jst probleme z zgago. JSt baby checka ne uporabljam več, sploh pa ne delam več testov pred zamujeno menstruacijo. Na vseh treh testih mi je isto črtico pokazal, pr ostalih je bil minus.

Upam, da se pri tebi drugače obrne. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 19.1.2015 11:58:30 >

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: baby check mini - izkušnje
19.1.2015 12:21:33   
lillith82
Žal mi je da se je tako izteklo user posted image
Saj tudi jaz ne zaupam BC. Mi skoraj vedno pokaže +. Stvar je v tem da mi zelo zelo redko zamuja M. Če že, potem za dan, 2. Sedaj pa je ni 10 dni. Tako da še vedno upam da bo kaj iz tega.
Tebi pa držim pesti, da ti uspe v naslednjem krogu user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: baby check mini - izkušnje
19.1.2015 13:15:26   
Neza007
Pojdi na krvnega. Upam, da ti pokaže,da si nosečka. Držim pesti. user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: baby check mini - izkušnje
19.1.2015 20:08:45   
Optimistka90
lillith82: tudi sama sem v podobni situaciji. 9 dni mi zamuja menstruacija, test pa rahlo pozitiven. Joj resnično sem zmedena...Držim pesti za obe =)

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: baby check mini - izkušnje
20.1.2015 8:38:23   
lillith82
Optimistka90 upajva da se nama posreci :) tudi jaz drzim pesti za obe. Mislim da mi po 3 letih ze pripada en konkreten + user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Optimistka90)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: baby check mini - izkušnje
20.1.2015 9:23:26   
lillith82
Samo da povem...ravno mi je tudi test Viola pokazal eno cist rahlo crtico. Tak da upam da se res kaj dogaja.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: baby check mini - izkušnje
27.6.2015 11:30:40   
Minikimi
nevem kaj naj si mislim kaj je test pokazal, sem ful neucakana zato sm nardila test ze danes nekaj dni pre ne-pricakovano m :) ma katera podobno izkusnjo?

tle so pa se slike:
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=17953&hash=0d944949a4bdb3368068b6b8a03c1209

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: baby check mini - izkušnje
29.6.2015 8:18:21   
Janchek81
Meni je test mini check pokazal rahle črtice in to teden po zamujanju M, pol ene 14 dni po zamujanju ornkl črtico ... samo je šlo za IMN, tko, da mislim da kar točno pokažejo prisotnost beta htcja...

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: baby check mini - izkušnje
4.7.2015 18:56:56   
indira.k
Oj, punce. Kolikor vem če ni prisotnega hornona črtica se ne pojavi, kar pomeni če črtica je tam vendar zelo slabo vidna skoraj nevidna naj bi bila nosecnost. Ali je mozno da se črtica pojavi pa je rezultat nepravilen??

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: baby check mini - izkušnje
5.7.2015 9:41:22   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: indira.k

Oj, punce. Kolikor vem če ni prisotnega hornona črtica se ne pojavi, kar pomeni če črtica je tam vendar zelo slabo vidna skoraj nevidna naj bi bila nosecnost. Ali je mozno da se črtica pojavi pa je rezultat nepravilen??


Da.
Lahko pomeni nosečnost ali pa gre za lažno pozitiven izvid v času dviga LH (tik pred ovulacijo). Testa za ovulacijo in za nosečnost sta namreč zelo podobna in oba lahko navzkrižno reagirata med seboj.

(odgovor članu indira.k)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?