|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cista-D stran
21.1.2015 12:03:16   
SU
Pred kratkim sem bila na pregledu pri G, ki mi je povedala, da imam na D strani cisto, ki izhaja iz jajčnika...
Cista naj bi bila nenevarna in naj bi sama počila, "šla stran"...

Zdaj me pa zanima, če je katera že imela kaj podobnega in kako to zgleda/kako se čuti, ko cista "poči"??
Namreč včeraj me je grozno zbadalo na D strani... tam nekje, kjer je najverjetneje jajčnik... Nekajkrat je zbodlo, da sem se mogla naslonit na voziček (trgovinauser posted image ) in potem je prenehalo...
Me pa že kar nekaj časa na trenutke boli kar na obeh straneh, na D pa tudi občasno zbada...

Trenutno sem ravno med menstruacijo... le-ta je takšna "čudna"... na začetku je bil izcedek kar dosti voden, vmes je bilo močnejše in potem spet vodeno in spet močnejše in.......
Ne vem... bi lahko to bilo to??

Po navodilih G se bom nekje konec februarja naročila na pregled... Ampak meni to zbadanje ne da miru... mislite, da je šlo za "razpok" ciste? Je katera že doživela podobno?
Ne bi pa rada brez veze h G tekala, ker je itak rekla, da je nenevarno in naj bi cista sama počila...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cista-D stran
21.1.2015 12:14:34   
Anonimen
Sama sem imela cisto, ki je počila. Kdaj ne vem, saj nisem polagala posebne pozornosti na to. Na kontroli je ni več bilo.

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cista-D stran
24.1.2015 9:10:34   
levcka
Jaz sem imela celo življenje ciste in jih imam tudi sedaj, ko sem že noseča. Ravno v četrtek jih je ginekolog našel na UZ... Me je pa vsakič, ko je cista počila tako zabolelo v jajčniku, da bi skoraj padla skupaj. Tako da verjetno ti je cista počila. Boš pa za sigurno videla na UZku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cista-D stran
26.1.2015 12:20:48   
SU
Hvala za delitev izkušenj...
Tudi jaz nisem skoz o tem razmišljala... Me je pa kot levcka tko špiknilo parkrat tam blizu jajčnika, da sem takoj na to pomislila...
No, srčno upam, da JE NE BO, ko grem naslednjič h G.
levcka pa to nič ne ogroža nosečnosti? ...me je skrbelo, če bi blo lahko kaj narobe, če nama rata N... pa gre očitno lahko stran tut med N... user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 26.1.2015 12:21:44 >

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cista-D stran
26.1.2015 12:45:16   
levcka
V bistvu mi je ginekolog rekel samo, da ju bomo spremljali in da je to to. Nič panike ni naredil, tako da se tudi jaz poskušam osredotočit na vse super in na zdravo user posted image :) Držim pesti zate in da ti čimprej rata :)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?