|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF september oktober 2016
26.9.2016 8:02:35   
Anonimen
Še katera sotrpinka v postopku? Da malo poklepetamo med čakanjem...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF september oktober 2016
30.9.2016 11:52:43   
Acižor
Živijo, jaz sm šele na začetku postopka. Oktobra imava konzilij, da nama povedo kakšen postopek bova imela, potem pa upam da novembra začnem z spikanjem. Kje v postopku si pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF september oktober 2016
1.10.2016 7:50:27   
1aneja1
Čakam na punkcijo, ki jo mam v ponedeljek user posted image
Srečno v postopku, sej bo šlo hitro.. in uspešno upam da za obe user posted image

(odgovor članu Acižor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF september oktober 2016
1.10.2016 9:51:32   
Acižor
Super držim pesti, da jih bo čim večuser posted image . Veš kaj me zanima, če mi lahko poveš ko si bila na konziliju ali potem takoj ko dobiš prvo menstruacijo se špikaš, ali se pri prvi menstruaciji šele prijaviš, potem pa z drugo začneš?
To je zame prvi postopek in sem malce živčna, pa ti greš prvič v postopek? Drži se ponedeljek bo kmalu tu veliko pozitivne energije ti želimuser posted image

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF september oktober 2016
1.10.2016 18:07:32   
1aneja1
Po konziliju ob prvi menstruaciji pokličeš in se naročiš na sprejem. Takrat prideta oba s partnerjem, je še par birokratskih stvari za porihtat, pa celoten postopek razložijo in pokažejo kako si daješ injekcije itd.
Potem pa ob naslednji M prideš po zdravila in začneš s špikanjem. No vsaj tako je v LJ.
Jaz sem bila pred dvemi leti že enkrat v postopku, je bil prvi in uspešen user posted image
Tokrat gre vse čisto enako kot prvič, tako da upanje je veliko... so mi pa našteli na vsaki strani 15 foliklov user posted image , me je kr groza punkcije...

< Sporočilo je popravil 1aneja1 -- 1.10.2016 18:12:13 >

(odgovor članu Acižor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF september oktober 2016
1.10.2016 21:31:39   
Acižor
Hvalauser posted image menstruacijo bom dobila ravno dva dni po konziliju, pa sem upala da ze takrat zacnem z spikanjemuser posted image . Spet to cakanje... doma imam 4 leta staro hcerkico, ki sva jo uspela ustvariti naravno in ekspresnouser posted image sedaj pa ze dve leti brez uspehauser posted image . Uau toliko foliklov bravouser posted image . Bolecina pri punkciji pa bo kmalu pozabljena ko bos drzala novo pikico v narocju user posted image . Drzim pesti v ponedeljek zdrzi

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF september oktober 2016
2.10.2016 11:32:20   
itaMara
Ja, čakanje...bolje, da ti uspe v prvo, ker drugače moraš spet čakat 3 mesece in poem ponovno ali po zamrzjenčke ali spet punkcija, kjer ponovno začneš z birokracijo...jaz čakam že od januarja, za sabo imam pa en postopek in splav, čakam na drugo punkcijo.
Acižor, kdaj si pa dobila datum za papirje?

(odgovor članu Acižor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF september oktober 2016
2.10.2016 18:40:43   
Acižor
Ojoj zakaj pa je potrebno cakat 3 mesece med dvema postopkoma? Sem mislila da gres takoj z naslednjo menstruacijo lahko spet v postopek... ja jaz sem dobila vabilo prejsnji teden in in imava konzilij 19.10.2016.user posted image komaj cakam. Mi je kar tezko, ko tako berem da si imela splavuser posted image si ne morem predstavljati kako bolece jeuser posted image pozitivno naprej v nov postopek in bo ratalo

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF september oktober 2016
4.10.2016 10:03:09   
Dar87
Živjo punce, tudi mene ta mesec caka prvi postopek ivf in upam na najboljse! user posted image
Ali ima katera izkusnje oz. se je odlocila za injekcije Elonva ki drzi 7 dni in se tako ni treba vsak dan spikat? Kolikor sem nasla na slovenskih straneh ni ravno navdusujoce, ampak v tujini zadevo prakticirajo ze kar nekaj casa... upam da nam vsem cimprej rata zagledatiuser posted image

(odgovor članu Acižor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF september oktober 2016
4.10.2016 11:52:54   
1aneja1
Dar87, jaz sem zadnjič na uz srečala eno punco, ki ima neka nova zdravila, pa ni bla najbolj zadovoljna (samo ne vem če je to to)
Vsaj pri njej je šlo zelo počasi, pa samo 2 folikla...
Vseeno pa ne moreš vedet, vsaka drugače reagira.
Ekola, punkcija je za mano, zdaj pa čakam na transfer v četrtek...

(odgovor članu Dar87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF september oktober 2016
4.10.2016 20:29:46   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: Acižor

Ojoj zakaj pa je potrebno cakat 3 mesece med dvema postopkoma? Sem mislila da gres takoj z naslednjo menstruacijo lahko spet v postopek... ja jaz sem dobila vabilo prejsnji teden in in imava konzilij 19.10.2016.user posted image komaj cakam. Mi je kar tezko, ko tako berem da si imela splavuser posted image si ne morem predstavljati kako bolece jeuser posted image pozitivno naprej v nov postopek in bo ratalo



V 3 mesecih naj bi se telo sčistilo vse terapije in hormonov. Ok, razumem, da je potrebno toliko časa med pinkcijama, ne razumem pa, zakaj je potrebno čakat za zamrzjenčka. ke po punkciji ti tudi vstavijo enega, pa si polna hormonov, zakaj ne bi mogli naslednji mesec zamrzjenčka? Katera ve? In tudi po splavu punce tako zanosijo in je vse ok, tukaj pa to ne gre...

Super, saj 19. bo kmalu tu ;)

(odgovor članu Acižor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF september oktober 2016
19.10.2016 13:31:15   
tamala86
Živjo!

Spet tu...po 3 letih smo spet v akciji :)
Oktobra 2013 nam je v4. postopku uspelo z zamrznjenčki, sedaj pa sva v 1. postopku po porodu...jutri imam prvi UZ, da vidimo, kako rastejo folikli.
Veliko sreče vsem sotrpinkam!!!

LP :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?