|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.8.2015 9:34:08   
Sofie

O ful dobr :) Upam, da bo čez nekaj dni črtica še močnejša. Moja M sedaj že nekaj dni zamuja, kakšnih znakov (npr. izcedek), da naj bi se prikazala niti ni. Vsake toliko časa me malo špika, to je pa tudi vse.

Test bom pa delala enkrat v naslednjem tednu user posted image


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.8.2015 12:55:21   
Beat
Janchek81 user posted image user posted image srečno do konca user posted image
Sofie, po moje si tudi ti user posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.8.2015 14:04:41   
Janchek81
user posted image user posted image Moja user posted image se je ulila lihkar v celi svoji veličini user posted image user posted image
Se sam smejim, ker res kva se men dogaja ... test mi pokaže rahlo črtico, men se pa ulije user posted image ampak ok, nisem žalostna, nisem pa tud srečna, ker jo bom ravno na dopustu imela user posted image tko, da odpade voda - ker ne morm met ne une šalčke in ne tamponov ...

Tko, da ... gremo v naslednji krog ... se prav je ne pričakujem zadnji dan v mesecu user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   [Brisano sporočilo]
2.8.2015 16:20:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   [Brisano sporočilo]
2.8.2015 16:26:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.8.2015 21:21:46   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

user posted image user posted image Moja user posted image se je ulila lihkar v celi svoji veličini user posted image user posted image
Se sam smejim, ker res kva se men dogaja ... test mi pokaže rahlo črtico, men se pa ulije user posted image ampak ok, nisem žalostna, nisem pa tud srečna, ker jo bom ravno na dopustu imela user posted image tko, da odpade voda - ker ne morm met ne une šalčke in ne tamponov ...

Tko, da ... gremo v naslednji krog ... se prav je ne pričakujem zadnji dan v mesecu user posted image


user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: II pričakujemo julija 2015
2.8.2015 23:20:08   
Beat
Janchek81 user posted image sem mislila, da je zdaj to to, pa te ta tvoja M malo heca. No, bo pa avgusta user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.8.2015 7:50:50   
Janchek81
Zgleda, da je rahla črtica pokazala zaradi prisotnosti hormona pred M ...
Nič hudega, čeprav se ne bom mogla kopat na dopustu, ampak ok user posted image
Gremo v nove boje ... user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.8.2015 12:08:20   
Nija2014
Sofie, prav spominjaš me name pred slabima dvema letoma. Enako se mi je dogajalo, ker nisem imela rednih ciklov. Menstruacija kar zamujala, pa vedno sem mislila da zdaj pa jeuser posted image aliuser posted image , pa je bil test negativen.
Ja hudič je to, če ne čutiš točno ovulacije in potem ne veš kdaj bi naj prišla menstruacija...

Kot sem že rekla, to sem rešila z ovulacijskimi testi. in če točno veš kdaj ovuliraš potem veš da mora priti user posted image 12-16 dni po ovulaciji, če je ni , pol je 99%user posted image ..in takrat narediš test, nič sekiranja, računanja koliko zamuja in dosti manj razočaranja...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.8.2015 12:13:07   
Nija2014
Janchek, to mi je pa čudno da je test kazal pozitivno. Lahko bi kazal kvečjemu v času ovulacije, ne pa pred menstruacijo če ni user posted image ???user posted image . Kaj pa če je šlo za zgodnji spla?eni se je namreč to tudi že zgodilo in so bile same take blede črtice, ker ni bilo dovolj hormona ? Nočem te zmesti ampak mislim da je prej to, če je test kazal user posted image .
Itak se vsaka 5 nosečnost konča z ss.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.8.2015 13:21:51   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Nija2014

Sofie, prav spominjaš me name pred slabima dvema letoma. Enako se mi je dogajalo, ker nisem imela rednih ciklov. Menstruacija kar zamujala, pa vedno sem mislila da zdaj pa jeuser posted image aliuser posted image , pa je bil test negativen.
Ja hudič je to, če ne čutiš točno ovulacije in potem ne veš kdaj bi naj prišla menstruacija...

Kot sem že rekla, to sem rešila z ovulacijskimi testi. in če točno veš kdaj ovuliraš potem veš da mora priti user posted image 12-16 dni po ovulaciji, če je ni , pol je 99%user posted image ..in takrat narediš test, nič sekiranja, računanja koliko zamuja in dosti manj razočaranja...


Jaz vem kdaj imam ovulacijo, jo čutim. M bi mogla dobit 30.7., pa je še ni.

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: II pričakujemo julija 2015
3.8.2015 14:42:45   
Nija2014
Sofie, pol pa kar veselo po test...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: II pričakujemo julija 2015
7.8.2015 15:34:38   
itaMara
Punce,
mene pa zanima ali je katera v postopku, kljub temu, da je HPV pozitivna in brisi niso ok? Ker mene ne spustijo naprej, dokler ni to vse BP...in se vleče že več kot 2.5leta, pa še nikamor nisem prišlauser posted image
Hvala

(odgovor članu Nija2014)
Neposredna povezava do sporočila: 238
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?