|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cokoladne tortice in malcki
5.4.2018 11:55:34   
maca83 RR
Kdaj so vasi zaceli s cokolado in ostalimi sladkarijami? Nam je slo kar dolgo brez, ampak, babica mora vsakic narediti pecivo za vnucka, starega 19 mesecev, ko pridemo naokrog. Ji poskusamo dopovedati, naj ne pece cokoladnih tortic zanj, ampak raje sadno z manj sladkorja, ce ze mora. Ko pa tako rad je, pravi. Doma dobi kos sadja ali kruh z marmelado in je prav tako srecen kot s tortico. Nasla sem tale clanek o zdravi prehrani in čokolade ni noter :) http://www.ringaraja.net/clanek/hrana-za-zdravje-druzine_8059.html

< Sporočilo je popravil maca83 RR -- 5.4.2018 12:05:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cokoladne tortice in malcki
5.4.2018 12:15:34   
lola85 RR
Uh, pri nas smo uspesno sanirali vso "sladkarijad" do 2.leta👌
Babici sta upostevali vse moje muhe okoli tega in ni bilo nekih tezav. Zdaj je star 5let in dobi, recimo Kinder cokoladico, 3x tedensko ali pa se to ne. Si da lepo rect, da to ni najboljse za njegove zobke in je potem mir nekaj casa😉😀

(odgovor članu maca83 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cokoladne tortice in malcki
19.12.2018 13:08:22   
Sunshine357
Do dveh let smo "bremzali" sladkarije. Hči po naravi ni sladkosleda tako, da je sama odklanjala.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Gregorjevo - Praznovanje z otroki
Na Gregorjevo lahko spuščate ladjice, organizirate družinski dan ljubezni ali raziskujete stare ljudske običaje.