|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blog - IVF/ICSI/zanositev
17.4.2015 15:21:50   
Maja1990
Pozdravljene punce! Enkrat sem že v eni temi dodala link do bloga, ki sem ga začela pisat, ko sva z možem šla v postopek umetne oploditve, ampak sem ga zdaj preselila na drug naslov in malo preuredila. Če katero zanima - pisala sem vse od preiskav, do konzilija, do hormonov, punkcije in transferja. Sedaj, po uspešnem postopku pa vsak teden tudi pišem o nosečnosti. :D

https://nosecababa.wordpress.com/

Če še katera od vas piše blog, bi bila zelo vesela, da deli naslov z mano (z nami)i. Ali pa če veste za kakšne dobre bloge, ki jih druge punce pišejo... ;)


Lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.4.2015 13:35:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maja1990)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blog - IVF/ICSI/zanositev
18.4.2015 16:51:03   
IvanaL
Koncno sem tudi sama prispela na ta forum, o katerem se mnoooogo govori :) Maja, brala sem tvoj blog in moram priznat, da sem se pomirila ob tvojih besedah. Tako zelo lepo pišeš, da me tvoja celotna zgodba pomirja in vliva upanje. In hvala za to izkušnjouser posted image
Tako tebi kot tvojemu nagajivčku želim vse dobro... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blog - IVF/ICSI/zanositev
18.4.2015 17:50:16   
1aneja1
Hoj,
jst sm tud pokukala vsake tok časa, ker mi je super blog. Sploh če greš čez isto stvar, je fajn se malo poistovetit :)
Te bom zdaj spremljala na novem naslovu.
Lepo nosečnost še naprej!!!

(odgovor članu IvanaL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blog - IVF/ICSI/zanositev
18.4.2015 19:22:36   
misa30
Maja, tudi jaz sem se kar prestrašila ko sem zdajle ugotovila da je tvoj blog slončkanje odstranjen. Sem k sreči pogledala še na RR in vidim da si se le preselila user posted image Si pa res pridna da pišeš blog in se redno slikaš. Tudi jaz si kar naprej pravim da se moram spet spravit in redno slikati trebušček, še posebno zdaj ko se tako lepo vidi. Uživaj v nosečnosti še naprej.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blog - IVF/ICSI/zanositev
18.4.2015 19:41:55   
Maja1990
LadyJen, hvala! Upam, da boš tudi sama začela pisat - jaz bi te brala in ostale punce tudi! :D V prvi vrsti moraš tako ali tako pisat blog zase. Jaz sem ga začela pisat zato, ker sem mogoče tudi pričakovala, da ne bo kar takoj ratalo in da bom imela še veliko več za napisat o sami neplodnosti/umetni oploditvi. Na srečo je bilo drugače in zdaj veselo pišem o nosečnosti - mislim, da mi bo super, ko bom lahko za nazaj pogledala kako in kaj je bilo. :D

Hvala tudi ostalim puncam! Sem vesela, da rade preberete moje 'blebetanje' (hehe). Če imate kakšne želje, da bi morda na blogu pisala tudi o kakšnih bolj 'medicinskih' vidikih umetne oploditve ali o čem podobnem, mi tudi javite. Z veseljem bolj podrobno obrazložim kaj...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
20.4.2015 17:50:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maja1990)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?