|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 41 42 [43]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 7:23:20   
Veronique
So mi ze odpisali in sicer 10. november. Bo slo pocakatuser posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 7:42:26   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Ooo Allstar upam, da je to to![sm=smiley1.g

Allstar, tudi jaz držim pesti, čeprav se mi zdi malo zgodaj za vgnezditveno. Jaz je pri prvi nosečnosti nisem imela, zato ne morem govoriti iz izkušenj.

sem se pa spomnila, da ko sem začela piti krvomočnico, da sem imela prvi al drugi mesec krvavo sluz. Ampak samo enkrat.

Si mogoče začela kaj na novo jesti/piti - krvomočnico? Al pa kaj drugega?


Damuš, nisem pila krvomočnice že 2 ali 3 cikle. Mi naredi preveč močne menstruacije, tako da je očitno z debelino moje sluznice vse ok user posted image . Ta cikel tudi ni bilo nič drugega na novo, tako da ne vem kaj bi me lahko zmedlo. Tudi zdaj zjutraj ni bilo močnejših krvavitev, le malo rjavega samo na wc papirju. Ne vem....mogoče se mi je pa uvod v user posted image krepko podaljšal user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 7:45:42   
Allstar
Hvala Sofie user posted image ! Mene so res prijetno presenetili v LJ, pa še tako po naključju je bilo vse. Hotela sem drugo mnenje, pisala na Leonišče in so me dodelili ravno dr. Voglerju user posted image . Sem vesela user posted image .

Veronique vseeno je kar dolga, držim pesti, da vama že prej uspe user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 7:52:01   
Veronique
Jaz tudi drzim pesti sama zaseuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 8:21:08   
Mayche
Itak, si vse želimo, da nam uspe prej... zato ne smemo obupat. Upajmo na skorajšnje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 8:48:52   
mimi_ka
Veronique in Allstar super za preglede user posted image držim pesti, da bosta dobili samo pozitivne novice in brez dvoma, da se nam kmalu pridružita v veselem pričakovanju user posted image

Mayche kako kaže pri tebi?

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 9:03:37   
Mayche
Pri meni še nič kaj posebnega. M še ni, tako da še čakam, kaj bo... user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 9:47:54   
Bibabuba12
Mayche kdaj bos delala test? Js mislim da se bo tale seznamcek tudi na koncu obarval zeleno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 10:05:04   
Mayche
Bomo vidli, čeprav se ne počutim nič kaj posebnega user posted image ... če ne bo M, bom test delala v ponedeljek... Lahko, da se bo malo zamaknilo vse skupaj, saj nimam najbolj rednih ciklov in ne vem čisto točno kdaj je bila O, čeprav je bila, ker sem delala O teste... user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 10:10:40   
Bibabuba12
Drzim pesti, da se ni zamaknilo in da bosta se zadnji user posted image za junijski seznamcek tvoji! user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 10:36:15   
mimi_ka
Tudi jaz držim pesti user posted image Pri meni tudi ni bilo prav nobenih drugih znakov kot boleče prsi.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 10:54:36   
Mayche
Naj se vama besede pozlatijo user posted image ... mimi_ka , saj mene tudi malo bolijo prsi, ampak nič drugače, kot ko pričakujem M... tebe so tudi bolele enako, ali kako drugače oziroma bolj?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
30.6.2016 12:48:50   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Mayche

Naj se vama besede pozlatijo user posted image ... mimi_ka , saj mene tudi malo bolijo prsi, ampak nič drugače, kot ko pričakujem M... tebe so tudi bolele enako, ali kako drugače oziroma bolj?

Ja malo drugače me pa res bolijo, Samo tega ne bi vedela, če prej že ne bi bila kdaj noseča user posted image
Jaz močno upam in stiskam pestke, da bolijo zaradi user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
2.7.2016 8:48:33   
Bibabuba12
Mayche kako kaze?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2016
2.7.2016 21:18:43   
Mayche

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Mayche kako kaze?


Nič novega... user posted image še ni, nič kaj se ne počutim drugače ali user posted image , tako da jo še naprej čakam... verjetno se mi za par dni zamaknila user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 41 42 [43]
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 41 42 [43]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?