|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 33 34 [35]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
31.3.2016 12:53:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

V torek srm ga imela skoraj 89 in vceraj 87. Danes so mi vzeli kri, ampak za druge teste. Jutri bodo spet delali HCG. Srcno upam, da bo jutri ze fejst nizji in da me spustijo domov. Stranskih ucinkov se nimam. Ti si imela kaj?


Aja, jst sm ob odhodu imela beta hcg 34 ... čez en teden pa potem 3...
Ja, mela sm kr nekej stranskih učinkov - slabost, utrujenost, spečnost .. ampak ni blo tko hudo kot se sliši, pač bla sm doma, spala sm, počivala .. jedla sm pa kr lepo normalno .. slabo mi je blo samo prve dva dni, pa še to zato ker mi je na splošno v bolnicah slabo - visok pritisk user posted image
Želim ti res, da greš čimprej domov in da hormon pade vsaj za pol, da te spustijo dam ... aja, kje pa si to?

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
31.3.2016 14:07:31   
Bibabuba12
Meni je prav cudno, ker nimam nobenih stranskih ucinkov. Razen zmanjsanega apetita. Drugace pa res morem prav potrkat da nic hujsega. Kar mi je se najbolj cudno od vsega je to, da se je krvavitev full zmanjsala in ravno toliko, da je se kaj ko se obrisem. Upam da gre to pripisat padcu HCGja in ne cemu drugemu.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
1.4.2016 10:20:18   
mimi_ka
Bibabuba12 kako si? So ti že naredili krvne teste?

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
1.4.2016 11:23:38   
Bibabuba12
Vzeli so mi kri ze zjutraj, na UZ sem bila ze, zgleda vse ok. Imam sicer cisto na levem jajcniku, ki pa je zaenkrat nenevarna in je ne ce jo bo treba odstranit bodo to delali kasneje. Zdaj cakam da mi povedo kaksni so rezultati in ce grem domov. Glede na to da se je krvavitev skoraj ze cisto zakljucila sklepam da je povezano s padcem HCG.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
1.4.2016 11:59:03   
mimi_ka
Super user posted image Držim pesti, da so rezultati ok in greš danes domov user posted image Kaj tvoji so že prišli?

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
1.4.2016 12:06:59   
Bibabuba12
Moji pridejo jutri. Starsi vedo da sem v bolnici, brat in svakinja pa ne tako da resnicno upam, da me spustijo danes vn da ne bom rabla se njima razlagat.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
1.4.2016 13:57:50   
mimi_ka
Držim pesti, da se boš danes že stiskala pri svojem sinku, ki te verjetno že močno pogreša user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
2.4.2016 15:50:39   
Tejči H
Pozdravljene.
Še na začetku meseca marca sem bila žalostna, da je bil test negativen. In smo šli v nov krog. In naslednjo user posted image bi morala dobiti 28.3. pa je ni bilo in je ne bo vsaj še nekaj mesecev ne. Zelo sem presrečna, saj je test pokazal user posted image .
Mislim, da se še lahko prifočkam vašemu mesecu,ali ne?

Vsem nosečkam želim lepo nosečnost in vse dobro.
Vse ostalim,ki pa delajo na tem želim, da čimprej ugledate user posted image .

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
2.4.2016 16:17:26   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

Pozdravljene.
Še na začetku meseca marca sem bila žalostna, da je bil test negativen. In smo šli v nov krog. In naslednjo user posted image bi morala dobiti 28.3. pa je ni bilo in je ne bo vsaj še nekaj mesecev ne. Zelo sem presrečna, saj je test pokazal user posted image .
Mislim, da se še lahko prifočkam vašemu mesecu,ali ne?

Vsem nosečkam želim lepo nosečnost in vse dobro.
Vse ostalim,ki pa delajo na tem želim, da čimprej ugledate user posted image .


user posted image user posted image user posted image
Bravo, čestitam. Ja očitno si še zadnja marčevka. A spadaš pa že pod decembrke ane?

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
2.4.2016 16:20:53   
Tejči H
Mislim, da sm že pri decembru.
Kdaj ste se naročale pri ginekologu?

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
2.4.2016 16:21:55   
madjanca
Juhuhuuuuu!!! Koncno malo zelene!!

Dobro se drzi do konca user posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
2.4.2016 18:19:26   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

Mislim, da sm že pri decembru.
Kdaj ste se naročale pri ginekologu?


Jaz sem v ponedeljek videla user posted image , v sredo sem klicala ginekologinjo. Naročila me je pa 18.4. (to je 8t6d user posted image ). Nisi dost za mano, jaz bom mela pdp tam nekje med 25.11. in 29.11. Sploh ne vem kako naj si sama preračunam zaradi dolgih ciklov.

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
2.4.2016 21:53:08   
mimi_ka
Tejči H čestitke! user posted image Naj bo srečno do konca!

(odgovor članu Tejči H)
Neposredna povezava do sporočila: 863
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 33 34 [35]
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 33 34 [35]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?