|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bugaboo buffalo
24.4.2014 10:59:22   
Hope2
Ga ima katera? se ga da kupit v slo in koliko stane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bugaboo buffalo
24.4.2014 23:13:56   
Cassiopeia
Mi ga imamo. Prodajajo ga v Babycentru. Stane okoli 900€. Sprobali pa še ga nismo, ker še čakamo na našo princesko. :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bugaboo buffalo
25.4.2014 5:00:42   
Hope2
A si mogoce v trgovini sprobala se cameleona? Si opazila kako razliko oz kaj je pri vama zmagalo, da sta izbrala buffalo?
Jaz sem prej imela cameleona, sem bila zelo zadovoljna. Zdajle me mika buffalo, predvsem zaradi gum (teren na katerem zivimo) in da se zlozi skupaj s sportnim delom. Moti me pa kilaza, ker je buffalo tezji za skoraj 3 kg. Moram rect, da je tistih 9 kilc cameleona bilo blazenih in idealnih.

Kdaj ga boste zaceli uporabljat? Ce se kasnej spomnis te teme, mi prosim pridi sporocit, kako se obneseuser posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bugaboo buffalo
25.4.2014 23:12:58   
Cassiopeia
Pri nama je prevagalo to, da je košara višja (sploh zato, ker sem sama visoka) in večja kolesa. Uporabljati pa ga bomo začeli enkrat v maju. :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bugaboo buffalo
30.4.2014 10:46:52   
Hope2
Se eno vprasanje. So na zalogi ali je treba prej narocit- koliko prej?


(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bugaboo buffalo
26.6.2014 13:33:05   
Meti_
Ima že katera izkušnje z Buffalom? Se ga splača ceneje kupiti preko interneta ali je najbolje kar BC? Se mi zdi tak fajn, terenski voziček. Pa še lep povrhu.:)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bugaboo buffalo
2.7.2014 12:44:28   
Meti_
Sama sem od BC dobila informacija, da je cena 1200€, kar pa se mi zdi kar malce pretirana. Cassiopeia, ste ga vi ujeli v kakšni akciji ali pač naročili pri njih?

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bugaboo buffalo
2.7.2014 14:42:04   
zlatolasek
Waw 1200€ je pa res velik, jaz sem se orientirala po teh cenah: http://www.babyhuyswebshop.nl/Bugaboo-Buffalo/nl/page/603/

S črnim ogrodjem je dražji 1.109€, medtem ko s srebrnim pride cel komplet 1.049€, kje je BC dobil 1200€ mi ni jasno. V tem primeru bi ga jaz naročila po spletu ali šla kupit v AT.

Zakaj so pri nas še vedno fullllll zasoljene cene? Pa se Bugaboojev res ne da dobit kje drugje v SLO kot v BC????

(odgovor članu Meti_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bugaboo buffalo
25.7.2014 8:33:32   
zlatolasek
Živjo, imam sveže podatke v zvezi s cenami in dobavnimi roki za BB in sicer:

srebrno ogrodje (košara+šprtni del)= 939€
strehica in pokrivalo za košaro=110€
skupaj= 1049€

Na vse skupaj lahko kadarkoli uveljavljaš t.i. "porodniški popust", ki znaša 11%, zato je končna cena 933€ za srebrno ogrodje.

Dobavni rok pa je 1,5-2 meseca.

Mi smo se že odločili in ga bomo šli po dopustih naročit. user posted image

Edino kar me zanima, pa sem pozabila vprašat....kako je kaj z dodatki, ali jih je treba naročit ali jih imajo kaj na zalogi (poletna strehica, seat liner, torba, itd...) če mogoče katera ve, sej so za vse Bugabooje enaki (razen strehice)...

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?