|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beli tok med seksom
12.4.2014 22:22:44   
Anonimen
ojla....zanima me, če se kateri zgodi, da ima kdaj med seksom povečan izcedek in ali to vaše moške moti? Moj je imel zadnjič kar nekaj izcedka na penisu in mi je bilo prav nerodno, on ni nič komentiral...niti meni ni ginekolog rekel, da imam kakšno vnetje( npr.glivice), imela sem pa ginekologa dan pred seksom z mojim..hvala za odg...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beli tok med seksom
13.4.2014 8:25:56   
eva1
Ja pa sej to je normalno, nekatere ga imajo več, druge manj, med O je pa sploh povečan. Moški so tega navajeni, nč bat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beli tok med seksom
13.4.2014 9:06:34   
Anonimen
Ja,sam,da je vse belo od tega izcedka po njegovemu penisu,pa res ni lepo za pogledat-se kr sekiram,kaj si sedaj misli o meni...

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beli tok med seksom
13.4.2014 20:46:11   
Anonimen
kaj pa če je to od njega in ne od tebe..

kok sta pa sploh stara če smem vprašat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beli tok med seksom
13.4.2014 21:26:17   
Anonimen
oba imava otroke, sva ločena, tako da sva dovolj stara...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beli tok med seksom
13.4.2014 21:38:23   
mateyka
a tampone uporabljaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beli tok med seksom
14.4.2014 17:19:47   
Anonimen
ne, nobenih tamponov...sploh si nič ne tlačim notri..no, razenuser posted image ....zdaj kar ne upam seksat, da se nebi spet ponovilo, pa da se mu ne zagnusimuser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: beli tok med seksom
14.4.2014 17:59:09   
mateyka
mogoče bi probala met tampon not nekaj ur prej za kako uro, da ti pobere odvečni tok? mislim, tko razmišljam - jaz mam dost šibko menstruacijo in mi tamponi ful izsušijo nožnico, sploh proti koncu (zato jih skoraj ne uporabljam). znala bi pa to bit zate prednost - da si ga vstaviš nekaj ur pred odnosom? a veš, kakor da bi s tamponom mal "popivnala" tamalo preden je akcija? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: beli tok med seksom
15.4.2014 12:05:34   
lastovica
Moj je tudi nazadnje, ko sva imela odnos rekel, da je spodaj vse belo od belega toka, ampak se zato nisem prav nič slabo počutila, niti njemu se ni nič gnuslo. Ne vem niti, zakaj bi se, saj je vse naravno. Pa še dobro je podmazano. user posted image Manj se obremenjuj s tem, pa več uživaj, pa bo. Sicer pa bolje, da se s partnerjem o tem pogovoriš in ga vprašaš, kaj si misli o tem. Mogoče delaš iz muhe slona.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: beli tok med seksom
15.4.2014 13:40:19   
Anonimen
ja, najprej povprašaj partnerja.....če je sploh opazil :)

pa mu razloži, da si bla taaaak narajcana, da je bla cela luža spodaj. sam da se mu potem ne bo za malo zdelo, če kdaj ne bo izcedka ;) (to malo za šalo malo zares.....). sicer pa se sprosti, to je vse normalno. Žnske pač imamo mesečni ciklus in izcedek spada v tak ciklus.

in ja, tudi jaz ga imam včasih!
nič ti naj ne bo nerodno. Predvidevam, da tudi še nimata "kilometrine", da sta bolj na začetku druženja in da ti je posledično morda malček bolj nerodno na nek način? pa vse opaziš? Ne skrbi, to te bo minilo, samo ne preveč razmišljat o tem, sploh, ker je to čisto naravno! uuuuživaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: beli tok med seksom
15.4.2014 14:59:02   
petea
lahko da gre za t.i. ženski izliv:

Ejakulacija med spolnim odnosom ni domena moških. Tudi vagina med orgazmom sprošča tekočino, podobno mleku, sproščanje te pa se imenuje ženski izliv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: beli tok med seksom
15.4.2014 19:13:38   
Anonimen
sj sem se res fino imela jauser posted image user posted image -saaam ne vem, če tolkuser posted image ....v glavnem drugič vrjetn ne bom sproščena, pa bom suha k puščavski pesekuser posted image

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: beli tok med seksom
15.4.2014 22:11:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
....v glavnem drugič vrjetn ne bom sproščena, pa bom suha k puščavski pesekuser posted image


če ne boš nič naredila proti temu, verjetno res..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: beli tok med seksom
15.4.2014 22:21:06   
LuLu
še več lahko doživiš, kot le ta "beli tok", ki je tudi čisto normalen izliv.... kot je petea zapisala

http://www.mladina.si/96685/misterij-zenske-ejakulacije/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: beli tok med seksom
16.4.2014 10:24:08   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pa mu razloži, da si bla taaaak narajcana, da je bla cela luža spodaj.



Odsvetujem .... laž ima kratke noge user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: beli tok med seksom
18.4.2014 22:48:27   
sombrero
Huh kolk kompliciaš. Če je izkušen bo vedel, da lahko pričakuje vse 3 tekočine. Beli tok, tekočino iz vzburjene vagine in menstruacijsko tekočino. A ko te je napolnil, se pa nihče ni pritožil nad spermo? Tudi ni mi jasno kako preživljaš dogajanje, ko ti jo liže tvoja je pa vsa mokra...?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?