|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
24.8.2016 8:23:10   
Veronique
O pa se kako je moznouser posted image meni se je 1x to z nohti zgodilo, ko sem bila prvic N

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
24.8.2016 8:36:29   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Kaličopka6

A je možno, da je nosečnost razlog za to, da ti barva ne zagrabi na laseh? Tista, ko ji vedno uporabljam in vedno super zagrabi...? Se puščam presenetit, razočarana nad frizuro seveda, v pon testiram nosečnost.


Ne vem, tega še sicer nisem slišala,mogoče pa drži. Stiskam pestiuser posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.8.2016 12:03:21   
Allstar
Anaina in Kaličopka6 kako pa vama kaj kaže?

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.8.2016 21:01:16   
Kaličopka6
Glede na to, da je to četrtič, da se sprašujem ali sem ali nisem n, se mi zdi, da bi znalo biti to to, lahko pa se tudi motim. V pon lulam in tokrat bo test nardil moz :). tako da vse je se mozno :)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
28.8.2016 9:00:36   
Yogi
Danes je že CD40, menstruacije pa od nikjer user posted image . En teden nazaj je bil test sicer negativen. Sem pa ravnokar user posted image zajtrk, ampak možno, da zaradi vseh dopolnil, ki sem jih danes že pohrustala.
Ne vem, ni takih znakov kot ponavadi pa še jajčniki me precej bolijo in imam občutek, da se bo vsak čas ulilo.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
28.8.2016 9:17:54   
Kaličopka6
Yogi testiraj ponovno, če pa ne dobiš m pa pojdi na pregled. Jaz sem imela enake težave preden sem prvič zanosila in se je izkazalo, da imam policistične jajčnike. Da, tudi slabo mi je bilo in sem bruhala, vsi možni znaki, m pa od nikjer. Upam, da si zdrava in da te neha hecat ali pa da je vzrok user posted image , kar ti res iz srca želim. Držim pesti!

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 5:51:35   
Kaličopka6
je nardil test moj in bova ponovila cez tri dni. nisem cist ziher, da je to pozitivno. dodam slikice v naslednjem sporocilu. lp

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 5:58:54   
Kaličopka6
imam album viden vsem, lahko precekirate sliki testa. meni se zdi bolj svoh, tako da sta odprti obe moznosti se vedno, nic ni se potrjeno. album je pa cetrti otrok - 29. dan cikla. dobrodosli komentarji ;) lp

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 7:18:27   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Kaličopka6

imam album viden vsem, lahko precekirate sliki testa. meni se zdi bolj svoh, tako da sta odprti obe moznosti se vedno, nic ni se potrjeno. album je pa cetrti otrok - 29. dan cikla. dobrodosli komentarji ;) lp


Jaz vidim dve črtici. Čestitkeuser posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 10:30:27   
Veronique
Cestitke tudi od mene, to je sigurno pozitivnouser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 10:55:20   
Kaličopka6
še tri dni bom trepetala oreng se mi zdi...

zelo mi je čudno, da me tako špika po maternici kot da bi imela krče in se bi pripravljala m. v nobeni n še nisem tega doživela. upam, da vse štima, če pa ne, da se zgodi kar se že mora čimprej in samo od sebe. ne bi si želela ponovno prekinjat na polovici zaradi hib, ki niso združljive z življenjem...

srečno vsem ostalim, upam, da čimprej zagledate tiste oreng pluse in črtice, ko ni več dvoma in da gre vse srečno do konca. ostanite vztrajne in pogumne, polne goreče želje in upanja ter seveda uživajte v seksu na polno ;)

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 11:04:53   
Katte
To je to. Krči so tudi normalni.
Čestitam in srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
29.8.2016 18:17:54   
Yogi
Tole je pozitiven test user posted image

Meni se je ulila ravno med pisanjem tistega zgornjega sporočila (vstanem in na stolu flek, wtf, sploh nisem čustila, grrr). Itak pa je bil avgust prepovedan za zanositev, zdaj pa zares v septembru. Se tipkamo tam user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
30.8.2016 8:08:15   
Anaina
Jutro punce.
Jaz je ne pricakujem 26.9. Ker imam daljse cikle. :) kako ste ostale? Upam na čimveč pluskov.
Sem pa drugače glih začela z službo po porodniški in je prav grozno se spet navadit.
Tamali je sicer v varstvu pri babicah in gre zelo rad.
Torej se selim v september.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 389
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?