|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 155 156 [157]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.1.2021 9:48:34   
*rjavolaska*
Mikrobio_88, evo prvi UZ na 6t+4 dni je mimo. Srček bije odločno, velikost je 7,7mm (točno toliko kot mora biti). Upajmo, da bo šlo naprej brez dodatnih komplikacij.

Sicer pa imaš prav - prvi IVF, ampak drugi prenos - tokrat zmrznjenčka. Prenos svežega zarodka ni obrodil sadov, sedaj pa smo zmagali v naravnem ciklu in s prenos zmrznjenčka.

Kadila nisem pa nikoli :)

Držim pesti za vse vas in vas spremljam! Predvsem pa vas prosim, ne obupat! Vztrajajte! Pridejo zelo težki dnevi, takrat pa imejte predvsem v glavi, da vse mine - tudi slabo!

< Sporočilo je popravil *rjavolaska* -- 14.1.2021 9:59:06 >

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.1.2021 9:24:04   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

Mikrobio_88, evo prvi UZ na 6t+4 dni je mimo. Srček bije odločno, velikost je 7,7mm (točno toliko kot mora biti). Upajmo, da bo šlo naprej brez dodatnih komplikacij.

Sicer pa imaš prav - prvi IVF, ampak drugi prenos - tokrat zmrznjenčka. Prenos svežega zarodka ni obrodil sadov, sedaj pa smo zmagali v naravnem ciklu in s prenos zmrznjenčka.

Kadila nisem pa nikoli :)

Držim pesti za vse vas in vas spremljam! Predvsem pa vas prosim, ne obupat! Vztrajajte! Pridejo zelo težki dnevi, takrat pa imejte predvsem v glavi, da vse mine - tudi slabo!


Najlepsa hvala za odgovore in se opravicujem, ker sem te po pomoti oznacila za kadilko. Toliko teh zgodb preberem, da sem ze cisto zmesana in mimogrede zamesam osebe in njihove zgodbe. Pri vaju je bila tezava v partnerju, ce se prav spomnim? Kje pa si bila v postopku, ce ni skrivnost?A si jemala tudi kaksne vitamine, dodatke pred postopkom?Zelo zanimivo, da je uspelo z zamrznjenckom, ker so baje uspehi manjsi kot s svezimi. Ampak to sedaj nima veze, si srecka nosecka in sem neizmerno vesela, sploh da si slisala utripanje srcka malega bitjeca v tebi 🥰 Drzim pesti, da bo nosecnost potekala uspesno in brez vecjih komplikacij ;) Jaz tudi cez kaksen teden zacnem z injekcijami, moj prvi postopek, a je pri meni morda manj moznosti za uspeh...bomo videli 🤷‍♀️Vso sreco in cim vec dobrega psihofizicnega pocutja vam zelim punce ☺️

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.1.2021 10:56:52   
*rjavolaska*
Tole glede vitaminov je cela loterija. Jaz sem si šla septembra testirat D vitamin in sem ga imela krepko pod priporočeno mejo (kljub temu, da je bilo to konec poletja in da sem bila nadpovrečno veliko na soncu), zato sem jedla D vitamin.

Naredila sem nekaj mesečno kuro z E-vitaminom, ki je močen antioksidant, in pa zadnje 2 meseca pred FET sem redno pila krvomočnico in rman (včasih zmešana, včasih ločena).

Statistično občutne razlike v uspešnosti zanositve s svežimi in zamrznjenimih zarodkov po mojih informacijah ni. Če pride do prenosa zmrznjenega zarodka, to lahko kvečjemu pomeni, da je bil zelo dobre kvalitete, ker se preživel zamrzovanje in odmrzovanje. Pri prenosu zmrznjenčkov pa je še ta prednost, da lahko to počneš v naravnem /nestimuliranem ciklusu. Pri meni se sveži zarodek ni prijel in sem za FET vztrajala, da ga delamo v naravnem ciklusu. Aja, pa par dni pred prenosom sem začela cesti Aspirin 100mcg.

Ali je kaj od zgoraj pomagalo, pa ne bomo nikoli vedeli.

Bila sva v Brnu, na Reprofitu, moška neplodnost.

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.1.2021 13:51:31   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

Tole glede vitaminov je cela loterija. Jaz sem si šla septembra testirat D vitamin in sem ga imela krepko pod priporočeno mejo (kljub temu, da je bilo to konec poletja in da sem bila nadpovrečno veliko na soncu), zato sem jedla D vitamin.

Naredila sem nekaj mesečno kuro z E-vitaminom, ki je močen antioksidant, in pa zadnje 2 meseca pred FET sem redno pila krvomočnico in rman (včasih zmešana, včasih ločena).

Statistično občutne razlike v uspešnosti zanositve s svežimi in zamrznjenimih zarodkov po mojih informacijah ni. Če pride do prenosa zmrznjenega zarodka, to lahko kvečjemu pomeni, da je bil zelo dobre kvalitete, ker se preživel zamrzovanje in odmrzovanje. Pri prenosu zmrznjenčkov pa je še ta prednost, da lahko to počneš v naravnem /nestimuliranem ciklusu. Pri meni se sveži zarodek ni prijel in sem za FET vztrajala, da ga delamo v naravnem ciklusu. Aja, pa par dni pred prenosom sem začela cesti Aspirin 100mcg.

Ali je kaj od zgoraj pomagalo, pa ne bomo nikoli vedeli.

Bila sva v Brnu, na Reprofitu, moška neplodnost.



Res je, jaz sem jih zamenjala ze cel vagon v nekaj mesecih, jemala sem tudi veliko teh preparatov naenkrat, a sem si samo skodo naredila. Kateri vitamin e pa si jemala in dozo? Si jemala/jemljes kaksne prenatalne/neonatalne vitamine? Krvomocnico sem ze jemala nekaj mesecev in jo opustila. Imam pa caj iz Sticne, ki vkljucuje tudi rman, to je ok. Najlepsa ti hvala, res sem zelo hvalezna za vse info ki jih dobim. Kdaj imas naslednji UZ? 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.1.2021 16:45:18   
Cali90
Punce kje ste kaj? Kako ste? Evo jaz sem bila ta teden spet v Dravljah, bi morala it na UZ za potrditev nosečnosti, ker se nazadnje ni videlo. No sem povedala kaj se je zgodilo, mi je naredila UZ in videla, da se je vse sčistilo in da že prihaja O. Na srečo je hormon tokrat hitreje padel kot nazadnje. O bo sicer na levem jajčniku in ta mesec itak ni možnosti za zanositev, ker tam ni jajcevoda. Mi je pa predlagala da grem z naslednjo M v postopek in sem se odločila, da grem. Tako, da konec februarja začetek marca začnem. 

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.1.2021 8:38:56   
fracek
Hej Cali in ostale punce. Jaz sem se malo "preselila" na foruma Pricakujemo || v 2021 in na MON na forum Neplodnost (IUI, IVF 2021). Malo spremembe. Vas pa se spremljam.


Cali, cestitam za odlocitev za IVF in ti zelim, da bo postopek maksimalno uspesen. Ce bos imela kaksno vprasanje glede postopkov, ti z veseljem odgovorim.
Rjavolaska, prebrala sem tvoje sporocilo na drugi strani ... zelo mi je zal. 😔 En velik objem in obilo moci za napreja.
Microbio, tebi pa zelim uspesen postopek. Tudi sama pricakujem klic v naslednjem tednu, kolikor sem dobila informacije iz Mb po mailu, bom z 2. postopkom startala marca glede na cakalno listo.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.1.2021 11:14:04   
Cali90
Tale tema je malo potihnila, sem tudi jaz že brala forum na monu IVF 2021, se m se hotela že priključiti pa še nisem imela časa pisat, bom pa v nasednjih dneh prišla :) 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.2.2021 12:11:35   
fracek
Cali, kako napredujes? Nisem te se zasledila na MON-u? Upam, da si dobro in postopek ze tece.


Rjavolaska, kako si ti? 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.2.2021 17:10:57   
Cali90
Živjo, sem se malo oglasila na MON-u. Ampak mi tista tema tako  hitro teče, da je treba kr dnevno spremljat in samo berem zaenkrat. Sem šla pa začetek meseca na homeopatijo in mi je svetovala še nekaj mesecev počakat z IVF. Je bila ta mesec reeees močna ovulacija, sem se komaj premikala zaradi bolečin ampak je bila na levi strani tako, da ne bo nič. Zato sem se odločila, da grem še vseeno z naslednjo M v postopek tako kot smo dogovorjeni v Dravljah. Vsaj do oploditve bo (upam) prišlo. Takrat bom mogoče malo bolj aktivna na MON-u. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.2.2021 11:47:49   
Malecka8
Pozdravljene, spet se malo javim.. Nic novega.. Sedaj si dajem Gonal F  od 4. dne cikla, danes je 21. dan pa še vedno nič. Folikli veliki 8mm, v petek imam spet UZ, do takrat pa še večja doza gonala. Ima katera kaj izkušenj s tem? Sicer potem ne grem na punkcijo ampak dobim stop injekcijo in poskušamo po naravni poti. Ampak ne vem, ce je to normalno, da pustijo tako dolgo vse skupaj..


Pa še eno vprašanje.. Obstaja pri nas kakšna klinika, ki je samoplačniška? Res me zanima, če lahko grem še kam drugam.. Trenutno sem na tisti točki, ko se ne morem potolažit in potisnit naprej.. :/ 
Vse lepo vam želim. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.3.2021 21:32:26   
Beby2021
Živijo, kaj mi lahko poveste če lahko grem na IVF postopek če imam papa test C? 


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.3.2021 14:44:36   
Cali90
Glede na to, da rabiš izvid brisa za postopek mislim, da mora bit OK. Je pa najbolje, da pokličeš na s ojo kliniko in ti bodo tam 100% povedali.

(odgovor članu Beby2021)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.3.2021 11:22:25   
fracek
@Malecka, kako je bilo na 2. Uz? Kaj napredka? Nisem vedela, da je mozno tudi kombinirat hormonsko stimulacijo in potem naravno probat po stop injekciji? Kje si ze v postopku?
@Cali, zanimivo, da mene v Mb niso niti enkrat vprasali po izvidih brisa. Berem pa, da je povsod drugje to stalna praksa. Sicer sem sla vmes, ker mi je potekel, ampak samoiniciativno. Kako si ti? Kaj novega? Ja, na Monu nas je strasljivo veliko 😥
Jaz si dajem ze sest dni injekcije, ampak, ker je dolgi protokol, bo se kaksnih 10 ali pa 14 dni pikanja zagotovo. Imam komaj naslednji teden v cetrtek 1. UZ. Lepo bodite vse. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.3.2021 19:38:09   
Cali90
Fracek živjo, jaz sem danes dobila M in grem jutri po inekcije, malo me je strah. Zanimivo da ravno v MB niso rabili izvida brisa, se mi zdi, da so tam najbolj temeljiti. Sem pa na monu pod imenom Polix, tako, da me boš našla. Ti si isto fracek ane?

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.3.2021 8:00:44   
fracek
Aaaaa, ok, zdaj pa bom vedela, katera si. Potem pa se ti javim kar tam v prihodnje 😉 Kar brez strahu, malo vznemirjenja je na zacetku s temi injekcijami, potem pa bo mala malca. Srecno ❤

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 155 156 [157]
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 155 156 [157]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...