|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 7:58:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Pajama rjavi izcedki so nuja.... Tudi ce je se vse premalo da bi videli vsaj terija mora takoj startat. Tudi ce mas pol sam pregled cez 14 dni. Rjavi izcedki so namrec stara kri.... Groza. Jaz bi osebno kar sla tja. Tak sem v prvi N naredila in so me takoj vzel.


Če ne druzga pa pojdi na urgenco, če te tam ne bojo hotl takoj sprejet oz. takoj naročiti ....
Če si iz LJ, te bojo na urgenci takoj sprejeli, kjer ti bojo vzel kri, pregledali ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 11:34:59   
Pajama
Punce, a se morda katera spomni kako je ime tisti, ki se je oglasila, da je noseča šele po enem tednu izcedkov, ki jih je imela na dopustu??? Mislim, da je bilo v avgustu, a se ne morem spomniti. Rada bi jo vprašala, kako se je naprej odvijalo.

In še nekaj, a mislite, da bi si sama lahko poiskala dabroston (ali kako se že reče?), npr. če ga katera ne potrebuje več???

Danes bom znova poskusila poklicati, ampak dvomim, da me bodo sprejeli. Sem pa iz MB.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 11:36:22   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Punce, a se morda katera spomni kako je ime tisti, ki se je oglasila, da je noseča šele po enem tednu izcedkov, ki jih je imela na dopustu??? Mislim, da je bilo v avgustu, a se ne morem spomniti. Rada bi jo vprašala, kako se je naprej odvijalo.

In še nekaj, a mislite, da bi si sama lahko poiskala dabroston (ali kako se že reče?), npr. če ga katera ne potrebuje več???

Danes bom znova poskusila poklicati, ampak dvomim, da me bodo sprejeli. Sem pa iz MB.


Ja, pa pejd na urgenco no ... naj te tam pregledajo ...

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 11:37:49   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Punce, a se morda katera spomni kako je ime tisti, ki se je oglasila, da je noseča šele po enem tednu izcedkov, ki jih je imela na dopustu??? Mislim, da je bilo v avgustu, a se ne morem spomniti. Rada bi jo vprašala, kako se je naprej odvijalo.

In še nekaj, a mislite, da bi si sama lahko poiskala dabroston (ali kako se že reče?), npr. če ga katera ne potrebuje več???

Danes bom znova poskusila poklicati, ampak dvomim, da me bodo sprejeli. Sem pa iz MB.


Pajama pojdi kar tja. Nič klicat, ker te drugače ne jemljejo resno. Ja je prezgodaj da bi se videlo samo lej terapijo naj ti dajo. Pa hormon malo pogledajo. Ker Dabroston je na recept. Jaz če bi bla v SLo bi ti odstopila škatlico (ker so mi ene 3 ostale) sam sem predaleč.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 11:39:11   
Janchek81
Jaz bi šla pa v takem primeru kr direkt na urgenco ... šla bi prvo tja osebno, povedala kakšna je situacija, če bi še kej palamudili bi šla pa direkt na urgenco ... tm te morjo 100% sprejet!!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: II pričakujemo septembra 2015
1.10.2015 11:41:10   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Jaz bi šla pa v takem primeru kr direkt na urgenco ... šla bi prvo tja osebno, povedala kakšna je situacija, če bi še kej palamudili bi šla pa direkt na urgenco ... tm te morjo 100% sprejet!!


Pajama če maš svojega osebnega G v MB bolnici pol pojdi tja, drugače direkt na urgenco. Jaz imam v SLO G v bolnici v Celju in sem en ponedeljek ko je bil praznik se sam tam nalimala, povedala kaj je in so me takoj pogledal. Jemljejo resno krvave izcedke.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: II pričakujemo septembra 2015
2.10.2015 9:04:56   
Janchek81
Pajama Kako si zrihtala? Sm prou mislla nate včeraj in še danes mislim .... javi kako in kaj ....
Držim pesti in mislim nate, da je vse BP ... in da se bebica razvija tko kto treba user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: II pričakujemo septembra 2015
2.10.2015 12:33:25   
Pajama
Punce, hvala za skrb.
Poročam, izcedki so v popolnosti izginili (naenkrat). Pozanimala sem se in dobila odgovor, da tudi če bi šla tja, se ne bi nič videlo.
Skratka, odločila sem se, da se prepustim, počakam do prvega pregleda in upam na najboljše. Počutim pa se super!!!!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: II pričakujemo septembra 2015
2.10.2015 12:35:07   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Punce, hvala za skrb.
Poročam, izcedki so v popolnosti izginili (naenkrat). Pozanimala sem se in dobila odgovor, da tudi če bi šla tja, se ne bi nič videlo.
Skratka, odločila sem se, da se prepustim, počakam do prvega pregleda in upam na najboljše. Počutim pa se super!!!!



Videlo se ne bi, ampak lahko bi ti pa vsaj kri uzel in spremljal beta HCG, ko bi pršla vrednost nad 1000 enot na ml se pa že vidi ...
No, važno, da so se izcedki umirili, da se ti dobro počutiš ... sem evsela zate!!!! user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: II pričakujemo septembra 2015
2.10.2015 12:38:40   
MauMow
Pajama držim pesti da se ne pojavijo več. Ja videlo se nebi samo kako terapijo bi ti preventivno dali. Meni jo v prvi N niso in so bli skos izcedki. Kak dan vmes ne pol pa spet... Sedaj v drugi pa samo zaradi terapije bili samo parkrat in ne skos. Držim pesti za najboljše!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: II pričakujemo septembra 2015
2.10.2015 12:59:08   
Beat
user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

2.9.2015
user posted image Pajama user posted image
user posted image Janchek81 user posted image

4.9.2015
user posted image dejkaauser posted image

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
user posted image Beat user posted image
user posted image mava1975user posted image

10.9.2015
user posted image PupaOdAuser posted image
user posted image Anonimna user posted image user posted image

11.9.2015
user posted image sitka malauser posted image

12.9.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.9.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

17.9.2015
user posted image kris26user posted image

19.9.2015
user posted image Daiseuser posted image

25.9.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image lizika86user posted image

26.9.2015
user posted image Jarkauser posted image

29.9.2015
user posted image Pajamauser posted image

30.9.2015
user posted image Everestuser posted image

x. september 2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image
blackwoman
mojamiška

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Sofie, niinii, LadyJen, Katte, PupaOdA, telly, Ashaya, Beat, Anonimna user posted image , mava1975

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: II pričakujemo septembra 2015
6.10.2015 11:32:33   
lillith82
Pajama smo v istem "zosu". Pri meni tudi rjavi izcedki, krvni in urinski test pozitiven, UZ pa mi nic ne pokaze. Po izracunih od ZM naj bi bila noseca 6 tednov, CB digital pa mi kaze 1-2 tedna. Vem da sem imela kasnejso ovulacijo. Vseeno pa sem v groznih dvomih ce bo to uspelo.. Zdaj cela zivcna cakam na cetrtek ko imam spet pregled.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: II pričakujemo septembra 2015
6.10.2015 15:11:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: lillith82

Pajama smo v istem "zosu". Pri meni tudi rjavi izcedki, krvni in urinski test pozitiven, UZ pa mi nic ne pokaze. Po izracunih od ZM naj bi bila noseca 6 tednov, CB digital pa mi kaze 1-2 tedna. Vem da sem imela kasnejso ovulacijo. Vseeno pa sem v groznih dvomih ce bo to uspelo.. Zdaj cela zivcna cakam na cetrtek ko imam spet pregled.


Pa so ti preverili, če hormon normalno narašča?
Ko bo enx hormon nad 1000 se naj bi plod videl ... držim pestke, da je vse BP user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 663
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 26 [27]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?