|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
31.3.2017 21:23:16   
snika
Živjo,
tudi midva sva zagledala težko pričakovani user posted image . Danes sem bila na krvnem testu, ki je prikazal rezultat 1714, na 15 dan od transferja.
Po petih letih upanja, še sedaj ne upam vrjeti da je tudi za naju posvetilo sonce. Upam da bo šlo vse naprej kot mora. Pravi sestra v centru mogoče so pa dvojčki ali trojčki. Mogoče pa, samo so mi vstavili samo eno celico.
Držim pesti še za ostale ki jo ne pričakujete.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
1.4.2017 10:01:25   
Katte
Čestitam, snika! user posted image user posted image user posted image
In srečno še naprej.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
1.4.2017 19:31:47   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živjo,
tudi midva sva zagledala težko pričakovani user posted image . Danes sem bila na krvnem testu, ki je prikazal rezultat 1714, na 15 dan od transferja.
Po petih letih upanja, še sedaj ne upam vrjeti da je tudi za naju posvetilo sonce. Upam da bo šlo vse naprej kot mora. Pravi sestra v centru mogoče so pa dvojčki ali trojčki. Mogoče pa, samo so mi vstavili samo eno celico.
Držim pesti še za ostale ki jo ne pričakujete.


Čestitam Snika. take novice je pa vedno fajn prebrat. Srečno do konca, da bi čez 8 mesecev v rokah držala zdravega novorojenčka.

Imaš pa res visoko beto. Nazadnje, ko sem imela SS v 7. tednu, so mi namerili beto na dan ss 1400 pa še nekaj (za bolj točo številko bi morala pogledati). Pa je g. komentiral, da je to čisto normalen beta hcg za 7. teden.

Super ... držim pesti, da bo srečno do konca.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
1.4.2017 22:33:48   
Lara87
Tudi pri nas tokrat nebo nič user posted image ,je prisla user posted image !
Vsem ki ste zagledale user posted image čestitke user posted image in srečno do dneva D user posted image .
Vsem ki vam tudi ni uspelo pa vso srečo da bi čimprej zagledale user posted image !

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 154
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?