|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudimo posojilo od 1.000.000 €
20.1.2018 7:11:33   
Anonimen
tudi jaz imam rok avgusta, ampak računam, da bom rodila julija.
tako je bilo tudi prvič in drugič. tja na polovico meseca ciljam user posted image
v ponedeljek imam nuhalno, v torek pa biopsijo horionskih resic. a je katera že bila? me je majčkeno strah...

(odgovor članu Clarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julij 2018
22.1.2018 22:40:22   
Anonimen
Pozdravljene, kdo bi verjel, da bom kdaj spet čvekala tu gor user posted image Zaenkrat bom še kar anonimna, saj le malokdo ve za nosečnost, še čakamo nuhalno. To je moja tretja nosečnost, ki pa nas je presenetila z user posted image user posted image Do zdaj sem si sicer že nekoliko opomogla od šoka user posted image Rok imam sicer 2. 8., ampak 100 % ne bomo avgustovčki, upam pa tudi, da ne rodim pred julijem oziroma vsaj ne kaj dosti prej. Mi kar prinaša dodatne skrbi zavedanje, da gre za nosečnost z dvojčki.

Kot sem videla že pri eni drugi anonimni, tudi pri nas najbrž večinsko ne bo nekega hudega navdušenja nad nosečnostjo user posted image user posted image Sploh zato, ker imam par in je to v našem okolju še vedno tisti "ravno prav", kaj češ več od tega user posted image user posted image

(odgovor članu Baricaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julij 2018
23.1.2018 5:50:44   
moci
user posted image

< Sporočilo je popravil moci -- 23.1.2018 5:51:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nudimo posojilo od 1.000.000 €
23.1.2018 16:57:04   
Anonimen
jaz sem bila danes na biopsiji. zdaj pa čakamo ... če bo po sreči bo prvi rezultat že ta teden

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nudimo posojilo od 1.000.000 €
24.1.2018 9:06:50   
Anonimen
a ste že vse na fb, sploh ni nobene več tu?
jaz bom še ostala anonimna, ne morem tja. imam pa ful časa trenutno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nudimo posojilo od 1.000.000 €
24.1.2018 9:49:30   
pikpiki
še smo tu, še :) jaz imam jutri nuhalno, upam, da bo vse v redu in da bom potem končno lahko spala celo noč. poleg nenormalnega apetita in napihnjenosti, me sedaj muči še nespečnost. sicer nič novega, je bilo pri prvem vse isto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nudimo posojilo od 1.000.000 €
24.1.2018 12:30:26   
Anonimen
Punce, skupina na fb pa ni dobro skrita. Meni se je pojavila ob strani in lahko vidim tudi članice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nudimo posojilo od 1.000.000 €
27.1.2018 12:36:06   
moci
Živjo,

me lahko katera povabi v FB skupino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?