|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lokacija za piknik poroko
12.1.2010 16:34:35   
jana k
Živjo punce! Potrebujem malo pomoči. Čez 5 mesecev se poročim in še nimam izbrane lokacije za poroko. Imela bi piknik varianto, nekje na prostem. Ali katera pozna kakšno primerno lokacijo za takšno poroko. Gostov naj bi bilo okoli 80. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lokacija za piknik poroko
12.1.2010 18:20:28   
AnBan
Kater del Slovenije pa?

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lokacija za piknik poroko
12.1.2010 18:49:46   
jana k
ne vemo še. Računamo pa nekje okol Ljubljane!

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lokacija za piknik poroko
12.1.2010 20:40:19   
hubi
Volčji potok

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lokacija za piknik poroko
12.1.2010 20:42:26   
črticaa
na brdu,...ne vem kako točno se reče nekaj RAČJEGA jezero ali obrežje,....ful fensi in lepo

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lokacija za piknik poroko
12.1.2010 20:44:55   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

na brdu,...ne vem kako točno se reče nekaj RAČJEGA jezero ali obrežje,....ful fensi in lepo


sory

RAČJI OTOK user posted image user posted image user posted image


http://www.brdo.si/139

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lokacija za piknik poroko
13.1.2010 11:52:43   
SaaS
Jaz sem bila na eni podobni poroki V Bistri, tehniški muzej. Sam obred je bil zunaj in potem žurka.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lokacija za piknik poroko
13.1.2010 12:42:33   
bubu10
V Bistri smo bli tud mi na eni taki poroki pa ni blo švoh! Veš kje je tud fajn v Skaručni! Že veš kdo ti bo peku? Mesnica Čižman iz Gamelj dela full fajn take fešte! Velik sreče ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lokacija za piknik poroko
13.1.2010 14:52:48   
Martinčka
Posestvo Herk...  gor je čudovit razgled ker je na okoli 1000m, pa še cerkvica je na posestvu če se bosta poročila cerkveno:)

(odgovor članu bubu10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lokacija za piknik poroko
14.1.2010 21:42:09   
jana k
za peko smo se neki menil z mesarijo Čižma, imajo kr kul ponudbo. Pa dost ugodno. Drgač se bova pa v Plečnikovi cerkvi v Črni vasi poročila. To je res najlepša cerkvica! :) Hvala punce za vse informacije!

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lokacija za piknik poroko
20.1.2010 9:38:12   
Di_Di
jana k jaz poznam en full lep piknik plac, sam je na koroškem, šmartno pri slovenj gradcu... če vama ni daleč.

Zelo lep ambijent pogled na dolino vse okorg zeleno... pa še dragno ni neki čez 100eu je najem če se ne motim... no to bi blo potreno vprašat. matičar vas pa lahko pride kr gor poročit

Lej tu je en članek iz večera pa si preberi http://www.gore-ljudje.net/novosti/38174/ da boš mal vidla kaj v časopisu pišejo o tem placu.

So pa full prijazni, jih osebno poznam. če te bo kar koli zanimalo ali boš potrebovala tel št. mi pošlji po ZS.


Bom probala najt kake fotke pa ti jih posredovat..

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lokacija za piknik poroko
17.11.2015 19:27:59   
Maja1234
Živijo,

piknik poroko lahko imata tudi na lokaciji link: Piknik poroka poročne lokacije

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lokacija za piknik poroko
25.5.2017 19:04:16   
Štefka Senica
Zdravo

Prelep prostor za poroke na prostem 12 km Ljubljane imajo velik toplar lokacija Babna Gora pri Polhovem Gradcu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009311638296&fref=nf

http://www.najem-koce.si/pr-kozolc-v-babni-gori

Mail za rezervacije : TdVeternik@gmail.com

< Sporočilo je popravil Štefka Senica -- 25.5.2017 19:05:30 >

(odgovor članu Maja1234)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lokacija za piknik poroko
18.3.2018 13:48:49   
Katka26
Jaz sme bila na poroki v Bistri pri Vrhniki in prav romantično tam. Pojdi si pogledat, paviljonček, račke, narava, krasno je.
Skarušna odvisno od klientele, so zelo sproščeni in ustrežljivi. Lačen ne bo noben in zabavali se boste. Sem bila na eni drugi poroki v Skaručni in je bilo zelo sproščeno in odlično za prste obliznit. Zraven imajo sobe za nočitev, tako, da je tudi iz tega vidika priročna točka za oddaljene svate.

(odgovor članu Štefka Senica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?