|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 16:47:04   
LoonaLu
Tara, nisem v Ljubljani, ampak
V Mariboru.

Sturla, hvala za dobrodoslico in lepe zelje.
Tudi jaz zelim tebi, da tale pingo ostane in te razveseli. :)

Na forumih sem brala, da nekatere jemljejo apirin 100 protect, par dni pred in 14 dni po transferju. Je mogoce katera tukaj ze poskusila s tem? :)

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 17:03:13   
tara.81
LoonaLu, a res si v MB?? In kateri je tvoj zdravnik? Ker, ko sem jaz prosila Reljiča za histeroskopijo je rekel, da ne, da to delajo po 3 neuspešnih ET-jih user posted image user posted image in sploh ni hotel slišati, da bi takoj poskusila z Estrofemom, je hotel, da je prvi poskus brez nič. Res ne razumem...zato sem mislila, da si v LJ. user posted image user posted image

Jaz sem pri prvem poskusu pri Rešu zaradi hiperce jemala aspirin, v lekarni se je sicer zgražala. Jemala sem ga pa šele po ET-ju.

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 17:38:05   
LoonaLu
Tara, moj zdravnik je dr. Vlaisavljevic, ampak me ni on poslal na histero.
Poslala me je dr. Kovaceva in to potem, ko sem jo na posvetu, kjer so nama povedali, koliko zarodkov imava, vprasala, ce morda pozna kaksen razlog, zakaj sem po vseh dosedanjih postopkih, oziroma ETih zakrvavela ze 3. oz. 4. dan.
Tako da mi je takrat napisala napotnico za diagnosticno histero, ter zraven se za odscip tkiva in pa "napraskanje" maternicne sluznice, saj naj bi to pripomoglo zarodku pri vgnezditvi.
No, bomo videli sedaj, kako se bo obneslo.. :)

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 17:47:44   
tara.81
LoonaLu super, hvala za info..Zato sem vesela, da obstajajo forumi! user posted image user posted image user posted image Kdo je pa potem določil, da jemlješ Estrofem in Estimo? In koliko pingotov imata? Midva jih imava 4.

Ja, upam da bo res pomagalo in da bo pikica ostala pri tebi. Upam pa tudi, da se ti kmalu pridružim pri čakanju ter, da bo pomlad 2015 za nas vseh res neki posebnega. user posted image user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.5.2014 22:09:22   
LoonaLu
Ko sem sla prvic po zamrznjencka, je bilo na 1. uz videti, kot da nimam ovulacije. Kar je sicer cudno, saj imam redne cikluse in normalne vsakomesecne krvavitve. Je pa res, da imam PCO.
Takrat so mi potem za naslednji mesec predpisali estrofem, par dni pred prenosom samim pa se Dabroston.
Tokrat so mi poleg estrofema napisali estimo - ocitno namesto dabrostona..
Kaj pa vem. Nisem dovolj pametna. :) vsakic vprasam kaj novega, pa vsakic manj vem. :)
Ocitno se je najbolje prepustiti in zaupati strokovnjakom, ali..? :)

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.5.2014 8:13:01   
nelly208
Pozdravljene punce!

Je katera tukaj, ki gre v postopek ivf v maju ali juniju? Da bo lažje prestat vse to, ko veš, da nisi sam. Jaz grem v juniju.

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.5.2014 9:28:16   
tejcy01
nelly208 js grem tudi junija v nov postopek icsi user posted image

< Sporočilo je popravil tejcy01 -- 9.5.2014 9:29:09 >

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.5.2014 9:41:33   
nelly208
tejcy01 super, odprla sem pa novo temo, upam, da se strinjate :) lahko se pridružiš tam

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.5.2014 10:11:14   
lotkla
Sturla čuvaj pikico.

Monsy hvala za odgovore. Čuvaj sebe in tvoje pikice, da boš imela veseli december.

nelly208, tejcyo1, LoonaLu držim pesti za vas in vam pošiljam poln košuser posted image .

Jaz sem danes 12 dan po et, test FS je negativen, tako da sem žalostna, ker se očitno moj edini pingo ni prijel.
O user posted image pa ne duha ne sluha, še vedno čista belina na hlačkah, niti izcedkov nimam nobenih, ma čisto nič. Tudi prsa me ne bolijo več cela, samo še malo ob strani. Če čez vikend ne bo user posted image , bom šla v ponedeljek vseeno na krvnega in pripravljena na negativen izvid. Res sem bila prepričana, da mi je uspelo, a sem se očitno pošteno zmotila. Danes grem s prijateljicami ven in se bom probala malo sprostit, čeprav mi bojo misli uhajala ne negativen test.
Se vam javim v ponedeljek.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.5.2014 14:01:33   
sturla
lotka user posted image ne obupaj dokler ne dobiš user posted image vem, kako se počutiš, tudi sama sem bila v tem položaju user posted image ne bom pozabila, da user posted image se mi je ulil v soboto, v torek pa žurka na delovnem mestu, ker je bil pustni torek. ti lahko povem, kako sem bila prave volje za skakat okrog res... pa saj bo lotka, boš videla. imaš še kakšnega pingvinčka?

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.5.2014 21:26:10   
tanii
Živjo!
Jaz sem imela transfer 27.4, prvi IVF-ICSI. Ena blastocista in ena morula, zdaj pa menstruacija.
Takoj, ko sem jo dobila, sem se šla naročit za napotnico pa je menda prosto šele v sredini junija.
So mi pa rekli, da zdaj naročajo za oktober. A je to možno? Prvi IVF sva imela 14 dni po tistem, ko
sem šla z napotnico po datum. Zdaj pa kar pol leta. A sem jaz to kaj narobe vprašala oz. razumela?
Sem kar malo obupana. Hvala vam za kakšen nasvet.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
11.5.2014 14:19:18   
Aleda
Na keri kliniki si tanii?

(odgovor članu tanii)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
11.5.2014 14:44:27   
lotkla
tanii potem sva imeli isti dan transfer. Jaz sem v Lj. Meni se user posted image že danes kaže, tako da jutri ne grem na krvnega, prav tako pa morm prestvit še zdravniškega.

sturla to je bil žal moj edini pingvin. Sedaj se bom spet naročila pri ginek. pri kateri sem v Lj in jo prosila, da grem čimprej na laparoskopijo in mi pregledajo/spihajo levi jajcevod ali pač karkoli že naredijo. Jaz imam v glavi, da še vedno lahko zanosim po naravni poti. Tudi nikoli mi ni nihče rekel da ne bi mogla. Ta čas pa se moram resno spravit k hujšanju, mogoče je pa teža vseeno vzrok da ne zanosim. No, sodelavka mi je 1x rekla naj prodam voziček, pa bom verjetn hitro zanosila. Ampak to je le hec.

A mogoče ve katera do kdaj v Lj delajo laparoskopije? V Kranju jih npr. čez poletje ne delajo, ampak tja ne grem, ker so me 1x že
zaje..li.

Aleda kako si ti kaj?

(odgovor članu tanii)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
11.5.2014 18:09:55   
sturla
lotka, želim ti vso srečo user posted image tudi jaz mislim, da lahko zanosiš po naravni poti, če pri vama vse štima. upam, da boš čimprej na vrsti pri svojem G., ker se dopusti bližajo user posted image
tista o vozičku pa je user posted image mogoče pa je nekaj na tem. kolegica je v 6.mesecu nosečnosti in je komaj včeraj kupila 1.stvar za user posted image enostavno si ne upa kupovati, da se nebi kaj sfižilo

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
12.5.2014 12:46:45   
kobra1
lotka, tudi jaz imam v glavi da lahko naravno zanosim saj nama tudi niso nič posebnega odkrili. če imaš preveč kg se pa kar loti diete.jaz sem lani novembra začela z dieto,sicer nič posebnega,nič hidratov,veliko gibanja in je slo do marca 17kg dol.šla v drugi ivf postopek in zanosila,ki se je žal končal z IMN.Ampak bistvo je to da sem se fizično zelo poštimala.mi je dr.REJLIČ rekel da je to bila najboljša poteza kar sem lahko naredila.zdej ko sem že dovolj okrevala po operaciji sem zopet začela z zdravim in razgibanim zivljenjem.in vem da mi bo zopet uspelo. tako da veselo na delo.
Monsy iskrene čestitke...

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
13.5.2014 7:56:37   
Aleda
Lotkla- jaz sem vredu, zdaj imam pavzo, septembra pa spet v postopek. Sva se odločila z mojim da greva kar v lj še zadnji postopek pokurit, mogoče sem rabila samo daljš pavzo in je blo vse skupi vse preveč natempirano in lahko da tudi zaradi tega niso bli dobri rezultati... bomo vidli. Edino to še zmeraj ne morem pozabit, da mi nočejo naredit nobenih preiskav, razmišljala sem da bi šla kam samoplačniško. A mogoče pozna kera kam se kaj splača it? Sem klicala mojo G in je rekla da po treh neuspelih postopkih bi blo fajn naredit en pregled, sam ona mi noče niti uz nardit kao oni sam nosečnice spremljajo... tudi prvič ko sem pršla k njej da ne morem zanosit mi je sam napotnico dala, nič nobenga pregledauser posted image

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
13.5.2014 8:42:58   
lotkla
kobra1 bravo za -17kg. Kar tako naprej. Jaz se sedaj psihično pripravljam in študiram o prehrani,berem po netu, tako da bom našla neki zase.

Aleda držim pesti. Jaz sem izkoristila še le en postopek in po pravici ti povem da trenutno ne razmišljam, da bom sploh še kdaj šla v drugega. Nekak ne morem več. Zato občudujem punce, ki gredo večkrat skozi vse to. Pomirja me, da vsaj imam enega trmastega in neubogljivega, a k sreči zdravega razgrajača, ki bo konec meseca dopolnil 7 let.

Sturla ti pa pridno grej pikico in javi kako in kaj.

(odgovor članu kobra1)
Neposredna povezava do sporočila: 442
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?