|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prepodobni imeni
28.7.2014 15:04:43   
Anonimen
Živjo!
Zanima me, če mislite, da sta si imeni Zarja in Lara prepodobni za sestrici. Ko nahitro pomislim se mi ne zdita, ko pa malce tuhtam o temu, pa se mi zdi, da zvenita precej podobno in da ne bosta vedeli katero kličem, oziroma se bosta delali, da ne vestauser posted image

Hvala za vaša mnenja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prepodobni imeni
28.7.2014 16:06:41   
Anonimen
Če bi bili Zara in Lara, bi bilo podobno. Tvoj predlog pa ni. Sicer pa za oboje ni ovir, če ti je všeč!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prepodobni imeni
28.7.2014 19:33:51   
naja17
Ne, men sta čist kontra imeni, čist super izbira....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prepodobni imeni
29.7.2014 8:15:32   
keksy
Če te ne bosta hotle slišati te tako ali tako ne bosta ne glede na imena user posted image Drugače pa meni se ne zdita podobna, sta pa lepauser posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prepodobni imeni
31.7.2014 17:48:28   
angelsi
Jaz imam Evo, pa mi je Neva tudi full všeč....ampak je res preveč podobno. Imam pa tudi lepotičko Zarjo :-) Zarja in Lara sta čudoviti imeni in si nista podobni :-)

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prepodobni imeni
31.7.2014 22:49:11   
RH82
Meni se tudi imeni ne zdita podobni. Če sta ti všeč, ju kar uporabi. Poznam primer, kjer sta sestri Jena in Neja (namenoma obrnjena kombinacija) in se mi zdi čisto luštno.

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prepodobni imeni
5.8.2014 16:41:14   
Elieli
tudi meni se ne zdita podobni, niti v prvem trenutku ne. Sta pa obe imeni zelo lepi.

(odgovor članu RH82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?