|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij(k)e 2011
23.7.2014 7:47:52   
**M**
joj ne govor, tale čas tako leti, da sploh ne dohajam. Se mi zdi, da sva jo včeraj domov prinesla. Je pa še vedno kot navita, energije za izvoz, spanja rabi malo že od rojstva. Ji je pa trenutno zelo zanimivo gledati videoposnetke ko je bila dojenček, ji kar ni jasno, je prav smešnauser posted image

Šibate kaj na dopust? Mi gremo naslednjo soboto za 14 dni v Dalmacijo. Že komaj čakava, upam, da bo vreme ok in letošnji dopust tak kot mora biti. Lani smo namreč zaradi uroinfekta pristali v Zadarski bolniciuser posted image

Waw verjetno ti lahko že čestitamuser posted image Želim ti lepo nosečnost in glasnega dojenčkauser posted image  Boš imela kar pestro.

Pri nama na tem področju nič novega, vmes sem nenačrtovano zanosila, imela  ss, sedaj pa zaradi določene situacije odlašava. Bomo vidli kaj bo...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Julij(k)e 2011
25.7.2014 9:51:45   
rakica82
ja tudi naša je kot navita, govori kot strgan dohtaruser posted image , tiho je samo ko spiuser posted image . spala mi je oa zdej 14 dni kar precej ,ker je imela na začetku meseca bakterijsko pljučnico, preden smo pogruntali je minilo skoraj en teden ,brez spanja, ko je dobila antibiotik je prvo noč prespala in pol nosila notri. zdej pa spet po starem vstajamo ob 6h, mi gresta pa obe spat zvečer malo čez osmo. tudi čez dan ,tamala gre, Sara pa kot kdaj, dam jo v posteljo, če zaspi v redu, drugače pač ne.
čez 14 dni imamo pediatrinjo pri 3 letih, da vidimo koliko smo zrastli.

drugače je pri nas pestro ,zdej sta obe doma na počitnicah, razumeta se super, noro sta navezane ena na drugo, se pa seveda tudi skregata, mala grize,...dolgčas ni.

na dopust smo šli zadnj iteden junija za en teden, to je to letos, smo mislili it danes za vikend, ampak ne gremo ker je slaba napoved. vi pa upam da, boste uživali brez izelotv v bolnice in predvsem da vam bo vreme služilo

user posted image za SS, nič lepa izkušnja, čeprav ni bilo načtrovano

tudi moja tokratna nosečnost je vse prej kot načrtovana, ampak ne morem it delat splava ker je kontracepcija zatajila. kakor koli bo, važno da bo otrok zdrav, včeraj se je tako lepo postavil za slikicouser posted image . PDP imam pa 28. 2 2015

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 352
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?