|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
30.7.2014 20:19:18   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

Punce hvala!!!

Zdajle sem spet naredila test, ker sem prej krvavela in je črtica zdaj zvečer še močnejša. Zdaj me je pa strah kaj lahko ta krvavitev pomeni. Cel dan je bilo ok, pol sem šla na sprehod in evo. user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image ČEstitkeeeeeee!!

mogoče maš kakšen hematom, jst sm krvavela do 8 tedna, pa je blo s pikicama vse OK. Držim pesti user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
31.7.2014 15:20:16   
aspera
Živjo punce user posted image

Po dooolgem času sem spet priklikala na forum, ne vem, če se me katera spomni. Z nekaterimi tukaj sem trepetala za user posted image lani novembra. Res sem potem zanosila v 1.postopku, ampak žal v 10.tednu imela SS in abrazijo user posted image .

In vidim, da vam je nekaterim "starim" borkam uspelo v tem času, teyci01, tara.81, g1985 in ostale ... in vsem iz srca čestitam user posted image user posted image user posted image . Naj gre vse tako kot mora še naprej user posted image .

monsy in NikaAnna, kako pa vajina nosečnost? Upam, da vse poteka tako kot je treba user posted image .

Aleda, kako si ti, kaj se dogaja pri tebi user posted image ?

Midva sva se takrat po splavu dala malo na off s temi postopki in malo uživala, potovala in se ukvarjala z drugimi stvarmi. Že takrat sva se pa odločila, da greva naprej v MB, tako da sva itak morala pol leta čakati samo na prvi posvet. Zadnjič sva bila tam in imam dober vtis, samo se bova še načakala, ker mora fant v septembru spet opraviti spermiogram (čeprav sva nesla tja 3 izvide in vsi so slabi, tako da ne moremo ravno tople vode odkrivat tukaj user posted image ), pa jaz bom morala spet dati kri za hormone, oba še enkrat za spolno prenosljive bolezni in potem bo šele konzilij. Po konziliju so mi pa rekli, da traja nekje 3 mesece, da prideš na vrsto. Tako da bo očitno še trajalo, kar mi gre po eni strani na živce, po drugi mi pa čisto ustreza.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
1.8.2014 21:03:44   
Aleda
Tejcy, Tara bravo bravo bravo user posted image čestitke user posted image

aspera- jaz sem že mal nestrpna kdaj bo september da spet greva v postopek, zadnji. Sem si vzela malo pavze, ker se mi zdi da je blo vse preveč, trije postopki eden za drugim. Bomo vidli kaj bo ta prinesel ....

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
2.8.2014 15:39:47   
NikaAnna
aspera no pocasi bo prisel tudi vajin cas. jaz sem prepricana, da vama bo tokrat uspelo! Se mi zdi da je super, da sta imela premor vmes, da se je telo spocilo, pa tudi malo si verjetno dala mozgancke na off. Iz vsega srca ti zelim sreco in uspeh, tako kot vsem drugim, ki se za svoje pluske se borite.
Moja nosecnost poteka super. Se mi zdi kot da je bilo vceraj, ko sem imela ET user posted image in prav danes smo dopolnili 30. teden. Urejamo sobico, kupujemo, skratka uzivam v nosecnosti. Saj bos tudi ti kmalu, bos videla user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
3.8.2014 8:22:27   
sunprincess
Mene pa zanima,če hodi katera na akupunkturo? Kaj pa na refleksoterapijo :) ? V septembru me čaka postopek, in bi mogoče poizkusila še s tem?

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.8.2014 13:48:40   
tara.81
Punce zdaj sem tudi uradno srečka nosečka!!! Ne morem verjeti, še zdaj se mi zdi, da sanjam. Beta je bila super, malček manj kot 2000!! user posted image user posted image user posted image user posted image Izcedkov ni več že od srede in res upam, da tako ostane do konca. user posted image

Držim pesti in navijam za vse ostale! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tara.81 -- 4.8.2014 13:49:13 >

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.8.2014 14:12:09   
pejko
Jeeeeee, bravo, Tara!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa uživaj in srečno za naprej!!!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.8.2014 15:16:33   
NikaAnna
Tara super! A sploh ze lahko verjames?? Neverjeten obcutek, kajne? user posted image

Pa srecno do konca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
4.8.2014 22:29:36   
Aleda
U Tara bravo bravo bravouser posted image zdaj sem pa firbčna če bosta user posted image user posted image , kdaj boš imela uz? Lepo nosečnosti ti želim

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
5.8.2014 8:19:14   
Storžica 81
Tara user posted image user posted image user posted image bravo, ful sem vesela za vaju. Srečno nosečnost dokonca, na prvem UZ-ju pa upam, da te presenetita dve pikici user posted image user posted image . lp

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 710
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 28 [29]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?