|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bronhiolitis in alergija
10.8.2015 15:56:36   
mandarina86
Punce.. pozdrav

Bom se tukaj vas vprašala če ima katera kake izkušnje z to nadlogo od Bronhiolitisom

Namreč zadnje leto se non stop pri hčerki s tem ukvarjamo. v roku 1 leta smo bile 2x hospitalizirale , v Maju smo na srečo doma dali skozi tole in evo te dni zaspet. Hvala bogu imam doma Ventulin in Flixotide tako da sem ji dala sama 3x na dan po 2 vpiha vsakega ze takoj ko sm vidla da je začela non stop kihat, in pokasljevat!
Jaz ne morem več.. to je ze 4x od Novembra 14 do sedaj!
Kako se tega znebit, ugotovit kaj ji dole nagaja, je kriv slab imunski sistem? naj delam na tem da ji okrepim, pomaga Bioresonanca? kaj za boga samo jaz resss nevem več kaj nardit.

Aja kot dojenček tam do 2 let je bila pa alergicna na jajca, in imela atop. dermatitis

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.8.2015 16:39:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mandarina86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bronhiolitis in alergija
10.8.2015 16:53:15   
cacaca
pozdravljena,

mi ga dobimo vedno v jeseni, začetek zime, vsaj 2krat na leto, 1 hospitaliziran čez noč.

tudi mi dobivamo ventolin oz burdual, ampak samo takrat, ko je vročina prehuda, ne pada in kašlja non stop in ima manj kot 50 vdihov pri spanju. šli bi naprej k plumologu če bi se še enkrat ponovil v kratkem času.

meni je pediatrinja rekla, da do sole so bolj pogosti, večji bo bolj bo prerastel. pa nam je svetovala, da se terapije ne dajejo tako pogosto kot nam je dežurni oz v bolnici predpisal.da se lahko s tem pojavi astma.

nam pomaga zrak morja (debeli rtič, rakitna), smo veliko na zraku, pogosto izpihava nos, poje veliko zelene zelenjave in sadja)

pogovori se z pediatrinja za kakšno rešitev.

< Sporočilo je popravil cacaca -- 10.8.2015 16:54:55 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.8.2015 16:59:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cacaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bronhiolitis in alergija
10.8.2015 17:13:15   
mandarina86
nevem danes sem bila pri dr. je rekla da do čet na 8 ur naj dajam 3x na dan Ventulin + Flixotide po 2 vpiha.
Nos ji čistim ja ga res lepo močno piha, veliko tekočine samo da imamo tole na tako pogosto.. kadar bi ona mogla imet prehlad ji obrne ta to takoj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bronhiolitis in alergija
10.8.2015 19:37:26   
asyka
1. bioresonanca pomaga - preverjeno na lastni koži. Od terapij z bioresonanco sploh ne vem več kaj je ventolin. Letos sem ga vzela samo 2x in to spomladi, ko je ven udarila huda alergija na cvetni prah v kombinaciji z alergijo na pasjo dlako
2. smiselno bi bilo preveriti, če nima še vedno alergije na jajca.
3. Ventolin se daje ob napadih in ne kot preventiva. Preventiva je Flexotid ali pač kar vam pediater predpiše (tega obstaja res malo morje), ki se ga jemlje redno vsak dan, tudi če ni poslabšanj. Jaz sem običajno imela 2x na dan (zjutraj in zvečer) po 1 vpih, ob poslabšanjih (to je bilo pri meni obdobje alergij) pa 2 vpiha. Isto je z berudoalom, s tem da se načeloma slednji predpiše ob alergijah na ventolin. Sama sem ga imela nekaj časa, ker me je po Ventolinu treslo, ampak mi je prijel slabše in bistveno dlje je trajalo..
4. Pomagajo tudi najrazličnejše inhalacije
5. zaprosite za preiskave pri pulomologu. Naredil bo test ali ima mala res astmo in zakaj se bronhitisi pojavljajo.
6. Pediater vam naj na recept (če še nimate) izda merilček pretoka s katerim se spremlja pretok pljuč. S tem se da zelo lepo doma spremljati, kdaj pride do poslabšanj. Se pa kupit tudi v prosti prodaji v lekarni. Mislim da pride nekaj čez 10 €. Jaz sem imela kar tabelce za vsak mesec. Testirala sem zjutraj in zvečer. Po kakšnih 2 mesecih sam vidiš kdaj so poslabšanja in si tako lahko pravočasno prilagodiš odmerek Flexotida.

7. Kozje mleko zelo blagodejno vpliva na pljuča...


_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu mandarina86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bronhiolitis in alergija
10.8.2015 19:40:04   
asyka
Aja še to.... navadite se, da gre vse na pljuča Jaz nisem v življenju prebolela še ene bolezni, da mi ne bi udarila na pljuča. Vsak najmanjši prehlad je vodil v poslabšanje astme. Tukaj se ne da nič kaj veliko pomagati. Pri enih udarijo prehladi na sinuse, pri drugih pa na pljuča...

Je pa smiselno ugotavljati, če so posredi kakšne alergije, ker je dosti astme povezane z alergijami. Klasični bronihitisi in astma pa navadno do začetka šole izvenijo. Včasih se potem pojavijo v puberteti nazaj.

---

zelo pomagajo solne sobe. Malo poglejte po netu če je kje kakšna v vaši bližini. Res blagodejno vpliva na dihala.

< Sporočilo je popravil asyka -- 10.8.2015 19:42:44 >


_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bronhiolitis in alergija
10.8.2015 21:05:52   
bskrle
Vredno je poskusiti s homeopatijo, vendar je potrebno k izkušenemu zdravniku homeopatu.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bronhiolitis in alergija
20.8.2015 23:09:48   
Matkurja
Punce so si zelo pomagale tudi z eo breathe.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bronhiolitis in alergija
30.8.2015 23:25:46   
mandarina86
No bile smo pri alerg.naredila je teste in alergija na jajce je se malenkost pokazala.
Rekla pa mi jw da glede na to da ima pogoste probleme z temi bronhiji naj ji dajam celo leto 2x na dan vpihe Flixotide in pozimi pa 2x 2 vpiha.
Slabo.mi je bilo ko je tole rekla namrec nisem nek ljubitelj zdravil.
kako naj ji pomagam naravno? Kako naj ji pomagam ojacat imunski sistem?

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bronhiolitis in alergija
24.9.2015 9:11:52   
Matkurja
Mandarina, sem vam poslala ZS:

(odgovor članu mandarina86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?