|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.10.2014 11:28:59   
Vrtnicaa
Čestitke za vse pluske! user posted image user posted image

niinii, bo november lepši za vse nas! user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.10.2014 21:58:40   
bubika86
Dekleta pozdravljena. jst se bom kr uštulila k vam v tole temico.

Čakam menstruacijo zamuja mi že 8 dni,v torek sem bila pri ginek. in je na UZ videla odebeljeno sluznico maternice in rekla mi je, da tko zgleda kot, da bom dobila menstruacijo, pa da vidi neko pikico, ki pa BI mogoče lahko bila gestacijska vrečka ....je rekla dejva počakat do naslednjega pregleda - v ponedeljek.
Včeraj sem naredila test in je bil negariven... user posted image zdej pa ne vem kaj se dogaja z mano... na vsake tok imam krče v spodnjem delu trebuha, prsa me sem in tja zabolijo. sam se s temi znaki preveč ne obremenjujem, ker so lahko tudi PMS.

Ali je katera imela podobno stanje kdajkoli?

Lep večer vsem user posted image

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
24.10.2014 16:02:23   
egleria
bubika nekaterim ne pokaže test takoj user posted image , počakaj, pa boš videla

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.10.2014 9:27:10   
chocolatecake
Punce kako ste?
Telly, kris26, tajazan, a je že kaj novega ?
Ima katera kakšno lepo novičko?
bubika86 dobrodošla, kako si ? Je kaj novega?
Držim pesti, da še katera polepša tale oktobrski seznamček. user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.10.2014 15:03:40   
tajazan
Ojla...evo mene...nic novega razn tega da imam ze dva dni mocan pms zato lahko ze recem da zal tudi ta mesec ne bo nic...drzim pa pesti se za vse ostale ki morate lulatuser posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
26.10.2014 18:30:19   
bubika86
Ojla user posted image

chocolatecake hvala dobro sm... user posted image zaenkrat še nisem dobila :) jupiiii user posted image . 11 dni mi že zamuja...jutri imam pregled upam, da bo ginek. kaj videla na UZ in da mi se bo uresničila želja po vseh teh žalostnih dogodkih, ki sem jih preživela zadnji mesec, končno dočakala da bom srečna user posted image . To bo za mene neke vrste tolažba, saj sem pred mesecem dni izgubila očeta, ki mi je bil ne le oče ampak tudi najboljši prijatelj user posted image .

Tkole punce mal sem se razpisala.... vsem vam želim da čimprej ugledate user posted image user posted image in boste imele lepo user posted image . To je res neki najlepšega.... jaz imam enega otroka 5 let starega...zdaj je pa že skrajen čas še za enega.

Lep večer vsem !

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.10.2014 7:55:26   
telly
Moja user posted image je ponoči prišla tko da se selim v december...novembra je očitno sploh ne bo, ker imam spet dolge cikle. user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.10.2014 8:23:54   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ojla user posted image

chocolatecake hvala dobro sm... user posted image zaenkrat še nisem dobila :) jupiiii user posted image . 11 dni mi že zamuja...jutri imam pregled upam, da bo ginek. kaj videla na UZ in da mi se bo uresničila želja po vseh teh žalostnih dogodkih, ki sem jih preživela zadnji mesec, končno dočakala da bom srečna user posted image . To bo za mene neke vrste tolažba, saj sem pred mesecem dni izgubila očeta, ki mi je bil ne le oče ampak tudi najboljši prijatelj user posted image .

Tkole punce mal sem se razpisala.... vsem vam želim da čimprej ugledate user posted image user posted image in boste imele lepo user posted image . To je res neki najlepšega.... jaz imam enega otroka 5 let starega...zdaj je pa že skrajen čas še za enega.

Lep večer vsem !


bubuka86 držim pesti, je pa ta nosečnost lepa tolabža ob izgubi bližnjega, jaz tudi na tiho upam da mi novembra uspe zanost, bi imela potem PDP okrog rojstnega dneva mojega očeta, ki je tudi lani umrl - želja je velika če pa bo uspelo pa bomo vidli, sva z mojim že v niskem štartu.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.10.2014 12:29:36   
_pika_
telly: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
27.10.2014 18:06:18   
Tikie
Za vse tiste,ki vas je obiskala user posted image en velik user posted image user posted image .
Držim pesti,da bo november našuser posted image
Torej ta mesec čakamo še kris.Mogoče bo pa ona srečnicauser posted image
Ostale pa pogumno v nove boje.Jst navijamuser posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
28.10.2014 8:55:24   
bubika86
Živjo punce!

Bila pri ginek. noseča nisem user posted image , samo vprašanje kdaj se bo zdej ulila tista tečka user posted image .
No to je pa to, temu se reče STRES ... je povzročitelj, da nisem dobila tečke. Ampak se mu nisem mogla in ne morem izognit, ker me je smrt očeta čisto potrla user posted image user posted image user posted image user posted image Včeraj sem cel dan prejokala in težko mi je, ker se mi vse to dogaja...

Sončnica24 veliko sem upala ta mesec, da bom srčna user posted image , ampak očitno se bo treba pomiriti zaenkrat potem pa začeti delat na user posted image . Od januarja se že trudiva pa nič... pri prvem mi je hitro uspelo zanosit...zdaj pa kar ne in ne. user posted image

Ostalim dekletom, ki pričakujete ta mesec user posted image user posted image srčno želim, da se vam uresniči želja.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
28.10.2014 10:26:17   
tajazan
Bubika86 user posted image user posted image user posted image
Upam da boš že naslednji mesec zagledala lep plusek...

Pri meni še nič novega...pms je zginu,joške bolijo to je pa vse...itak se bo pa jutr ali najkasneje v ćetrtek pokazala user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
28.10.2014 12:12:23   
_pika_
bubika86: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
28.10.2014 13:07:15   
kris26
žIVIJO!

Da se malo javim imam tako gužvo , da ne vem kje se mi drži glavauser posted image user posted image user posted image . Aha glede mojega stanja : Čisto čudeno ta mesec nisem jemala Clomida, tako da težko rečem, če sem sploh imela Ouser posted image , ker nisem sploh nič čutila špikanja ...user posted image
Prsa me špikajo že od 17 stega sedaj me že bolijo in kar fajn so napeta, če sklepam po mojih prejšnih ciklih, ko me začnejo prsa bolet teden dni preduser posted image mislim , da jo bom dobila med petkom in nedeljo.
Ampak ta mesec jo z veseljem čakam user posted image user posted image naj pride ..

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
29.10.2014 7:54:28   
MauMow
Punce iskrene čestitke vsem za pluseke!!!!!!

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
29.10.2014 11:51:31   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

No to je pa to, temu se reče STRES ... je povzročitelj, da nisem dobila tečke. Ampak se mu nisem mogla in ne morem izognit, ker me je smrt očeta čisto potrla user posted image user posted image user posted image user posted image Včeraj sem cel dan prejokala in težko mi je, ker se mi vse to dogaja...



bubika86, te popolnoma razumem, od smrti mojega očeta je minilo že 14 mesecev, pa bi se jaz lahko vsak dan jokala in namesto da bi mi bilo lažje se mi zdi da je vedno huje, vedno bolj ga pogrešam pa še zdi se mi da me noben ne razume.

Tako da ko moraš jokati kar jokaj - to pomaga - vsaj meni. user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
29.10.2014 13:31:12   
bubika86
sončnica24 pozdravljena user posted image user posted image

pravkar prebrala tvoje sporočilo in seveda imam že solzne oči... samo misel na očeta in solze so tukaj. res je tako, da ni to čas celi rane ... ne ne men je z dnem in dnem težje... upala sem na nosečnost, ker sem mislila, da bo to za mene neke vrste tolažba, ampak žal nisem. Imam 5 let starega otroka ampak bi seveda imela še enega...
danes je 14 dni od kar mi zamuja in moje user posted image ni in ni od nikjer user posted image , rada bi jo dobila da se potem podava v nove boje...

tajazan user posted image
_pika_ user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
30.10.2014 7:52:16   
tajazan
Bubika86user posted image user posted image user posted image ...si sploh ne morem predstavljati take situacije v zivljenju in verjamem da he zelo hudo..

Jaz se vedno brez user posted image ...pms je zginu, mal me joske bolijo...ampak sem rekla da ta mesec ne delam testa prej dokler mi par dni ne bo zamujala..ce seveda sploh bo zamujala kej velik...user posted image
Se seveda se javim in porocam ko bo vse jasno

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
30.10.2014 13:18:45   
bubika86
Dekleta, tok, da se vam javim danes ponoči sem dobila user posted image končno po 14 dneh zamude user posted image naj se izlije ta tečka zdaj in naj mi da MIR.

tajazan upam da zagledaš + user posted image user posted image user posted image

Jaz sem začela danes maco pit in rekla bom tudi možu, da jo bo mogel user posted image naj še on prispeva svoje da bova dobila user posted image

LP vsem in se tipkamo


(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   [Brisano sporočilo]
31.10.2014 10:41:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
2.11.2014 11:39:31   
Katte
Čestitam oktobrskim nosečkam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
3.11.2014 9:09:01   
maja2014
Pozdravljene, punce user posted image

Jaz še vedno navijam za vse vas in močno, močno stiskam pestke, da zagledate user posted image user posted image user posted image

bubika86, moje sožalje. Žal mi je, da se ti to dogaja. Sama sem izgubila očeta pri 19-letih, mami pa pri 23-ih, zanosila sem, ko je umrla, niti vedela ni. Od očetove smrti je 13, od mamine pa 9. Vem, da ti je težko, ampak bodi močna za svojega sončka. Nekega dne boš ti babica njegovim vnučkom. Drži se, vse bo še v redu user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 522
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?