|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dianatal gel-nove informacije
14.2.2014 15:51:59   
aneri86
Živjo,

odpiram novo temo, saj so ostale že zastarele, pa me zanima, če ima katera kakšno novo informacijo o tem, kje se da dobiti dianatal gel.

V roku enega meseca grem namreč rodit, in sicer v Lj. porodnišnico, pa kolikor sem zasledila, ga oni nimajo na zalogi, lahko pa ga prineseš s sabo in upaš, da ga bojo hoteli uporabit (naj me katera z več informacijami in izkušnjami popravi, če se motim).

Ali ga je kateri še kaj ostalo, da bi ga mi lahko prodala, saj kolikor vem, ga je mogoče kupiti samo iz nemčije, pa me malo skrbi, da ne bo prišel pravočasno, tako pa bi stran vrgla 100 €.

Hvala že vnaprej za vaše odgovore in lep pozdrav,
Irena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dianatal gel-nove informacije
14.5.2014 22:51:45   
Ina27
Če slučajno katero zanima za Diantal gel: http://www.bolha.com/lepota-in-zdravje/ostala-lepota-zdravje/dianatal-porodni-gel-1293331172.html?aclct=1400100502&kw=dianatal

(odgovor članu aneri86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dianatal gel-nove informacije
9.6.2014 20:42:44   
Tinatv
Prodam še neuporabljen dianatal gel. Cena 120 eur.
Rok uporabe 9/2015.

Ziga.pero@gmail.com
Lp

< Sporočilo je popravil Tinatv -- 9.6.2014 20:51:05 >

(odgovor članu Ina27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dianatal gel-nove informacije
25.7.2014 21:37:02   
PetraKas
Živjo,

Prodam originalno zapakiran gel za 80 eur. Kontakt: petrakastanj@yahoo.com

Lp,Petra

(odgovor članu Tinatv)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dianatal gel-nove informacije
2.9.2014 13:26:01   
Bozicmaja
Ojla,

Če še katera potrebuje dianatal, imam doma originalno zapakiranega. Maja.bozic123@yahoo.com

Lp

(odgovor članu PetraKas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dianatal gel-nove informacije
4.9.2014 14:39:36   
Tejča05
Ali ima katera izkušnje s tem gelom? Me zanima če je katera, ki je rodila 1x brez in drugič s tem gelom. Ali je dejansko razlika ali ne?

Hvala za odgovore.

(odgovor članu Bozicmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dianatal gel-nove informacije
10.9.2014 13:21:11   
nikopiko
Pozdravljene,

nam je ostal neuporabljen Dianatal gel, če katero zanima več na: 041-801-429.

Lep pozdrav:)

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dianatal gel-nove informacije
12.9.2014 21:37:17   
Anac
Živjo tejča,

jaz sem rodila prvič brez dianatala in sem bila šivana, pri iztisu sem se tudi ful matrala. Drugič pa mi je babica
aplicirala dianatal in je bil iztis dejansko lažji, vse je šlo hitreje, pa še raztrgana nisem bila. Pol so mi tudi povedali
v porodnišnici, da tudi statistike kažejo na dobro prakso tega gela in da je manj zapletov, raztrganin in zastojev.

Srečno

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dianatal gel-nove informacije
17.9.2014 10:39:36   
Tejča05
Anac hvala za odgovor. Potem si ga bom omislila in upam da ga bom lahko dobila naslednje leto v aprilu.

;)

(odgovor članu Anac)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dianatal gel-nove informacije
8.10.2014 19:25:55   
BarbaraKo
Živjo,

Jaz mislim, da je ta gel še zmeraj zelo učinkovit pri lajšanju bolečin poroda in ohranjanju presredka, ceprav ga naj ne bi vec prodajali, ker se jim ne splača oziroma ga ne morejo reklamirat :(
Tudi dr.Pušenjak pravi, da gel poveča drsnost med stikajočimi se površinami nosečničinih notranjih rodil in otrokom, s čimer se izboljša možnost netravmatskega napredovanja poroda...
http://med.over.net/forum5/read.php?19,9456286

Lepo se imejte,


(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dianatal gel-nove informacije
9.10.2014 15:29:07   
Marčevka2010
Jaz ga lahko samo pohvalim. Če mi še kdaj uspe zanosit si ga definitivno nabavim spet. Res škoda, da se ga ne dobi več vsaj v lekarnah kot pred 4 leti. Bo treba pač iz tujine naročit.

(odgovor članu BarbaraKo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dianatal gel-nove informacije
3.2.2016 14:25:41   
t4sa
Zdravo. Jaz bi kupila gel če ga katera še ima? Lp

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?