|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški kilogrami
13.7.2014 12:26:02   
Anonimen
Punce za koliko ste se zredile v nosečnosti?

Jest sem imela preden sem zanosila 55 kil pri 170 cm.
Sedaj sem v 30.tednu in jih imam že 70. Joj ne vem kako mi gredo tako hitro gor, pa dokaj pazim kaj jem, edino sladko mi zelo zelo paše.
Nekatere se zredijo samo 10 kil, ne vem kako jim to uspe.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 15:09:13   
Moycka
Jaz sem se zredila že 6 kg, pa sem komaj v 15 tednu. Pa se mi tudi zdi, da se pazim... Kaj češ, bomo pa po porodu morale več delati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 15:21:18   
Izabelina
v prvi N sm se zredila cca 17kg v drugi N sm se zredila cca 20 kg... zdej (eno leto pa pol po drugem porodu) mi manjka še ena kila do predprednosečniške teže...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Moycka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 15:39:01   
tashq
velika sem 168 cm.
1.N: s 50 kg na 75 kg...user posted image po porodu takoj padlo na 65 kg in ostalo do 2. N
2.N: s 65 kg na 75 kg in po porodu takoj padlo na 65 kg in še vztraja...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 19:56:05   
*snezinka*
9 kg do polnih 41 tednov, brez da bi se načrtno pazila, ampak od začetka kile niso šle nikamor, pomoje sem glavnino dobila v drugi polovici (bi morala prav v materinsko pogledat).
Enostavno nisem imela nobenih napadov po hrani, jedla sem kot ponavadi, edino sadje in zelenjava mi je ful bolj šla v slast kot prej, pa v službo sem hodila do konca in sem ohranjala red pri prehranjevanju (zajtrk, malica, kosilo, malica...)

< Sporočilo je popravil *snezinka* -- 13.7.2014 19:57:23 >

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 21:05:23   
RH82
Pri meni je sedaj +2 kg, sem pa 24 tednov. Pri hrani pazim, da jem več zelenjave in sadja kot prej, ker sem bolj na meso. Drugače pa jem, ko sem lačna in se držim nekje 5 obrokov dnevno (zajtrk, malica - sadje, malica v službi/solata, kosilo doma, potem pa še kakšno sadje proti večeru, če sem pa še bolj lačna, pa za večerjo kak kos kruha, kosmiče, polento, gres...). 2x tedensko telovadim zaradi boljšega počutja, pa za zdaj še vedno vsak dan s kolesom v službo, kar mi zelo paše.

Predvsem se mi zdi, da je pridobivanje teže odvisno od ''zalog''. Suhe pridobijo več teže kot ta močne. Jaz spadam v drugo skupino. Pri 174 cm sem imela 82 kg (ja, vem, veliko). Se mi pa zdi, da je kar precej mišic od tega. Ko sem dobila Rh injekcijo v rito, se je sestra čudila, da nimam nobenih maščob na zadnjici - samo eno veliko mišico. user posted image No, vsekakor imam dovolj zalog, da bejbi (in trebuh) lepo raste.

Se mi zdi, da bi G že sam kaj omenil, če bi se mu zdelo kritično prehitro/preveliko pridobivanje teže.

(odgovor članu *snezinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 21:45:22   
Radenska_
štartala 170/53, pri polnih 32 t imam +7.
Pazim toliko, da jem ko sem lačna in ne ker sem noseča in lahko. Včasih jem tudi ob štirih zjutraj, če me zbudi lakota, zelo pogosto, oziroma skorajda vsak dan pa imam zadnji obrok tik pred spanjem.
Od teh 7 kg sem jih 3 pridelala prve tri mesece, ko mi je blo slabo in je blo edino kar je pomagalo to, da sem skoz neki grizla, večinomak ruh, palčke, piškote, OH v glavnem...
Telesa so si različna zato ni pravila...Pomoje.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniški kilogrami
13.7.2014 22:34:58   
ana88
Jaz sem štartala s 50/160. Ob koncu nosečnosti v 37. tednu sem imela okoli 18kg plusa. Ampak sem zelo hitro večino kg izgubila, zdaj po skoraj letu in pol pa sem že zelooo dolgo na svoji stari teži, oz. je šlo še malo dol. Dojenje veliko dol odnese (čeprav meni je bilo dano samo 3 mesece in potem občasno do 6. meseca) in pa seveda kasneje navihan malček, za katerim se podiš. user posted image Pa seveda tudi telovadba, samo meni se ni dalo. user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniški kilogrami
14.7.2014 8:54:49   
Anonimen


26/3 teden pa sem na +7,8 kg

(odgovor članu ana88)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniški kilogrami
14.7.2014 9:05:34   
šrimpf
v prvi nosečnosti sem se zredila 15kg (štartala pri 52kg, končala pri 67 v 41. tednu), v drugi nosečnosti sem se pa zredila 11kg (štart pri 58, končala pri 69 v 40. tednu). v prvi nosečnosti je šlo že na začetku kar lepo gor, pa tudi zadnji mesec sem veliko pridobila, v drugi nosečnosti mi je bilo pa do konca slabo, dolgo sem tudi bruhala, in sem bolj malo jedla. jedla sem vse, kar in kolikor mi je pasalo, sem pa imela srečo, da mi je zelo odgovarjala zelenjava in sadje. po moje sem pojedla po kilo korenja na teden, pa surova koleraba in takšne reči user posted image ne vem , če ni imela tudi mala zato malo bolj manekenskih mer user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniški kilogrami
14.7.2014 21:49:30   
Anonimen
17 kg sem šla gor :( na koncu sem imela 94kg/178cm. Ko sem rodila je šlo na -9kg....zdej se matram da gre še ostalo dol

(odgovor članu šrimpf)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniški kilogrami
15.7.2014 8:35:14   
Anonimen
prva nosecnost: 178cm, start iz 58, zredila 12 kg (70kg). Bruhala nic, slabosti krotila z ogromno hrane, zadnje 3 mesece prelezala. Iz porodnisnice sem prisla s 65kg, dojila 6 mesecev in izgubila samo 1 kg v 1 letu. Sele v 5 letih prisla na 62kg. Je pa res, da nisem hotela niti hujsat oz priti na prvotno tezo.

druga nosecnost: start iz 62 kg, zdaj +8kg (32 teden). Spet nic bruhanja, slabosti krotila s fast food in veliko hrane. Tokrat mirovanje ze od 15 tedna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniški kilogrami
15.7.2014 16:08:54   
kanej
trenutno sem v 36. tednu in sem pridobila nekje 17 kg, s tem da migam že nekje od 20. tedna popolnoma nič, ker imam uščipnjen živc na nogi in ne morem. Tako, da upam, da se s porodom tole normalizera, potem pa akcija user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniški kilogrami
15.7.2014 18:17:05   
sitka mala
Jaz sem jih imela že na začetku preveč (hormoni enkrat, pa spet drugič spet drugačni. in me je napihnilo ob normalni prehrani in gibanju da je groza). Zdaj sem v 35 tednu in so šle gor zaenkrat 4 kilce (predvidevam, da kaka bo še sigurno, saj vampek kar raste).

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniški kilogrami
16.7.2014 9:51:42   
Yasminka
Uf... trenutno sem v 35. tednu in imam 20kg+. V 1.N sem se zredila za 14kg, v 2.N za 25 kg (diabetes, ki ga sedaj začuda nimam). Iz porodnišnice sem vedno prišla 10 - 12 kg lažja ostalo pa sem zgubila do konca porodniške.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?