|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jaša ali jaš
14.8.2014 7:22:25   
Anonimen
kaj vam je lepše...jaša ali jaš....se ne morem odločit.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jaša ali jaš
14.8.2014 8:16:26   
HuAnita
Jaša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jaša ali jaš
14.8.2014 11:25:51   
Pandica
Jaša

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jaša ali jaš
14.8.2014 13:56:49   
Mistica
Meni pa je ljubše JAŠ user posted image
Sta pa obe imeni lepi..
lp

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jaša ali jaš
14.8.2014 17:36:45   
RH82
Če gre za fantovsko ime, se mi zdi Jaš boljši, ker je Jaša lahko tudi ženska oblika. Sta pa obe redki in morda zato bolj zanimivi.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jaša ali jaš
20.8.2014 5:38:38   
naja17
Meni sta oba všeč in tudi sta bila oba na moji listi in ravno tako se nisem mogla odločit, pol je prevladal Jaša pri meni, Jaš pri mojem, na koncu sva ga črtala z liste, rešilo nas je pa tak rojstvo deklice. Uglavnem jaz bi izbrala JašA user posted image .

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?