|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magisterska naloga- pomoč
27.2.2018 10:32:25   
Anana88
Pozdravljeni!

Zelo bi bila vesela, če mi izpolnite tale kratek anketni vprašalnik. Podatki so anonimni in jih potrebujem za svojo magistrsko nalogo.
Sej ga objavila že nekaj dni nazaj, a je bil izbrisan.
Na ta forum sem se obrnila, ker sem videla, da je veliko aktivnih staršev, katerih podatke potrebujem.
Najlepša hvala za vsako izpolnjeno anketo!
https://www.1ka.si/a/157801

Lp, Ana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magisterska naloga- pomoč
27.2.2018 11:09:08   
maca83 RR
Resila sem anketo. Ne vem zakaj je bila izbrisana. Morda ni bilo zraven razlage kam gre link? veliko uspeha pri pisanju naloge. user posted image

(odgovor članu Anana88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magisterska naloga- pomoč
8.9.2019 15:18:48   
Peter91
Pozdravljeni,

Tudi sam bi lepo prosil vse starše v tej skupini, če bi lahko rešili kratko anketo (4min) na temo uporabe pametnih igrač pri otrocih. Manjka mi še okoli 30 rešenih anket.
https://www.1ka.si/a/227382

Lep vikend še naprej!

(odgovor članu maca83 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Gregorjevo - Praznovanje z otroki
Na Gregorjevo lahko spuščate ladjice, organizirate družinski dan ljubezni ali raziskujete stare ljudske običaje.