|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 20:24:46   
~pikapoka~
anjam tudi pri meni bo v soboto 14 dni od ovulacije. Ma tko me drži, da bi test delala jutri zjutraj! grrr
Ko sva delala na prvi bebici, sem bila veliko bolj zaposlena in se sploh nisem toliko s tem ukvarjala. Zdaj pa imam čiiiiiisto preveč časa! user posted image
Imam doma test First sign, pa saj ni tako drag user posted image
anjam koliko časa pa se vidva že trudita?

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 20:28:22   
anjam
Jaz bom sigurno pocakala, ker ne morem rect, da mi zamuja. Mogoce se mi je cikel kej prestavil.. Midva se ze 2 leti in pol trudiva. Nepojasnjena neplodnost. Prvi ivf decembra je bil neuspesen, najbrz ni prislo do vgnezditve. Naju se caka 9 pingvinov.. Ampak se ne vem, kdaj jih grem iskat. Se kar upam, da uspe naravno :)

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 22:14:09   
bubika86
Živjo punce user posted image dolgo časa je od kar sem nazadnje kaj napisala, ker sem želela kar malo odmislit user posted image ampak mi ne rata. Želja je prevelika. No danes približno bi morala dobiti user posted image pa je nisem, trebuh me boli pa križ me boli, prsi tudi na vsake toliko časa. Imam občutek, da bom vsak čas dobila user posted image
user posted image delava že 1 leto, do zdaj ni bil uspeha, sem pa že kr mal obupala user posted image

lep pozdrav vsem puncam, želim da kmalu vse zagledamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo januarja 2015
30.1.2015 8:05:45   
Marta72
Jutro punce.

Meni je danes CB pokazal en velik - :(

Sedaj pa samo še čakam user posted image da grem po injekcije in začnemo IVF. Upam, da bo tam bolj uspešno.

Aja,..imam vprašanje. Koliko dni po vgnezditvi test pokaže user posted image ?
Res mi ni jasno, da imam že cel teden rahlo rjav izcedek, ker tega sploh nisem nikoli imela,..kakšen dan, dva pred M ja, ne pa cel teden.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo januarja 2015
30.1.2015 8:13:24   
MauMow
Marta user posted image user posted image

Držim pesti da ti bo uspelo. Drugače pa glede izcedka... Odkar se na bebiju dela je vse zmešano. Recimo jaz sem vedno vsaj 2 če ne 5 dni prej dobila izcedek. Ta mesec pa direktno M. Tako da ti ne znam svetovati zakaj ti toliko časa traja... hormoni. Po vgzn. krvavitvi bi moral v roku 5 dni pokazat.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo januarja 2015
30.1.2015 8:57:58   
anjam
Tudo moja tecka je prisla, z enodnevno zamudo. Tko da se selim v februar. Optimisticno punce naprej :)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo januarja 2015
30.1.2015 9:17:13   
~pikapoka~
anjamuser posted image
martauser posted image
Jaz sem danes delala first sign in nič...belina. Lahko, da je ovulacija bila kasneje in tudi M kasneje pride. Pluseka pa sigurno ne bo user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo januarja 2015
30.1.2015 18:33:39   
Marta72
Tudi jaz danes postajam že prav tečna.
Test je bil negativen, začel se je spet izcedek, kateri je tokrat močnejši kot ostale dni, M pa sploh noče prit. Se mi že prav meša in jo samo še čakam, da grem lahko 2.dan M po špikice in v novo upanje.
Pluseka pa tudi pri meni verjetno ne bo,..razen če se zgodi kakšen veeeeliiiik čudež.

< Sporočilo je popravil Marta72 -- 30.1.2015 18:34:47 >

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo januarja 2015
31.1.2015 8:22:13   
beba92
pozdravček. Moja tečka še tudi ni prišla, čeprav je že 42. dan od prvega dne zadnje m.... že cel teden čutim bolečine v trebuhu in križu, zadnja dva dni pa še krče... Bo ali ne bo? samo čakam lahko....

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo januarja 2015
31.1.2015 20:32:37   
Marta72
No, evo,..user posted image je prišla in jutri grem po 1. špikico.

Pikapoka, zelo mi je žal user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo januarja 2015
2.2.2015 7:27:48   
kindersurprise
No, tudi pri meni nič spodbudnega. user posted image še ni, pluska pa tudi ne. Iz tega, da sem imela tečko na 23-27 dni, smo očitno šli v drugo skrajnost in zdaj teče že 32. dan. Trudiva se pa že od aprila lani. Mah ja...bo že user posted image .

Tako, da se selim tja v marec nekam, glede na to, da še januarska tečka ni prišla...februarja sigurno ne bomo pričakovali pluska...

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo januarja 2015
2.2.2015 8:55:43   
beba92
Pri meni še tudi ni user posted image , testa še nisem delala, nazadnje sem pa imela 20. decembra ... to je pa že lep čas nazaj... krče imam pa že od prejšnjega tedna... tut nevem zanositev toliko boli ali je le priprava za user posted image

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo januarja 2015
2.2.2015 8:57:06   
MauMow
beba zanositev tako boli kot M ali še bolj na začetku. Tako bilo pri meni, samo ulit se ni hotla in tako sem pol vseen test naredila.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo januarja 2015
2.2.2015 9:59:43   
beba92
res da je odvisno od posameznic, nekatere boli nekatere sploh ne vedo da so user posted image . no če je še kak teden nebo, bo treba pa res po testekuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo januarja 2015
2.2.2015 12:42:06   
Neza007
Beba92 če si noseča si pol že v 7 tednu :) v 8 je pa že pregled pri ginekologinji ;). Upam da je plusek :)

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo januarja 2015
2.2.2015 21:13:58   
beba92
hvala :) vseeno še poćakam do konca tedna, da nebom spet razočarana :)

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 416
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?