|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 21:16:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: bastian111

Tudi moji sorodnici je g. napovedala na vseh petih uz fantka ,na koncu pa punčka! Tudi onadva sta vse kupila za fanteka.Mislim pa da jih je slišala G!


Še vedno pa punčka lažje nosi fantovske barve kot fantek roza. Za punčko dokupiš kaj tipično punčkastega in kombiniraš. Pri fantkih je pa to mal težje.

Midva v 1. user posted image  nisva vprašala, ker sva želela presenečenje. Vsa oblačilca so bila bolj neutralna. Rodila se je user posted image  in več kot pol leta so nam govorili, kako luštnega fantka imamo user posted image . Ne vem, a morajo bit vse punčke "rozike"?


mi je znanouser posted image user posted image user posted image mojo malo sem večkrat oblekla v kaj modrega,ker mi je barva všeč-se mi je zgodilo večkrat,da je ker mislil,da imamo fantkauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Napačna napoved spola?
20.2.2008 22:17:23   
nuka
Obakrat so napovedali pravilno. V tretje nismo vprašali, bomo videli v roku 6 dni.

_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
20.2.2008 22:24:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Napačna napoved spola?
21.2.2008 0:43:16   
soncek28
Meni je že na nuhalni svetlini dr.Strahova napovedala,da bo punčkauser posted image ,pa tudi moj ginekolog,in je res bila.Moja želja je bila izpolnjena.
 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Napačna napoved spola?
21.2.2008 7:12:37   
Bonnie_RR
Mene spol ni zanimal.
Poznam pa en primer, ko so ženski celo nosečnost in celo še kakšno uro pred porodom napovedovali punčko, rodila je pa fantka. user posted image user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Napačna napoved spola?
21.2.2008 7:59:23   
čbela
na NS mi je Pušenjak rekel da 80%DA JE user posted image na morfo pa moja gin.user posted image
tkod a čakam kaj bo :)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Napačna napoved spola?
21.2.2008 8:38:30   
NinKa
Men so v prvi user posted image  na NS rekli user posted image , pol pa so vsi G do zadnjega dne pred porodom trdili da je user posted image . Ven je prišel user posted image . Torej napačna napoved.

Sedaj v drugo pa še ni noben nič kaj napovedal, ker je na morfologiji user posted image  nogice skup držal. Torej še čakamo. Po mojem občutku, ki je enak kot v prvi user posted image , pa je user posted image .  Bomo videli kaj bo.

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Napačna napoved spola?
21.2.2008 8:40:30   
*zvezdica*
V prvi nosečnosti so mi na morfologiji napovedali user posted image  in je tudi res bil. Sedaj v drugo pa pravijo, da bo najbržuser posted image , bolje se bo videlo šele na morfologiji...kaj bo pa res pa povem avgusta.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Napačna napoved spola?
21.2.2008 20:52:06   
Naina
Na morfologiji naj bi bila user posted image . V 32. tednu smo ugotovili, da je ta punčka dobila jajčka in postala user posted image . Kaj bo bomo pa videli čez največ 10 dni.user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 9:41:49   
Nastya
Ali katera pozna gin. dr. Jožico Kežar ? Vem da je zelo dobra gin., ampak mene zanima ali se je ona že pri kateri zmotila pri napovedi spola ? Moj mož si grozno želi punčko, napovedan pa je fantek (20 T) in sedaj pa me je že kar v dvome spravil in že sama več ne vem ali naj zaupan napovedi ali naj kar vse bolj neutralno kupujem, tako kot pavite ve, da ne bo na koncu presenečenje.

Da se razumemo meni osebno je važno da je otročiček zdrav in da je vse v redu z njim, neglede na spol.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 11:24:07   
Nasara88
Gin. žal ne poznamuser posted image Te pa razumem, ker je pri meni situacija enaka, prav zato pa sem zastavila vprašanje. Predvsem me je zanimalo, če se je v tem obd. okrog 20T napovedan user posted image potem rodil in je bila user posted image user posted image . Ker so napovedi NS itak še precej zanesljive, verjamem da pride ravno pri teh napovedih velikokrat do pomot, za 20 T pa ne vemuser posted image  

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 11:35:30   
viv_
Pri meni so 1. v 20 tednu napovedali punčko in je bila, 2. so na NS napovedali punčko in je bila.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 11:43:46   
Mojčka N.
Ko sem imela v 20 t pregled sem vprašala za spol otročka in se ni dobro videlo ker je bil otroček tako obrjen,potem sem iz radovednosti na vsakem uz vprašala in kar dolgo časa ni bila sigurna kaj bo je pa rekla da kaže bolj na fantka. in tudi sama sem imela nekako občutek da bo fantek.  Zadnji mesec pa sem prosila  če mi lahko nadalnje preglede dela gin. v lj. ker sem se preselila no tam so mi pa skoz govoril da se lepo vidi da bo punčka.user posted image  In pol komu vrjet? Dobr je blo vsaj to da sem mela nevtralne barve oblačil in vseh ostalih stvari... No na koncu se je res rodil fantekuser posted image .

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 13:22:42   
neisha80
napovedali user posted image ,rodila se jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mojčka N.)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 13:43:17   
janet
Prvič napovedali 3x user posted image in je bila.
Drugič napovedali user posted image po Uz -ju ( nato sem imela kromosomsko preiskavo, ki je potrdila user posted image ). Bomo pa videli čez 27 dni kaj je, če je preiskava sigurna.user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 14:11:37   
jajula
na NS&morfo mi je Pušenjak rekel da bo sigurno user posted image . je tud reku, da se v 95% primerih slabo vidi in zato pride do napak pri napovedovanju (pa verjetno je tud odvisno od izkušenosti ginekologa).
no in res imamo user posted image user posted image

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Napačna napoved spola?
28.2.2008 19:29:01   
arabela*
v prvi nosečnosti sem na drugem uz vprašala,pa mi je moj gin.reko da je 50% da bo punčka,ni pa sigurno.Pa sem ves čas vedela da bo punčka.Vse v roza odtenkih sem kupovala.Pa se nam je res rodila user posted image .
Sedaj,ko sem drugič user posted image  pa nočem zvedet spola,sicer me mika,ampak bi raje presenečenje.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Napačna napoved spola?
26.2.2015 11:06:42   
Liza12
Mene pa zanima sledeče. Na UZ je videla g. tri pikice in je rekla, da to je punčka. Kakšne imate ve izkušnje, res te tri pikice pomenijo, da je punčka ali je lahko fantek tudi?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Napačna napoved spola?
1.3.2015 11:17:05   
isobel
Jaz imam 2 user posted image in enega user posted image še na poti. Pri vseh treh se je na UZ na morfologiji vsakič konkretno videl lulek in jajčka. Torej, za fantka lahko rečem, da je celo meni kot laiku bilo očitno, da na ekranu vidim moška spolovila.

(odgovor članu Liza12)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Napačna napoved spola?
2.3.2015 9:13:45   
divans1
Pri obeh fantkih je bilo potrjeno v 16. tednu in res sem rodila dva fantka. Zdj v tretje pa so mi že velikokrat potrdili, da je punčka, tko da upam, da je res.user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?