|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 9:54:54   
madjanca
Vouu ste se razpisale.. user posted image

Čestitke vsem noseckam tega čudežnega meseca.. user posted image
jaz pa do danes nisem dobila user posted image , testi pa so tudi negativni.. tako, da bom mogla najprej počakati do pregleda in da mi tam povejo kako in kaj.. oh kje je še 26. januar... sem bla pa danes na razgovoru in mi je dobro šlo. Očitno pikica čaka, da dobim službo pa se bo potem pojavila user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 9:58:30   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Vouu ste se razpisale.. user posted image

Čestitke vsem noseckam tega čudežnega meseca.. user posted image
jaz pa do danes nisem dobila user posted image , testi pa so tudi negativni.. tako, da bom mogla najprej počakati do pregleda in da mi tam povejo kako in kaj.. oh kje je še 26. januar... sem bla pa danes na razgovoru in mi je dobro šlo. Očitno pikica čaka, da dobim službo pa se bo potem pojavila user posted image


O držim pesti za službo, če že pikica nagaja user posted image user posted image kje je še moj 27. januar user posted image user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 11:25:10   
madjanca
Hvalaaa.. ma tut to bom se cakala... sporocijo enkrat po praznikih...

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 12:01:34   
Ashaya
O madjanca, vidim, da sva midve v podobni situaciji...veš kaj mi povej...a gre pri tebi za službo za določen ali nedoločen čas? Ker mene je resnično strah zanosit, da jim ne pobegnem že prvo leto, ko bi še imela pogodbo za dol.čas, potem bi mi najbrž še podaljšali in zdaj sem kar malo v precepu, kaj storituser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 12:21:58   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

O madjanca, vidim, da sva midve v podobni situaciji...veš kaj mi povej...a gre pri tebi za službo za določen ali nedoločen čas? Ker mene je resnično strah zanosit, da jim ne pobegnem že prvo leto, ko bi še imela pogodbo za dol.čas, potem bi mi najbrž še podaljšali in zdaj sem kar malo v precepu, kaj storituser posted image


Ponavadi potem ne podaljsajo.. pri meni gre za dolocen cas do dveh let, potem pa nedolocen. Samo z mojim sva zatrdno odlocena, ce bo potrebno, da grem na porodnismo samo za tri mesce in ostalo opravi moz, ki ze ima sluzbo kar nekaj let..

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 21:01:05   
Marčevka2010
Foxy Catnajprej čestitke za nosečnost in srečno do konca!user posted image Kdaj imaš rok?

Na dajanje krvi pa najbolje, da se čim prej navadiš. Jaz sem pred 2. pregledom ta mesec dala ene 3 ampulce, ker testirajo vse živo.
Naslednjič spet grem najprej dat kri in vodo, potem šele h ginekologu.

Meni je bilo huje dat vodo, sem se prej nalivala in čakala precej časa, ko je bilo za lulat pa komaj. Pa še eno nestrpno bitje je čakalo, da gre za mano noter. Imam srečo, da mi vedno kdo trka in jaz vsa živčna, da komaj lulam potem.

Jaz sem še vedno doma, dobila od komisije odobreno bolniško za naprej. Upam, da se mi MV podaljša, da bom šla vsaj malo delat. Ker se mi zmeša, da sem 7 mesecev doma. Bom potem dovolj. če delaš čas vsaj hitreje šiba in manj premišljuješ o vsem živem.




(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 21:08:04   
Amour

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ponavadi potem ne podaljsajo.. pri meni gre za dolocen cas do dveh let, potem pa nedolocen. Samo z mojim sva zatrdno odlocena, ce bo potrebno, da grem na porodnismo samo za tri mesce in ostalo opravi moz, ki ze ima sluzbo kar nekaj let..


Sicer poznam kar nekaj parov, ki so naredili tako, no, običajno je on ostal doma po cca 5, 6 mesecih, pri 3 mesecih ona pogosto še doji. Skratka, poznam nekaj takih in vsi imajo odlične izkušnje, sploh kar se tiče povezanosti očeta in deteta. Priznam pa, da če ne bi bilo nujno, tega ne bi storila. Ne vem, če sem pripravljena podrediti otroka službi in se odreči času z njim ...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: II pričakujemo decembra 2015
29.12.2015 23:01:12   
foxy_cat

Marčevka2010


Hvala user posted image ..po internetnih izračunih 1.9. ..prvi pregled pa 27.1. saj bo...vsak dan je 1 dan bližje user posted image user posted image kri pa jaz..pa ne greva skupaj user posted image user posted image že zadnjič mi 3 ampule vzeli za raziskave joj-joj...MUKAAAuser posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: II pričakujemo decembra 2015
30.12.2015 7:38:16   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Amour


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ponavadi potem ne podaljsajo.. pri meni gre za dolocen cas do dveh let, potem pa nedolocen. Samo z mojim sva zatrdno odlocena, ce bo potrebno, da grem na porodnismo samo za tri mesce in ostalo opravi moz, ki ze ima sluzbo kar nekaj let..



Sicer poznam kar nekaj parov, ki so naredili tako, no, običajno je on ostal doma po cca 5, 6 mesecih, pri 3 mesecih ona pogosto še doji. Skratka, poznam nekaj takih in vsi imajo odlične izkušnje, sploh kar se tiče povezanosti očeta in deteta. Priznam pa, da če ne bi bilo nujno, tega ne bi storila. Ne vem, če sem pripravljena podrediti otroka službi in se odreči času z njim ...



Ja tudi jaz nebi, samo če bo tako naneslo se odločim.. v teh časih si ne morem privoščiti prevelikega izostanka..

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?