|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne plenice Wonderoos
10.7.2009 11:20:00   
lenna
Tudi jaz se odločam o nakupu njihovih plenic, in me zanima ali je katera že poizkusila njihove plenice iz bambusovih vlaken - TotsBots - Easyfit. Kollikor vem še niso prav dolgo na tržišču.

Vsaka informacija bo zelo dobrodošla.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pralne plenice Wonderoos
11.7.2009 22:30:59   
zoga08
Hoj,
tudi sama sem se navdušila nad pralnimi plenicami (Wonderoos) in mi jih je prinesel brat za darilo ob rojstvu hčere. Sedaj me pa zanima, če jih lahko uporabljam glede na to da moram široko povijati zaradi kolkov.
Ter še vprašanje kje se kupi plenične predloge.

Hvala vam za odgovore.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pralne plenice Wonderoos
12.7.2009 5:32:22   
darjussa
Mislim, da jih lahko, ker so precej široke. Najbolje pa je, da vprašaš kakšnega pediatra.

Tudi jaz sem si jih nabavila...le še malo je treba počakat na našo štručko.


_____________________________

26.7.2009 je prikukala na svet moja mala pikica Kiara!

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pralne plenice Wonderoos
12.7.2009 5:44:51   
sonček33
zoga na prvo vpr. ne vem odg, čeprav se mi zdi, da sem nekje nekoč zasledila, da so te pelnice primerne tudi za tiste s široki povijanjejm, plenične podloge pa dobiš v BC na kolutu po 100kom

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pralne plenice Wonderoos
13.8.2009 8:48:40   
midvasva
lenna - Naročili smo mali set plenic Totsbots, da jih pretestiramo. Ne premočijo, bambusova vlakna so zelo vpojna in ni problemov pri gibanju. Pri nas so se izkazale za zelo dober nakup in jih bomo še nekaj dokupili.

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pralne plenice Wonderoos
21.8.2009 16:25:41   
darjussa
Zanima me na koliko časa previjate oz. ste pri 1.mesečnem otroku (čez dan), z plenicami woderoos?



< Sporočilo je popravil darjussa -- 21.8.2009 16:32:21 >


_____________________________

26.7.2009 je prikukala na svet moja mala pikica Kiara!

(odgovor članu midvasva)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pralne plenice Wonderoos
15.6.2010 19:25:28   
petrolejka
Iz česa je notranjost wonderoosk?

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu darjussa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pralne plenice Wonderoos
25.6.2010 22:51:25   
tinec78
Oj,

Jaz sem ga na začetku do 7. meseca na 3 ure, zdaj ga lahko pustim tudi dlje če je že sila... mi pa do enega 6. meseca wonderoos sploh niso odgovarjale, je bil vedno moker, zdaj so super.

lp
Tina

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pralne plenice Wonderoos
16.9.2010 21:49:28   
midvasva
Notranjost je iz poliestra - zelo mehka, prijetna tkanina, zgleda kot flis.

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pralne plenice Wonderoos
17.9.2010 12:37:39   
ozzi
pozdravljene!

Ze kar nekaj časa razmišljam o pralnih plenicah vendar se nikakor odločit. Saj to pranje v pralnem stroju vsake 2 dni bi še mogoče šlo-čeprav ga sedaj perem 1x na teden, ker sva sama z možem ampak me zanima naslednje. naš sinek bo z 11 meseci začel obiskovati vrtec in ne vem kako potem zgleda to previjanje v vrtcu. Ali jih znajo uporabljat, kam jih odlagajo, kolikokrat ga bodo preoblekle? A ma katera s tem izkušnje? Kje jih pa lahko kupim za probo? Pa kaj moram točno kupit ?

(odgovor članu midvasva)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
19.9.2010 23:58:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ozzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pralne plenice Wonderoos
3.11.2010 12:44:57   
navis
Tudi jaz uporabljam plenice Wonderoos že kakšen mesec, vendar nisem ravno zadovoljna z njimi. Tudi če imam dvojni vložek, jih ne morem uporabiti čez noč. Po kakšnih dveh, treh urah mi namreč premočijo, in sicer spredaj pri nogicah, tako da moram vedno, ko zamenjam plenico,  fantička tudi preobleči. user posted image  Je res, da nas dvomesečni fantič tudi veliko lula, ampak sem mislila, da bi morale vzdržati. Ali ima  še kakšna podoben problem? Ali ima kakšna nasvet, kako preprečiti to uhajanje, bolj kot toliko pa ga tudi ne morem stisniti. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?