|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
9.4.2014 22:49:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
V večini primerov, so takšne nežne neškodljive dušce prav geji.user posted image


ahaaaa, a zato si Lukkca v vato zavijala? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
18.4.2014 22:54:49   
sombrero
Tetka te močno sovraži, zakaj hodiš k njej?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
28.4.2014 14:00:38   
prevečosebena
Joj s čem se nekateri ubadate, skrbi te da bo 2 leti in pol star otrok postal gej zato ker se maže z kremo hahahaha, drugega kot smejati se temu res nemorem user posted image otrok kot vsak drug je radoveden in ga zanima čisto vse, tudi mene je kot otroka. Pravtako posnema starejše in če opazi nekoga ki bo to počel bo to poizkusil tudi sam. To ni nikakršen znak da bo gej, že sama misel na spolno usmerjenost pri toliko starem malčku je absurdna. V končni fazi pa njegova seksualna usmerjenost ni pomembna, bi pričakoval da bi ljudje v današnjih časih bili bolj odprti, saj nismo leta 1500, z samo homoseksualnostjo ni nič narobe in nevem zakaj je to še vedno tak tabu... Da nebo pomote, sam nisem gej :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
10.7.2014 17:12:50   
majkeljanuar
Jaz pa razložim tetki da se pač rad namaže, in z tem nisem hotela njej reči, daj mu kremo da se bo namazal, ne daleč od tega. Nakar mi je rekla da bo moj sin gej. Sprva sploh nisem registrirala komentarja, pač kot da bi zadevo vrgla čez ramo in poslušala dalje. Ko pa sem prišla domov sem pa se začela zavedat kaj mi je ženska v resnici rekla. MISLIM, HALO? No in kaj naj si zdaj mislim o njej, kako naj se z njo "obnašam" če se sploh še, nisem sicer takšna da bi zamero držala ali pa ignorirala nekoga iz moje družine, ampak tule pa res ne vem kaj naredit.


No s temle se sploh ne ubadat. Mislim, da je neumno sploh upoštevat take komentarje. Pač je otrok, če bo gay se bo pa pol pokazalo :D

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?