|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   presenečenje
15.10.2014 20:05:07   
roses
ojjjj... svojega dragega bi rada presenetila z eno dobro večerjico, saj mu imam povedati zelo pomembno novico, katere bo zelo vesel. tiče se pa samo naju. zato bi želela če imate kakšne predloge restavracij, kjer bi lahko naročila intimno večerjico, romantično vzdušje, mogoče celo s kakšnimi posebnimi efekti. recimo na dvorcu zemono vem, da ti ob naročilu ene sladice, pripravijo mizo z suhim ledom, torej vse se kadi okoli tebe, ful lepo vzdušje je blo videti....

če ima kdo kakšne predloge, kar na plano z njimi.

prilagam link, kjer je vidna slikica z zemona.

http://3.bp.blogspot.com/-qcEi19s1R6A/UzFDtmYGMZI/AAAAAAAAATA/LsVvlt3b67I/s1600/zemono+1.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: presenečenje
15.10.2014 22:15:17   
LuLu
sori, ampak meni to slikanje z natakarjem ni niti malo romantično in intimno user posted image

prej kje, da sta res sama. Meni restavracije in obroki v javnih prostorih niso intimni prostori

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: presenečenje
15.10.2014 22:19:11   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

sori, ampak meni to slikanje z natakarjem ni niti malo romantično in intimno user posted image

prej kje, da sta res sama. Meni restavracije in obroki v javnih prostorih niso intimni prostori


ka pa veš, lahko so treesome user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: presenečenje
15.10.2014 22:22:48   
LuLu
možno user posted image
čeprav sem prvo mislila, da sta dva kelnerja in je ona edina za mizo kot gostja... ma kaj pa vem, preveč je megleno vse skup user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: presenečenje
15.10.2014 22:25:16   
LuLu
sori avtorica.. da nena še bolj zameglim teme... malo heca user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: presenečenje
16.10.2014 6:13:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

sori, ampak meni to slikanje z natakarjem ni niti malo romantično in intimno user posted image

prej kje, da sta res sama. Meni restavracije in obroki v javnih prostorih niso intimni prostori

(


Lahko so.....tisti, ki imajo lože......in kelnar odide, ko postreže.....in imaš svojo intimo.....Pri nas je bila svoj čas (pred ene 20 leti) ena restavracija, kjer si lahko imel svojo intimo, ko si jedel....samo zdaj več ne dela......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: presenečenje
16.10.2014 6:22:14   
roses
tko je kot je rekla liliana - kelnar postreže in oddide, kaj je bilo pa njima, da sta se z kelnarjem slikala, pa ne vem, take so bile očitno želje... ste me pa kr nasmejale, ko sm vas brala user posted image potem nimate nobene podobne ideje?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: presenečenje
16.10.2014 7:54:41   
mojamura
ampak ta kelnar mene spominja na enega ko je v neki humoristični seriji igral nekega grka....pa se zdaj ne morem spomniti naslova. glavno vlogo je imel on pa še en ded....pa živela sta skupaj....cimra - ne gay-a


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: presenečenje
16.10.2014 12:45:30   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ampak ta kelnar mene spominja na enega ko je v neki humoristični seriji igral nekega grka....pa se zdaj ne morem spomniti naslova. glavno vlogo je imel on pa še en ded....pa živela sta skupaj....cimra - ne gay-a



Balki?
http://www.imdb.com/title/tt0090501/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: presenečenje
16.10.2014 13:28:35   
*Goričanka*
Mena pa ta "kelnar" spominja kar na šefa kuhinje Kavčiča

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: presenečenje
16.10.2014 13:32:01   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ampak ta kelnar mene spominja na enega ko je v neki humoristični seriji igral nekega grka....pa se zdaj ne morem spomniti naslova. glavno vlogo je imel on pa še en ded....pa živela sta skupaj....cimra - ne gay-a

 

Balki?
http://www.imdb.com/title/tt0090501/




ja balki!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: presenečenje
16.10.2014 13:34:01   
mojamura
.
user posted image


< Sporočilo je popravil mojamura -- 16.10.2014 13:37:57 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: presenečenje
16.10.2014 18:23:42   
canca
Vila Bella Preddvor

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: presenečenje
16.10.2014 18:29:28   
LuLu
user posted image
faca je bil

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: presenečenje
17.10.2014 9:38:19   
roses
kako pa je v vili predvor?


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: presenečenje
17.10.2014 13:49:57   
Rawa
A ni to un Lidlov kuhar? user posted image

http://www.lidl.si/sl/5248.htm

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: presenečenje
17.10.2014 19:56:50   
canca
Mi2 hodiva tja na večerje ob posebnih priložnostih in sva ponavadi v osrednjem prostoru. Vzdušje za romantiko je, hrana je super. Ne vem kako je s posebnimi efekti, na torto je nama dal mini ognjemetek.
Vem pa da imajo eno sobo, kjer sta pomojem lahko čisto sama. So precej fancy gostilna, ki se ukvarja tudi s slowfoodom. Pokliči lastnika, ki tudi streže in mu povej svoje želje.

(odgovor članu Rawa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: presenečenje
19.10.2014 10:06:56   
roses
super canca, hvala za idejo :)

(odgovor članu canca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: presenečenje
22.10.2014 17:14:46   
malaMravljica
Hisa Franko pri Kobaridu. Hrana bo posebna, posebno vama bodo posegli po denarnici in vikend bo poseben.
http://www.hisafranko.com/hisa-in-okolica/paketi/

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?