|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
27.4.2016 10:23:10   
Allstar
Tudi mene že zanima user posted image . mota in pikapoka pika kako je?
pikapoka pika prav pogrešam tvoje pisanje in testkanje, punce so se hecale nazadne, le pridi nam sporočit kako ti kaže user posted image . Jaz imam še 4 dni do predvidene M, pa me že zdaj ima, da bi naredila kakšen test, se komaj nazaj držim user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
27.4.2016 12:00:05   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No kje ste zdaj pupke, ki se biste obarvane?? Firbec me matra user posted image

Jaz sem očitno zadnja na aprilskem seznamu. (Ne)pričakujem je jutri, vendar mislim da bo kar prišla. Za ta mesec nimam kakšnega upanja, ker preprosto nisva bila pridna. Pa nekaj me že šraufa vsake toliko, tako da se bo po moje bo danes ali jutri prikazala v vsej svoji lepoti user posted image

Držim pa pesti za pikapoka pika in mota, da je pri vaju več sreče. pikapoka pika res te že pogrešamo. Oglasi se kaj user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
27.4.2016 13:39:20   
Mota
Hej!

Jst zaenkrat user posted image še nism dobila. učeraj sem bila kot cunja, zakomirala sm za 2 uri, čeprav popoldan NIKOLI ne spim, razen če zbolim. tko da.... bomo videli. testirala še nism, ker me je po tabletkah ciklus kar hecal in taktično nism kupila testerja, danes je praznik, če je do jutri ne bo, grem po test user posted image Znakov pa nekako nimam. razn se pravim recimo utrujenost. Bomo videli user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 9:57:43   
Bibabuba12
Drzim pesti, da bo kljub temu user posted image user posted image user posted image user posted image

Sama sem bila vceraj pri ginekologinji, mi je naredila ultrazvok in me dala na krvnega. Krvni je 0,35 tako da koncno sem na nuli. Na uz je rekla, da je vse ok in da bi morala dobiti M cez nekje 2 tedna, ker sem na sredini cikla. Sama sem sicer mislila, da jo bom dobila vsak cas, ker me je zacelo spikat v jajcnikih en dan pred tem in to je ponavadi kaksen dan pred M. Nikoli do sedaj nisem cutila ovulacije, tako da mogoce je to prvic, da jo cutim, ker ce sem sredi cikla bi to stimalo, plus izcedek je taksen temu primeren. Itak pa ne nameravava delat na otroku tako da nima nobene veze. Me je pa ze vnaprej strah kako bo, ko pride user posted image ker je od januarja nisem imela in bi tale znala bit peklenska.

In super seznamcek ta mesec! Sem full vesela za vse, ki ste zagledale user posted image in za tiste, ki testa se niste delala se vedno stiskam pesti. Vse ostale pa naslednji mesec.user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 10:14:27   
madjanca
Ne skrbi.. jaz je dostikrat nimam po vec mesecev in ni tako hudo ponavadi ko jo dobim... tako, da le pogumnouser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 10:26:51   
*tabu*
Zdravo,

jaz sem svojo menstruacijo dobila dobrih 7 tednov po ss, pa je bila čisto normalna, brez bolečin.
Zadnja pred nosečnostjo pa je bila decembra lani.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 11:19:57   
Bibabuba12
Mah glede na to, da tole ni bil ss ampak je bila zunajmaternicna oz. nosecnost neznane lokacije in metatreksat in vse skupaj, mam obcutek, da bo tale katastrofa. Ponavadi mam bolece M, ampak tudi po porodu je bila prva M katastrofa! user posted image

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 13:35:33   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Tudi mene že zanima user posted image . mota in pikapoka pika kako je?
pikapoka pika prav pogrešam tvoje pisanje in testkanje, punce so se hecale nazadne, le pridi nam sporočit kako ti kaže user posted image . Jaz imam še 4 dni do predvidene M, pa me že zdaj ima, da bi naredila kakšen test, se komaj nazaj držim user posted image


Allstar imaš mogoče kake znakce, ki bi nakazovali na to, da se mogoče kaj dogaja v tvojem telesu?
Močno držim pesti, da vama je uspelo pridelati user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 14:37:01   
mimi_ka
bibabuba12 lepo, da si se spet oglasila med nami user posted image sem te prav pogrešala in ravno te dni sem mislila nate, kako si zdaj po tej terapiji, če je vse ok. Super za dobre novice s pregleda user posted image samo, da je ta nočna mora za tabo. Sem zelo vesela zate, res user posted image

Moje user posted image še ni. Ne vem kaj menca user posted image že od včeraj me na trenutke zvija in špika v jajčniku, pa se še ni prikazala. Danes bi morala priti.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 14:38:57   
..noname..
mimi_ka - ne bo je user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 14:57:17   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

mimi_ka - ne bo je user posted image user posted image

Hehe noname..hvala za pozitivo, samo res nimam nobenega upanja ta mesec. Po moje bo kar prišla enkrat do večera user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
28.4.2016 15:33:42   
Mota
No jst sm dans delala test, popoldan in je bil -

Tko da verjetn se mi je ciklus spet kj podaljšal ta mesec. mam močnejši izcedek, bele barve, nič drugega.

Nvem, ali bi jutri zjutri mogoče ponovila, ali bi kr počakala da pride M.....

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
29.4.2016 15:51:58   
Katriss
Mimi_ka, kako kaže? Jaz imam občutek, da ne bo menstruacije pri tebi, ampak user posted image

(odgovor članu Mota)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
29.4.2016 15:53:39   
Katriss
Čestitke vsem, ki ste dočakale plusek user posted image Dober mesec, ni kaj. Upam, da bo tudi maj tako zelen.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
29.4.2016 20:18:44   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Tudi mene že zanima user posted image . mota in pikapoka pika kako je?
pikapoka pika prav pogrešam tvoje pisanje in testkanje, punce so se hecale nazadne, le pridi nam sporočit kako ti kaže user posted image . Jaz imam še 4 dni do predvidene M, pa me že zdaj ima, da bi naredila kakšen test, se komaj nazaj držim user posted image


Allstar imaš mogoče kake znakce, ki bi nakazovali na to, da se mogoče kaj dogaja v tvojem telesu?
Močno držim pesti, da vama je uspelo pridelati user posted image


Sareta88 ne vem, sem zagovornik tega, da se znakci ne morejo pojaviti pred user posted image . Po mojem me to drži nekam na realnih tleh, vseeno pa hočem od časa do časa malo poletetiuser posted image . Že par dni imam v ustih veliko več sline kot ponavadi (verjetno od tega, ker sem začela končno redno jemati Elevit), pa dva dni me zvečer pika, kar pa je verjetno tudi čisto naključje user posted image
. Še 2 dni pa bomo vedeli bolj točno user posted image .

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.4.2016 9:43:38   
mimi_ka
Evo punce, situacija primeni nespremenjena, user posted image še ni. Sem pa danes naredila test in je bil seveda po pričakovanjih negativen. Saj sem vedela, ampak ker me že par dni zvija, M pa od nikjer, si mislim, da sem potrebovala to potrditev testka, da bo zdaj lahko v miru prišla user posted image upam, da čim prej oz. še danes, ker če je še par dni ne bo, se bom preselila kar v junijsko temo in bom maj preskočila user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
30.4.2016 9:46:08   
mimi_ka
Allstar držim pesti, da bo 1.maj res prazničen user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 467
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?