|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2014
20.3.2014 21:24:44   
Shana86
Aja, zakaj 15.maj? Ne ugovarjam, firbec pac user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Februarke 2014
23.3.2014 14:05:25   
janaž
Ja zato, ker bosta takrat že najini obe dečvi stari tri mesece... in brez krčkovuser posted image .
http://mojdopust.files.wordpress.com/2012/01/last-minute-maldivi.jpg tole mi izgleda super, kaj praviš na tisto hišico na koncu pomola?user posted image

Ja naša je tudi spala, ko top do jutra...s postanki za hranjenje. Pri nas se itak rihtamo za spanje tam okoli 19ih in do 20ih sta že oba koma. Pa vstajamo ob šestih. Kar je vseeno bolje kot naš taprvi zajček, ki je tam do 1,5 leta vstajal vsak dan ob 5ih. Brez razlike, kdaj smo šli spat.

Tale vreme zgleda vpliva tudi na tamalo, danes mi ful spi. user posted image

Je pa sedaj precej bolje s krčki, po Bownovi terapiji, je sicer še vedno precej občutljivka, in kar precej jokca, ampak vidim, da ni tistih hudih krčev. user posted image

Aja kako vi kopate, ko so pa tamali zvečer tako slabe volje. Naša je dvakrat dobila skoraj živčni zlom, ko sem jo kopala, tako da jo sedaj samo umivam. Sem mislila en tale deževen dan jo kar sredi dnevaskopati, ko itak potem nič ne greva ven.

Lepo bodite, pa pa

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Februarke 2014
24.3.2014 13:17:38   
mala_račka
Živjo punceuser posted image

Kje ste na tako deževen dan? Že morda na Maldivih?user posted image Če imata še prosto bi se tudi jaz s veseljem pridružila potovanjuuser posted image

Mi smo po starem...Deklica se vsak dan več smeje in vsak njen takoooooooooo lep nasmešek mi vedno znova ogreje user posted image
Tudi igralni center ji iz dneva v dan postajo bolj všeč, zmaga pa še vedno glasbeni vrtiljak nad njeno posteljico - je tako luštna, ko gleda za živalicami in se jim tako iz srca smejeuser posted image

V petek smo imeli posvetovalnico in najinauser posted image tehta že 4600g in meri 56cm - prava mala manekenkauser posted image

Drugače pa tole deževno vreme tudi na najino user posted image zeloooo vpliva. Včeraj je čez dan zaspala SAMO za slabi dve uri, pa je bila že tako zaspana, da je imela čisto rdeče očke...ampak zaspat pa ni mogla.
Pa sem se veselila, da bo spala ponoči - ampak čisto enako kot ponavadi, niti 1 urce ne dlje.
Danes pa zelo podobna zgodba...sicer sva imeli prej en opravek in je v avtu zaspala - ampak to v dveh kosih po 10 minut. Sedaj mi pa spi približno 1 uro - pa to ni nek globok spanec...mislim, da bo vsak čas pogledalauser posted image

Zvečer po kopanju imamo tudi mi vedno kričanje - živčni zlomuser posted image ampak kopa se ful rada in mi je pediatrinja rekla, da je verjetno že tako zelo utrujena od celega dne, da le na tak način potem zaspi.
Ampak mi jo kopamo čisto vsaki dan ob isti uri in se je mala že tako lepo navadila, da točno ve, ko se nataka voda kaj slediuser posted image in res zelo uživa vse do oblačenjauser posted image ...no ja, bodi še pusti obleči, potem pa obvezen jokuser posted image

a ve greste ven z dojenčki kljub dežju? zanima me, ker nam je rekla patronažna sestra, da v dežju in megli naj ne bi hodili z dojenčki ven...pa me zanima koliko časa moramo to upoštevati, do katere starosti dojenčka? mogoče veste?

Lepo se imejte kljub malo manj lepemu vremenuuser posted image

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Februarke 2014
24.3.2014 18:43:06   
Shana86
Mala_racka seveda sta dobrodosli user posted image To bo tolk bab na Maldivih, da jim bomo dez prnesle user posted image

Joooj pri nas tudi jok po kopanju, vedno. Tolk je rada v vodi, da samo da nakazeva, da je konec, bruhne v jok... in joka do joske. Ja no.

Jaz pa ugotavljam, da se ponoci ne zbuja vec zaradi lakote, ampak iz navade. Vedno okrog 1-2h in 4-5h. Mi je prvic pojedla samo 75, drugic pa 60 ml + joska. Se pravi pol manj kot sicer. Samo ne vem, kako jo odvaditi, ob pol devetih zvecer je pojedla josko plus 120 user posted image Pa potem po peti uri seveda ne zaspi vec cisto in najpozneje ob sestih je treba vstati...

Mi imamo pa pediatrinjo spet naslednji torek, komaj cakam. Pa ginekologa imam naslednjo sredo.

Ja, mi gremo ven tudi v dezju. Tista navodila so pomoje za novorojencke... Ne vem no. Ena starejsa ljubljanska patronazna mi je rekla, da otrok mora vsak dan ven, pa ce uspicene prekle dol letijo user posted image Seveda v tem primeru ga pelje ocka in bolj na hitro, ampak vseeno... user posted image

Moja se tudi fuuuul smeje in na glas pogovarja, neverjetna je, je zacela ze pred dopolnjenim enim mesecem. Pa igrace jo zanimajo samo kratek cas, ful ima raje ljudi.

A ima katera kaksen nasvet glede tega nocnega zbujanja? Se posebej mi je smotano, ker dodajamo in je treba sredi noci vstati in pripravljati mleko pa potem spet dol in prati flasko... sto let traja vse skupaj. Drugace se mi zdi, da imam spet malo vec mleka. Ful se pozna, ce pocivam... Menda sem se po porodu premalo merkala in zacela skakat najprej po hisi, potem pa se po sprehodih... ja no, ce je bil pa taaak soncek

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu mala_račka)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Februarke 2014
24.3.2014 18:57:18   
Shana86
Btw ena zakon aplikacija za pametne telefone in tablice: BabySleep instant. So gor razni zvoki, da lahko izklopis wifi, da ne seva. Pri nas najbolj pali sesalec user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Februarke 2014
24.3.2014 20:23:11   
janaž
Ja itak mala_račka več nas je bol bo lušnouser posted image

No, naša joka že, ko jo dam v vodo in to prav tisto histerično vreščanje...tak, da sem to kar ukinila, dokler ne bo boljše volje zvečer, saj je res škoda, da jo do konca razburim.
Naša je bila pa danes prvič brez krčkov, jeeee, se ji pa precej vzdiguje kislina in tudi v pokončnem položaju...kar dol požira... saj bo še tole počasi minilo.

Mi imamo pa posvetovalnico šele 16.4.... a to pomeni mala_račka, da je vaša že 2 meseca stara...user posted image

Tudi naša se že smejka, sicer še ne prav veliko, najbolj mamici, ker sem največ z njo... jo je pa fino gledat sedaj, ko se ne kremži več od bolečine in tako zvedavo opazuje vse okoli sebe.

Nočno zbujanje: mislim, da tam do pol leta otroci še rabijo jesti ponoči, nekateri še dlje. Je pa tako, da ponoči nikoli ne pojejo res veliko. Naša se ornk naje zvečer potem pa ima ponoči dva (če imam srečo) ali tri kratke podoje. Je pa tako, da se moj triletnik tudi še vedno zbuja ponoči, pokliče mami mami in ga pridem pokrit in polupčkat pa spi dalje...tako, da jaz pojma nimam kako navadit otroke spat celo nočuser posted image . Mogoče poskusi ponoči samo dojit... če ti na joški potem zaspi dalje... saj itak toliko ne rabijo (da ti ne bo treba vstajat za flaško).

Sem vedela, da mi bo žal, da nimam enega teh "pametnih" telefonovuser posted image ... Kaj čmo sem čisto skregana s to moderno tehnikouser posted image

bodite v cvetjuuser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Februarke 2014
25.3.2014 9:22:41   
Shana86
Aja tudi v banji joka... zanimivo, ponavadi jim pase, ce imajo krce. No ampak eni se pac ne marajo kopat. Potem je res brez veze jo matrat, jaz bi jo isto samo s krpico umila.

Ne saj hranila bi jo ponoci, valda, samo ne tako pogosto... sva poskusala dvignit dozo ponoci, pa ne poje vsega. Ta drugo je skoraj celo, pa se je potem vseeno zbudila. Tudi vecerna doza nima veze, vceraj je ob pol devetih ful pojedla, pa je bila ob pol enih spet lacna. Sej bo.. user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Februarke 2014
25.3.2014 10:18:31   
bonxsi
Pozdravljeni pred natanko 4 tedni sem imela menstrucijo 2 tedna kasneje pa rjav izcedek ki je trajal 3 dni imam zelo neredno menstrucijo a sedaj po 4 tednih še nisem dobila menstruacije malo imam občutek napihnnjenost jošk in bolečine v bradavicah zanima me ali je možnost nosečnosti test še ni pokazal rezultatov mogoče je prekmalu še

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Februarke 2014
25.3.2014 10:29:22   
janaž
Hej,
drugače pa sem jaz pri taprvem brala Brez joka v spanje... tam notri piše tudi o vzorcih spanja dojenčkov podnevi in ponoči. Moram enega poslat v knjižnico, se spomnim, da mi je takrat kar pomagalo.

Je pa tako različno s temi otroci.Imam ene prijatelje, od katerih je taprva punčka od 2 mesecev naprej spala v svoji sobi, samo odložili so jo in je zaspala, + zelo hitro je tudi prespala vso noč. In so bili vsi pametni, kako so jo fajn vzgojili, naš se je pa takrat zbujal na 2 uri in spal seveda pri naju v postelji. No pri tadrugem otroku pa je bilo obratno...mali je bil skos na joški, pri pol leta še vedno v njuni postelji več ali manj priklopljen. ne duha ne sluha o tej dobri vzgoji.
No, kar sem hotela povedati, da je veliko na starših, so pa tudi otroci različni in se jim moraš prilagoditi. Se pa tega vstajanja navadiš. Jaz sem tudi ful zaspanka pa mi je bilo s taprvim precej hudo, sedaj pa sploh nimam probemov. Pa vstajam za oba. Je pa res, da hodim spat s tamalo... okoli 8.30 in da zaspim takoj, ko padem v posteljo.

Midve včeraj na sprehod nisva šli, ker je nekaj prehlajen; zabasan nosek, pa je nisem hotela v to vlago nosit. danes pa imava ultrazvok kolkov. Tako, da se bova potepali.

Danes sem jo skopala zjutraj in isto, ko sem jo dala v vodo jok. Ja bomo res počakali, da bo malo starejša... škoda...

pa pa

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Februarke 2014
25.3.2014 10:44:47   
janaž
Bonxi, to je potem 28 dni po M., mogoče je, da še ni narasel B-hcg. Najbolje je, da se ne sikiraš in čez par dni še enkrat narediš test.

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Februarke 2014
3.4.2014 13:23:54   
janaž
Hej, kam ste se vse skrile?
Jaz sem imela ta teden še triletnika doma, ga bolijo ušesa, tako da imam pestro. Ampak mi kar paše malo popestritve...hvala bogu je bilo lepo vreme. Tdaj oba spita, kar je čudežuser posted image

Nič, napišite kaj... ali pa se kar zmenimo za kako vozičkanje... midve sva že v akciji.

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Februarke 2014
9.4.2014 9:00:41   
janaž
Hej Shana, Mala_račka in ostale, kje se potepate?

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Februarke 2014
11.4.2014 8:39:28   
mala_račka
Živjo:) nekaj se nas je že prestavilo k januarkam2014...ker je bila tale tema zelo praznauser posted image

...si tipkamo tamuser posted image

(odgovor članu janaž)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Februarke 2014
25.4.2014 7:38:02   
sonček85
ČE KATERA KUPUJE APTAMIL 1 0-6mesecev JI GA JAZ PRODAM ŠE ČISTO ZAPAKIRANEGA ZA 10€ .
prav tako BABYLOVE 1 4€

zainterisirane pišite na mare.mateja@gmail.com ali pa kar tukaj na zs

lp in lepo cartanje še nap
rej

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mala_račka)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?