|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
12.5.2014 10:56:30   
tinče
Limonca, super si, hvala!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
12.5.2014 11:01:45   
tinče
Aja, no danes imava midva drugi pregled (oz. mož ima spermiogram, jaz pa dobim podatke o hormonski terapiji) in če koga zanima lahko poročam kako je bilouser posted image
Malo me firbec matra kako dolgo terapijo bom dobila 1 mesec....3 mesce...4 mesce...? kdo bi vedel..user posted image

Lep dn vam želim še naprej

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
13.5.2014 13:15:44   
reni36
Tinče jaz sem trenutno pri Rešu v drugem postopku za drugega otroka in tudi nič ne plačam.

Prosim sporoči, kaj sta se zmenila z Rešem :-)

Lp

(odgovor članu tinče)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
13.5.2014 16:52:37   
tinče
No superca, hvala tudi tebi reni36
Ja sicer pa tako, ja včeraj sva bila pri Rešu, mož je še enkrat dal spermiogram (nič boljše - še vedno slabo, par jih je zgubljeno bezljalo sem ter tja, pa še to se jim ni nič mudilo) meni pa je našel na enem jajčniku en folikl (11 dan v ciklusu)ki mu še malo manjka da bo ravno pravšnji, na drugem jajčniku pa polno cist. Dobila sem Klomifen 3-7 dan v naslednjem ciklu po 0,5 tabletke. 13-14 dan v ciklu moram priti na UZ (pa še to moram loviti njegov delovnik v Dravljah torej ponedeljek ali četrtek) in tisti večer preden pridem na UZ morava rikikoko, da bo videl do kam so prismučali moževi korenjaki.

Toliko kot sedaj komaj čakam M je verjetno nisem še nikoli, komaj čakam da se postopek začne odvijati. No verjetno je katera malo debelo pogledala in si misli joj tale deklina pa ne ve kaj jo čaka.user posted image No mogoče res ne vem kaj naju čaka, a vseeno smo korak bljiže.
Imam kolegico (ki ima kolegico ki je šla skozi postopek) in me na vse pretege straši če se zavedam kaj pomeni punkcija in kako boleča je user posted image Hm....verjetno res ni enostavno, vendar verjetno tudi porod ni tak kot da bi šel v trgovino po kilo štruce. Glede na to da je včeraj v času obiska pri Rešu švignilo mimo vrat 6 parov.....pa so bili še vsi vidit živi....potem bom tudi jaz to prestala. Da pa ne govorim, koliko vas je tu takih ki ste že parkrat šle skozi to pa vam za enkrat tudi še nič ne manjka (razen to da ste malo lažje za par jajčnih celic) in nekaj dodatneh gubic od skrbi ste dobile user posted image

Pridne bodite dame.


(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
17.6.2014 6:06:14   
Haeun
Pozdravljene, sem nova na tem forumu, ceprav ze precej izkusena po 8 letih upanja user posted image . Dr Resje bil moj osebni ginekolog kar nekaj let in kasneje sem se tudi zacela zdraviti v njegovi ambulanti za neplodnost. Prva izkusnja je bila OK, nikoli neprijazen ali kaj podobnega, glede zdravljenja neplodnosti pa ne. Dobila sem obcutek kot da sem na tekocem traku, nobene diagnoze, UZ pregled 1 minuto, spermiogram in napotnica za hormonske preiskave, .. samo krvne preiskave 2 hormonov in napotnica za laparoskopijo. Brez da bi me dobro pregledal, vprasal kaj dosti ni. Tako da se mi je vse skupaj zdelo malo mimo in sem poiskala drugo ginekologinjo, Dr Mirjam Cvelbar iz Nm, ki si je vzela 1 uro casa zame, ugotovila je da imam pregrado na maternici in PCO, cesar prej nihce ni ugotovil. Tudi na obsezne hormonske preiskave me je poslala. Predvsem pa njen odnos je drugacen, prijazen in vzpodbuden. Nobenih komentarjev a ze tako stara ipd. Taksna je moja izkusnja...

(odgovor članu tinče)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
17.6.2014 7:11:02   
sunprincess
Mene pa zanima, če se pri dr. Rešu da dobiti bolniško za partnerja za dan punkcije in transferja? Jaz ne rabim, njemu bi pa prav prišla,da ne bo koristil dopusta...

(odgovor članu Haeun)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
17.6.2014 8:18:38   
Haeun
Mislim da ne, bolnisko mu da lahko osebni zdravnik... kot napotnico...

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Neplodnostna amb. DRAVLJE-izkušnje!!!!
17.6.2014 8:43:50   
tinče
Sunprincess, uf za tole pa nevem če se lahko izda bolniški list?!?!? No probati ni greh, potem pa nam javi kako bosta zrihtala ali bosta dobila ali ne.


(odgovor članu Haeun)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?