|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2020
26.11.2019 20:32:03   
MauMow
Ja pa cukra sploh ne smem... nic sladko... mi takoj gor dvigne... pijem lahko sam vodo... jem pa ne vem kaj... js upam da mine sam slabo kaze ker sem ze v 13t

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junij 2020
27.11.2019 12:51:54   
september1
Evo..nuhalna za mano..zaenkrat vse ok...ni hotel pokazat spola  sumi pa na fantka.

Bruhanje je se skoz prisotno..slabost pa malo majn.naslednji pregled imam 17.12..komi čakam🥰

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junij 2020
1.12.2019 22:14:08   
Anonimen
Ta teden sem tudi jaz imela nuhalno. Je vse okej, spola pa tudi nismo videli, ceprav si ful zelim zvedet, kaj je :) V prejsnji nosecnosti me pa sploh ni zanimalo hehe :)Kati_

(odgovor članu september1)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junij 2020
1.1.2020 18:21:31   
tea88
pozdravljene nosečke tudi jaz se pridružujem vaši skupini junij 2020.
Sem v 16 tednu in 2 dnevu.user posted image in to je moja prva nosečnost.
veselim se prebiranja in deljenja mnenj o vašem in mojem poteku nosečnosti.
pa srečno 2020 kar za nas zagotovo je saj dobimo najlepše darilouser posted image

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junij 2020
1.1.2020 19:06:42   
tea88
september 1
tudi meni je na nuhalni povedal da je fantek se bom pa pustila presenetituser posted image glede na to da že imate doma enega navihančka me pa zanima če je spol otroka ki vam je bil rečen na nuhalni bil potem res pravilen?
kako je bilo na pregledu?

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junij 2020
3.1.2020 9:14:42   
Ka_tya
Pozdravljene punce :) 

Se vam tudi jaz pridruzim, PDP imam 18.junij. Trenutno sem v zacetku 4.meseca. Mali pikec spočet po naravni poti, v prvem poskusu. Trenutno nimam nobenih težav, sploh nevem da sem noseca. Upam, da tako ostane do konca in da bo vse ok. Nifty test ste delale?

(odgovor članu tea88)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junij 2020
3.1.2020 9:15:34   
Ka_tya
Ps: kje najdem fb skupino?


(odgovor članu tea88)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junij 2020
3.1.2020 12:51:24   
tea88
pozdravljena Ka_tyauser posted image
midve pa imava potem kr blizu PDP jaz imam 16.6. Spol so ti povedali na nuhalni? joj jaz sem pa imela kr težave v prvem tromesečju(slabost hvala bogu brez bruhanja, vrtoglavico,glavobole, krče)ampak zdaj je hvala bogu konecuser posted image
jaz nifty testa nisem delala, ker je bilo na nuhalni vse vredu in je rekel ginekolog, da ni potrebe po dodatnih testiranjih.
ti si bila?

(odgovor članu Ka_tya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junij 2020
3.1.2020 19:36:49   
september1
Tea88 v 1.N na nuhalni ni bila cist 100% za fantka..so pol na amniocintezi potrdili da je fant..

Zdaj pa je imel nogice tako narazen da se je lepo videlo da bo fant🥰

(odgovor članu tea88)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junij 2020
3.1.2020 19:59:46   
tea88
kako je pa starejši sprejel, da bo dobil bratca?
a pregled za nosečniško sladkorno si imela? meni je moja g. rekla da se ta pregled opravlja po 20.tednu,prijateljica pa mi je rekla da je njo že prej dala.
kako je bilo na pregledu?

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junij 2020
4.1.2020 9:51:52   
september1
Tea88 tastarejsi sin si je skoz želel bratca in tudi sedaj si ga zeli..(sicer se ne ve da ga bo dobi-bo presenecenje do konca,vsaj upam😊)

Za sladkorno sem dala kri  ze na zacetku pa je v meji normale....mislim da ti istocasno s tokso pregledajo se za sladkorno.Do zdaj je na pregledih bilo vse ok...17.1. Imam morfologijo

(odgovor članu tea88)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junij 2020
4.1.2020 15:41:00   
Ka_tya
Tea88, na nuhalni ni bil preprican za spol, bolj se je nagibal k fantku :) 

Je katera tukaj iz Mb?

(odgovor članu tea88)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junij 2020
4.1.2020 21:13:19   
tea88
pol bomo pa vse trenutno v skupini imele fantke, se nam še more kakšna mamica ki punčko pričakuje pridružit :)

Ka_tya jaz sem iz mbja tudi. to bo tvoj prvi otrok?

september1 pol pa naj kr tako ostanejo pregledi :)jooj jaz komaj čakam to morfologijo da vidim in slišim da je z mojim fantkom vse vredu.
Kaj ginekologinja opravi morfologijo ali se gre to kam drugam opravljat? a ve mogoče katera če je lahko partner pri morfologiji prisoten?

(odgovor članu Ka_tya)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junij 2020
5.1.2020 17:18:21   
september1
Tea88 v 1.N sem sla v UKC MB...ker moja g ni delala morfologije..pa je bil partner zraven

Zdaj pa sem menjala g(oz.ginekologinjo je zamenal ginekolog) pa sam dela morfologijo. In partner bo tudi zdaj zraven.

(odgovor članu tea88)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junij 2020
8.1.2020 8:57:56   
Ka_tya
Tea88, ja moj prvi mladicek :) 



(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junij 2020
11.1.2020 9:34:39   
hope2018
Zivjoooo punceeee evooo se vam se jaz maloo pridruzim...in sicer imam pdp 2.7. Po zadnjem pregledu v cetrtek. Je ginekologinja rekla da nas fantek pridno raste in je za 6 dni vecji tako da mi je prestavila datum poroda na 26.6.😁😁😁😁Kakoo ste vee? Pocutje?? Kdaj imate morfologijo?? 


(odgovor članu Ka_tya)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junij 2020
11.1.2020 17:22:23   
Mamiela
Zdravo punce. Se vam se jaz pridruzim. Prvic mamica, rok pa 26.6. 😊 najprej sem samo prebirala vasa sporocila, zdaj pa sem se odlocila, da se sama kaj napisem, da malo pocvekamo. Sama imam morfologijo zacetek februarja, tako da se bo se malo vleklo do takrat. Pocutje je fenomenalno v 2.tromesecju, spet energija nazaj :)) kako je pri vas?
Imam tudi eno vprasanje za vas - se katero zacne v desnem spodnjem delu trebuha malo ''spikat'' pri daljsem sprehodu? Pri tem se mi vcasih pojavi tudi zelo malo malce rjavo obarvanega izcedka, ampak samo ob hoji, drugace ne. Se se katera srecuje s tem?

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junij 2020
13.1.2020 11:42:57   
Mojca2020
Živjo.

Se vam z veseljem pridružujem. S punčko user posted image user posted image . PDP imam 14.6., komaj čakam morfologijo v začetku februarja. user posted image .

(odgovor članu Mamiela)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junij 2020
13.1.2020 11:46:14   
september1
Mamiela tudi mene spika v sp.delu trebuha po sprehodu oz izletu v hribe(razen krvavega izcedka nimam).ampak zdej preden grem v hrib in ko pridem domov spijem magnezijevo tableto in je boljs.

V petek imam morfologijo..se katera ta teden?

(odgovor članu Mojca2020)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junij 2020
13.1.2020 11:46:56   
september1
Mojca2020 dobrodosla...pa srecno do konca


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junij 2020
20.1.2020 22:28:04   
Mamiela
Hej, kako ste kaj mamice? Junijke smo kar bolj tihe zgleda 😁😁 kako je kaj? Za katera cuti kake premike in brcke? Jaz se ne in jih ze nestrpno cakam ☺

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junij 2020
22.1.2020 10:57:39   
Mojca2020
Veš, da sem tudi sama razmišljala, da se "pri nas" najmanj dogaja. Jaz sem čutila včeraj prvič tako močne brce, da sem vedela, da je to, to. Kdaj prej nisem bila čisto prepričana. Je pa super občutek, sploh zame, k sem prvič noseča.

Bi imela pa eno vprašanje in sicer glede teh predavanj - priprava, šola za starše, ipd. Kdaj se je dobro prijaviti? Mi bo to povedala ginekologinja ali se prijavljam neodvisno od tega? Ve ste hodile samo na šolo ali še na kaj drugega? Je uporabno?

Hvala za odgovore in vse dobro vsem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mamiela)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junij 2020
22.1.2020 13:31:50   
Frodo
Hej,

Se še jaz pofočkam pa upam,da ratamo kaj bolj zgovorne user posted image . Se pridružujem junijkam, rok imam 20.6.2020. Nifty pravi, da bo fantek. Jaz pa neučakano že spet čakam naslednji pregled, da ga vidim na ultrazvoku. Na zadnjem pregledu sem slišala samo srcka user posted image .

Drugače, da bi ga prav čutila, se mi ne zdi. Nekaj čutim, ampak nisem sigurna kaj to je. Tako da je zaključek, da verjetno to ni to :) Hlače že malo improviziram, drugače pa nimam ravno občutka, da bo nek dojenček prijokal na svet. Se mi vse zdi še znanstvena fantastika. Tako, da tudi priprave, nakupovanja in ostala je še postavljeno na stranski tir user posted image user posted image .

Lep dan vsem!

(odgovor članu Mojca2020)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junij 2020
24.1.2020 8:00:23   
Mamiela
Hehe ja, tudi naju še vsi nakupi čakajo. Ničesar še nisem, čeprav bi bilo mogoče dobro kakšno stvar sproti, da ni potem vse na kupu. Vsaj ta velike stvari (voziček, lupinica ipd.) bi rada čimprej, da odmislim user posted image . Sem pa že kar precej okrogla, tako da sem ta 'običajne' hlače že pospravila, ker me enostavno vse tišči. Vprašanje, če jih še sploh dobim nase user posted image

Mojca2020, mislim, da ti glede šole povejo pri ginekologu, ja. Jaz bom naslednjič vprašala sestro, kdaj bi bilo pametno začeti s to šolo. Vem, da pri nas to vsak mesec izvajajo v zdravstvenem domu, tako da se moraš najbrž samo odločiti, kdaj greš. Nekako sem planirala marca/aprila, bom pa v začetku februarja, ko grem tudi na morfologijo, vprašala še to. Imam pa drugače namen opraviti kak tečaj v Spletni šoli Veva, ker so mi ene kolegice res priporočile; npr. tečaj dojenja (ki je baje res super) pa tečaj Prve pomoči. Pač prvič bom mamica in vem, da bom bolj mirna, če bom imela neko predznanje. Vem, da na koncu potem vsem vse 'rata' in da tega ne potrebuješ nujno, vseeno pa nevem, zakaj si ne bi olajšal določenih zadev, če si lahko. Pa še niso to zdaj neki zelo visoki zneski user posted image

Je mogoče še katera razmišljala o čem takem ali pa že celo opravla kaj podobnega?

(odgovor članu Frodo)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junij 2020
19.2.2020 5:26:27   
MauMow
Da se se mi malo javimo... smo ze v 25t... se tretji fantic se nam bo pridruzil. Se veda se en velikan.... 
Mam kr nekaj tezav z otrjevanjem, sedeti ne morem ker me spodaj vse boli tako da lezim ali stojim... iz 16-20t se mi je MV ze skrajsal kar se do sedaj se ni tako da mam ta teden spet pregled da malo vidimo kako in kaj. Mala oz. velika zaba pa me veselo brca (vecino spodaj proti mehurju in kar naprej skacem na wc) 

(odgovor članu Mamiela)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Koliko carskih rezov lahko imate in kako d...
Vsaka ženska je drugačna. Nekatere okrevajo brez posebnosti po vsakem carskem rezu, druge pa potrebujejo več časa, saj i...