|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
29.8.2017 9:22:50   
MartinaTaja
Pozdravljene,

Mene boste lahko obarvale user posted image , danes 3 dni pred M test negativen in počutje brez vsakih znakov ne za user posted image ne za user posted image

(odgovor članu Inna23)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
29.8.2017 9:45:02   
darja91
Jaz sem bila par dni čisto brez energije, tako da nisem nič sporočila. V soboto sem dobila user posted image , tako da je ne pričakujem septembra. Veliko sreče vsem!

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
2.9.2017 15:37:28   
Pozitivka14
Darja91 in MartinaTaja glavo gor. Nov mesec je tu in nadaljujemo našo bitko
user posted image . Sama sem ta ciklus jedla klomifen in sem v sredo prav mislila da me bo razneslo od bolečin. Je bila močna ovulacina user posted image . Z mojim sva nalogo opravila sedaj pa cakamo... user posted image
Evo jaz je ne pričakujem 9.9. user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
3.9.2017 21:14:13   
MartinaTaja
Pozitivna želim ti user posted image

Danes je prišla user posted image .....gremo v nove boje 3 cikel clomida

(odgovor članu Pozitivka14)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
3.9.2017 22:07:31   
Pozitivka14
MartinaTaja glavo gor. Sedaj bo jesen in se bomo več cartali doma in bo zagotovo bolje.
Povej si imela po ovulaciji kaj bolj boleče prsi po jemanju klomifena. Mene ze od ovulacije bolijo bolj kot ponavadi.
user posted image upam na user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
4.9.2017 8:06:24   
MartinaTaja
Ko je bila ovulacija sem jo pošteno čutila, po ovualaciji pa nobenih znakov več. Ta mesec bom poskusila klomifen od 3-7 dne, sedaj sem pila od 5-9 dne, malo sem brskala in nekateri pravijo, da se pridela več jajčec bomo videli, pa prej pride do ovulacije. Kljub temu, da jemljem clomid imam user posted image na 34-36 dni, ta mesec celo na 37 dni. Ovualcija pa je cca 12 dni po zadnji tableti, vse skupaj se mi zdi malo dolgo, ker ovulacija po zadnji tableti naj bi bila med 5-10 dni.

(odgovor članu Pozitivka14)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
4.9.2017 20:12:26   
Pozitivka14
MartinaTaja jaz sem ga jemala od 3-7 dne ciklusa pa sem dobila ovulacijo tocno 14 dan od prvega dne ciklusa kar pomeni 7 dni po zadnji tableti. Moj ciklus je veliko krajši 25 dni. Tako da bo v soboto znano ali nama je uspelo ali ne. Me pa prsi ne bolijo več toliko ampak so pa bradavice se vedno bolj obcutlive kot ponavadi. Ponavadi so obcutljive samo na dan ovulacije in pa dva dni pred menstruacijo. Hmmm bomo videli.
Res smo čudna bitja ženske. user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
6.9.2017 10:05:24   
Allstar
Zdravo punce,
Sem odprla septembrsko temo, da se bomo lahko tam spodbujale, navijale in pomagale user posted image . Drzimo pesti ze 9.9. user posted image

(odgovor članu Pozitivka14)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?