|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 41 42 [43]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
13.1.2015 19:48:35   
valy25
Aja, Aspera pa srečno!!! Držim pesti, da je tokrat čisto zares uspelo. user posted image

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
13.1.2015 20:12:29   
aspera
Hvala, valy25, in veliko poguma v naslednjih dneh user posted image . Vem kako se počutiš, jaz sem tudi komaj čakala, da opravim s tem čiščenjem, ko sem izvedela, da sem imela splav. Mi je bilo kar mučno cel teden čakat na abrazijo v vednosti, da imam mrtvega miniotročka v sebi user posted image . In kot si rekla, s tem nekako zaključiš to poglavje in greš naprej. Srečno user posted image .

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.1.2015 18:43:57   
valy25
Kakšna nora zgodba. Danes se mi je ginekolog totalno posvetil. Najprej je videl prazno gestacijsko vrečko, rekel je da bo potrebno čiščenje, začela sva se meniti za datum abrazije...
Potem je bil pa en čas tiho, pa še sestro je poklical in ene pet minut z vseh zornih kotov preučeval mojo maternico. user posted image In odkril je, da je še ena gestacijska vrečka zadaj in v njej plodek s srčkom!!!
Sicer vidi v maternici neke lise, ki kažejo na krvavitve, tako da ne more nič obljubiti (itak...), ampak napotnico za abrazijo sva za enkrat pospravila.
V ponedeljek grem spet k Reškotu, ker me je že zadnjič preventivno naročil v primeru, da bi čakala z abrazijo (kot sem rekla, sem jaz silila, da bi bila čimprej za mano)...

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.1.2015 19:03:53   
Bikca
Uau Valy. Jaz imam dober občutek. Upam, da bo najin prijatelj Reško tudi videl srčka in da bo vse ok. Krvaviš še?

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.1.2015 19:57:55   
1aneja1
Ja Valy, to pa je zgodba in pol! user posted image

Držimo pesti zate (očitno res nikoli ni za obupat user posted image )user posted image

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
14.1.2015 21:28:04   
aspera
Vau, valy25, noroooo user posted image user posted image user posted image . To je pa res že mali čudež user posted image . Upam, da bo vse ok in se bo ta mali borec lepo razvijal naprej in da bo to ena zgodba s srečnim koncem user posted image .

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
15.1.2015 16:32:29   
Anonimen
valy25 : so mi šle kr kocine pokonc ko sem prebrala. Sem mogla takoj možu povedat, ker ko sem imela jaz prazno vrečko sem tudi upala na tak čudež , ki pa pa na žalost ni bilo. Sporoči kako bo v ponedeljek, držim pesti.

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
15.1.2015 17:24:26   
rebrebu
u valy25, drzim da bo vse ok in da sev pon vidi srcek!!!

Punce, prosila bi za info, koliko časa je preteklo od prvega posveta do postopka?za MB me zanima:) grema od Reša v MB in sem mal neučakana:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
15.1.2015 18:18:31   
aspera
Čisto odvisno katere izvide že imaš od prej in kaj moraš še opraviti.

Midva sva imela prvi posvet julija 2014, postopek pa zdaj dec-jan. Fant je moral spet ponavljati spermiogram, pa posvet z andrologom, pa spet sva dala kri za SPB, konzilij ... in je trajalo skoraj pol leta, da sva dejansko začela s postopkom.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
15.1.2015 20:24:24   
valy25
Punce, hvala. :)

Zgodba je res nora, ja. ;) upam, da ne preveč in da ima kakšno možnost za srečen konec. Ker sem potem gledala, da je plodek premajhen glede na trajanje nosečnosti. V glavnem vas obvestim o razpletu te drame. ;) ;) ;)

Bikca, hehe si me nasmejala z najinim Rešom. Njegova UZ naprava je za en drek, ker mi že dvakrat ni našla srčka. ;) Drugače pa že ene dva tedna nič ne krvavim. Ti si pa že frajerka v devetem tednu, ane? :)

Rebrebu, ne vem veliko o mariborski ambulanti. Tako kot je Aspera rekla imam občutek, da punce ene pol leta čakajo na prvi postopek, potem pa gre hitreje naprej.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.1.2015 20:49:24   
Bikca
Valy srečno jutri.


(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
19.1.2015 12:22:10   
valy25
Živjo punce,

Bikca, hvala. :)

No, mislim, da zgodba dobiva epilog. Dr. Reš je videl premajhen plodek, utripov ne. Pravi, da naj grem jutri zjutraj tešča v porodnišnico na abrazijo. Vseeno pa razmišljam, da bi počakala do naslednje srede, ko imam pregled pri mojem ginekologu, ki bi mi potem tudi naredil abrazijo. Imam zelo dobre izkušnje z njim. Torej se od vas za nekaj časa poslavljam.

V aprilu pa greva predvidoma na prenos zamrznjenčkov. Ima mogoče katera izkušnje kako zgleda? Vem, da bom jemala Estrofem, ker nimam ovulacij.

Vsem lep pozdravček in srečno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
19.1.2015 14:47:59   
aspera
Joj, valy25, pa tako sem upala, da bo še vse ok user posted image . Če tokrat ni ratalo, pa mora ratat z zamrznjenčki user posted image .

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.1.2015 9:56:43   
Bikca
oh, škoda, da ni uspelo.

Držim ti pesti za naprej. Drži se.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
7.2.2015 15:12:11   
Emma1987
Pozdravljene vse skupaj.
Žal imam slabo novico.Prejšnji teden 3dni sem imela močnejše zbadanje v predelu jajčnika ki jih je skoraj omilil Buscopan. V soboto zvečer sem imela blago rjav izcedek ki pa je kmalu izginil, zvečer okoli 23h sem zaspala v nedeljo ob 12h sem ustala izcedka ni bilo več, moj nam je že skuhal kosilo tako da smo jedli, jaz sem bila še vedno vsa zaspana in utrujena malo me je v maternici špikalo tako da sem se odločila še malo odspati ob 13h sem že zaspala in vse do 18h nato sem vstala 'zopet' spila malo čaja malo mi je bilo slabo,moj mi je rekel da sem bila vsa bleda ko sem spala kar sem bila še ko sem se zbudila to pa tut vse, nato pa šok ob 18:40h krvavitev kot bi pipo odprla, takoj na dežurno in z rešilcem v bolnico uz je bil v redu srček lepo bil plodek velik 18,67mm krvavitev neznana sprejem na odd. ponedeljek uz bp pritisk 85/55 pulz 80!, inekcija Rhophylac 300 zaradi 0-, ter Estima. V sredo ena kratla krvavitev uz bp.V četrtek okoli 23h me je ene vrste panika zagrabila in občutek da je nekaj zelo narobe ki pa je po slabih 2urah izginil nato pa sem počasi zaspala z božanjem trebuščka ter svojem otročičku zaželela lahko nočko. V petek(včeraj) mi je rekla zdravnica ob 7h da grem domov popoldan ob 7:30h sem imela še uz plod velik 23,51mm takoj je opazila da nekaj ni v redu nato je poklicala še glavnega ginekologa oba sta ga poskusila predramiti z tresenjem vagin.uz in pritiski trebuha ki pa so bili na žalost neuspešni...srček ne bije...sledil je šok in neresničnost ter 1000vpr.Glavni razlog da je prenehal srček biti je tvorbica ki je nastala tokom 24h med trebuščkom in srčkom 'kromosomska nepravilnost' ki bi se v vsakem primeru zgodila.Sledil je mučni del prvo sporočiti mojemu nato kako da mi ga odstranijo odločila sem se kirurško in nato čakanje vse do 12:50h! Psihično sem bila totalno na dnu tut tablet za pomiritev ni pomagal. Malo lažje mi je bilo po posegu ampak dojela pa še nisem.
Tako da sedaj maja v novi postopek in nove boje od začetka saj nimava nič zmrznjenčkov.
Vsem želim srečo in vse lepo.
(Upam da se nisem preveč razpisala)

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
7.2.2015 20:46:11   
pejko
Joj, Emma, kako žalostno :( Mi je zelooo žal!!!

(odgovor članu Emma1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
8.2.2015 9:46:43   
rebrebu
ojoj emma, mi je znano tole......sicer je moji punčki nekalo biti srce v 25t in se se bobiram in nevem kdaj bom sla naslednjič v postopek, ampak upam da bo res cas zacelil vse nase rane.....srecno naprej in drzi se!

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 41 42 [43]
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 41 42 [43]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kateri del dneva je najboljši za zanositev?
V katerih mesecih in urah dneva so najbolj na višku koncentracija sperme, skupno število spermijev in normalna morfologi...