|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparoskopija,histeroskopija...
11.10.2014 9:00:29   
sakuL
Zdravo.
Prosila bi za nekaj infomacij in sicer moram sedaj cakati na svojo naslednjo menstruacijo. Ko jo dobim moram na Polikliniko v LJ dati kri,kjer mi bodo pregledali te hormone pa tako naprej. V tem casu se moram narocit na UZ prehodnosti jajcevodov (mislim da mi pise HSG),
Ko dobim naslednjo M(se pravi cez cca 2 meseca) morm prvi dan M jest neke tablete (kot pripravo na opercaijo)in v roku 10 dni mi bodo odstranili pregrado in pregledali skozi (semi zdi da popek) ce je se kaj takega za "popravit".
Zanima me,ce ste tudi ve morale toliko casa cakati na vse to?
Koliko casa ste dejansko morale pocivati?
Kdaj ste potem ze lahko intenzivno delale na otrocku?

Hvala vam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparoskopija,histeroskopija...
26.10.2014 17:16:02   
tikky
oj, jst sem čakala vse skupaj slab mesec. Sem pa imela za odstranit samo pregrado..
(tisto skozi popek pa naredijo tri luknjice in pregledajo kaj se dogaja in je boleče vse skupaj.)user posted image
V sobi smo bile tri za odstranitev pregrade in nobena ni imela bolečin. Najbolj strah me je bilo pred operacijo ker
nisem vedla kaj pričakovati. Po operaciji je potrebno počakati dve M in potem greš na pregled in ti povejo če je vse
ok user posted image počivati pa moreš 1 teden in dvigovati ne smeš nič..ti dajo pa vsa navodila sabo domov

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparoskopija,histeroskopija...
27.11.2014 1:59:26   
Maja1990
Jaz sem imela odstranitev pregrade lani feburarja, je bila pa res čist rutinska operacija - 15 min in sem bila fertik. Bolj je mučna sama predpriprava - prideš dan prej na oddelek kjer naredijo vse preiskave, potem je pa bolj kot ne post (samo juha - tekočina in kompot - brez sadja), zjutraj pa potem ena za drugo v operacijsko. Prej dobiš še tabletke za razširitev materničnega vratu in potem ležiš do op. Jaz sem se zelo dobro odzvala na splošno anastezijo, me je pa zelo bolelo ko sem se zbudila, ene pol ure so rabili analgetiki da so zagrabili, potem je bilo pa super. Šla sem domov še isti dan, popoldne. Čez nekaj mesecev sem imela kontrolo, bp. Za zanositev pa sem dobila ''ok'' po dveh ciklusih - da se sluznica obnovi oz. da se brazgotina res zaceli.

Laparoskpija je pa malenkost bolj invazivna operacija, ki načeloma tudi dlje traja. Lahko je kurativna ali raziskovalna (se pravi da se išče vzrok neplodnosti). Naredijo se tri vrezi - popek ter dva nižje. Bratova partnerka je imela dve histero/laparoskopiji zaradi močne endometrioze in je bila kar boga... Ampak po uspešnem IVF postopku ima(mo) zdaj doma čudovitega fantka! :)

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 27.11.2014 2:00:58 >

(odgovor članu tikky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?